دفع واحدهای جداسازی هوایی توسط Sasol South Africa Limited؛ به روزرسانی بیانیه معاملات و اعلامیه احتیاطی بیشتر

دفع واحدهای جداسازی هوایی توسط Sasol South Africa Limited؛ به روزرسانی بیانیه معاملات و اعلامیه احتیاطی بیشتر

جوهانسبورگ، 29 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Sasol خوشحال است اعلام کند که Sasol آفریقای جنوبی محدود (“SSA”) ، یکی از شرکت های تابعه عمده Sasol ، یک قرارداد مذاکره منحصر به فرد با Air Liquide برای فروش شانزده واحد جداسازی هوای خود واقع در Secunda to Air منعقد کرده است. مایعات صنایع بزرگ آفریقای جنوبی اختصاصی محدود (“مایعات هوا”). درآمد حاصل از آن تقریباً 5/5 میلیارد دلار خواهد بود.

واحدهای جداسازی هوا که دارای ظرفیت حداکثر 42000 تن در روز هستند ، اکسیژن را برای سوخت های ساسول و فرآیندهای تولید مواد شیمیایی در Secunda و همچنین تولید گازهای مختلف دیگری که در محل مورد استفاده قرار می گیرند ، تأمین می کنند. Air Liquide براساس توافق نامه طولانی مدت تأمین گاز ، گازهای مورد نیاز عملیات SSA را تأمین می کند. پیش بینی می شود تخصص Air Liquide با هماهنگی با Sasol امکان کاهش هدفمند در انتشار گازهای گلخانه ای (GHG) مرتبط با تولید اکسیژن طی سالهای آینده را فراهم کند ، که این امر به کاهش GHG برای کل سایت Secunda کمک خواهد کرد.

Air Liquide از سال 1979 در سایت Secunda حضور داشته است و هم اکنون هفدهمین واحد تفکیک هوا را که به بهره برداری رسیده است ، صاحب و اداره می کند. ژانویه 2018. پیش بینی می شود که مایعات هوایی که ناوگان جداسازی کامل هوا را در اختیار دارد و بهره برداری می کند ، بهینه سازی مدیریت دارایی ها و مزایای بهره وری انرژی را فراهم می آورد.

این معامله همچنان در معرض احتیاط بیشتر ، نهایی شدن موافقت نامه های قطعی مربوطه و مصوبات داخلی و خارجی مرتبط از جمله کمیسیون رقابت و بانک ذخیره آفریقای جنوبی قرار دارد. طرفین قصد دارند تا اواسط آگوست در مورد توافق های نهایی مذاکره کنند و در آن زمان اعلام دیگری اعلام می شود. پیش بینی می شود این معامله در سال مالی 2021 بسته شود.

مطلب مرتبط  Dynegy انتخاب شده برای تأمین انرژی برج نماد ویلیس شیکاگو با انرژی باد

این معامله بخشی از برنامه پاسخگویی تسریع شده ساسول به عنوان بخشی از برنامه پاسخگویی جامع ساسول است که در تاریخ اعلام شد 17 مارس 2020.

انتشار به روز رسانی بیانیه بازرگانی

برنامه تسریع دارایی ما در تکمیل مراحل پایان سال ما تأثیر دارد. ما پیش بینی می کنیم انتشار یک بیانیه تجاری معاملاتی در اوایل سال آینده انجام شود آگوست 2020.

اعلامیه احتیاطی دیگر

Sasol به اطلاعیه SENS که در سرویس خبری بورس اوراق بهادار منتشر شده است (“SENS”) در ادامه اشاره می کند 17 مارس 2020، به تشریح یک استراتژی پاسخگویی جامع که برای کاهش تأثیر قیمت نفت پایین تر و COVID-19 طراحی شده است. این استراتژی شامل یک برنامه حفاظت از پول نقد ، یک برنامه تسریع و گسترش دارایی دارایی و همچنین یک موضوع حقوق بالقوه حداکثر تا 2 میلیارد دلار آمریکا که همچنان در معرض پیشرفت ابتکارات دیگر است. اطلاعیه SENS دیگری نیز منتشر شد 1 ژوئیه 2020به روزرسانی سرمایه گذاران در مورد پیشرفت در مورد برنامه دفع دارایی.

به سهامداران ساسول توصیه می شود كه اجرای استراتژی پاسخگویی در حال انجام است كه نتیجه آن می تواند تأثیر مادی بر قیمت اوراق بهادار شركت داشته باشد. بر این اساس ، به سهامداران توصیه می شود در هنگام معاملات در اوراق بهادار شرکت نسبت به اعمال احتیاط خود اقدام کنند تا اعلام کامل در مورد دفع واحدهای تفکیک هوا ، برنامه دفع دارایی و مسئله حقوق بالقوه انجام شود.

مطلب مرتبط  قرارداد اجرای خدمات ارائه دهنده خدمات Nexant Wins دستیابی به مشارکت و آموزش مشتریان در فرصت های بهره وری انرژی

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
روابط سرمایه گذار ساسول ،
فروزا سیدمدیر ارشد روابط سرمایه گذار
تلفن مستقیم: + 27- (0) -82-557-7740
[email protected]

سلب مسئولیت – اظهارات رو به جلو

ساسول ممکن است در این سند ، اظهارات خاصی را ارائه دهد که واقعیت های تاریخی نیستند و مربوط به تجزیه و تحلیل ها و اطلاعات دیگری است که بر اساس پیش بینی نتایج آینده و برآورد مبلغی که هنوز قابل تعیین نیستند ، بنا شده اند. این اظهارات همچنین ممکن است مربوط به چشم انداز آینده ، انتظارات ، تحولات و استراتژی های تجاری ما باشد. نمونه هایی از چنین بیانیه های آینده نگر شامل تأثیر همه گیر رمان کروناویروس (COVID-19) بر فعالیت شرکت ساسول ، نتایج عملیات ، وضعیت مالی و نقدینگی و اظهارات مربوط به اثربخشی هرگونه اقدام انجام شده توسط ساسول است. برای رسیدگی یا محدود کردن هرگونه تأثیر COVID-19 بر فعالیتهای تجاری خود ؛ اظهارات مربوط به نوسانات نرخ ارز ، تغییر قیمت نفت خام ، رشد حجم ، افزایش سهم بازار ، بازده کل سهامدار ، اجرای پروژه های رشد ما (از جمله LCCP) ، ذخایر نفت و گاز ، کاهش هزینه ، استراتژی تغییر آب و هوا و چشم انداز عملکرد تجاری. کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “قصد” ، “جستجو” ، “خواست” ، “برنامه” ، “می تواند” ، “ممکن” ، “تلاش” ، “هدف” ، “پیش بینی” و “پروژه” و عبارات مشابه برای شناسایی چنین بیانیه های آینده نگرانه طراحی شده اند ، اما وسیله منحصر به فرد برای شناسایی چنین جمله هایی نیستند. با توجه به ماهیت آنها ، بیانیه های آینده نگر شامل ریسک ها و عدم قطعیت های ذاتی ، کلی و خاص هستند و خطراتی وجود دارد که پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و سایر اظهارات آینده نگر به دست نیامد. اگر یک یا چند مورد از این خطرات تحقق یابد ، یا باید فرضیات زمینه ای نادرست به اثبات برسد ، ممکن است نتایج واقعی ما از نظر پیش بینی شده از نظر مادی تفاوت داشته باشد. باید درک کنید که تعدادی از عوامل مهم می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی با برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف بیان شده در چنین اظهارات آینده نگر متفاوت باشند. این عوامل و سایر موارد در جدیدترین گزارش سالانه ما در مورد فرم 20-F ارائه شده در مورد کاملاً کامل مورد بحث قرار گرفته است 28 اکتبر 2019 و در پرونده های دیگر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. لیست عواملی که در آن بحث شده است جامع نیست. هنگام اتکا به اظهارات آینده نگر برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، باید هم این فاکتورها و هم سایر عدم قطعیت ها و وقایع را با دقت در نظر بگیرید. بیانیه های پیشرو فقط در تاریخ مورد نظر خود اعمال می شوند ، و ما هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد آنها ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در نتیجه آینده و چه در موارد دیگر ، انجام نمی دهیم.

مطلب مرتبط  توافق کشاورزی با بلاروس برای افزایش امنیت غذایی زیمبابوه

SOURCE Sasol Limited

پاسخی بگذارید