دلتا با همکاری BIMsmith ابزارهای مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) را برای تهویه دلتا بریز ارائه می دهد

دلتا با همکاری BIMsmith ابزارهای مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) را برای تهویه دلتا بریز ارائه می دهد

FREMONT ، کالیفرنیا، 12 اکتبر 2020 / PRNewswire / – دلتا ، رهبر جهانی در راه حل های انرژی و حرارتی ، امروز مجموعه کاملی از ابزارهای جدید مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) را برای متخصصان معماری و مهندسی اعلام کرد – به آنها امکان می دهد محصولات سیستم تهویه Delta Breez را به راحتی در پروژه های ساختمانی گنجانند. .

این ابزارهای دیجیتالی نتیجه همکاری Delta و BIMsmith ، بستر تحقیقاتی پیشرو در زمینه تولید متخصصان ساختمان است. دلتا با متخصصان معماری و فنی BIMsmith برای تولید مدل های سه بعدی دیجیتالی و غنی از داده برای بیش از 70 فن تهویه حمام Delta Breez همکاری کرد. مدل های دیجیتال اطلاعات مهم فیزیکی و عملکردی را برای کمک به معماران و مهندسان در طراحی ساختمان های هوشمند و سبز فراهم می کنند. علاوه بر این ، مدل ها برای ادغام یکپارچه با نرم افزار اصلی طراحی ساختمان صنعت ، Autodesk Revit ساخته شده اند.

مطلب مرتبط  طرح مصوب ایمنی روغن: COVID-19 (Coronavirus)

“ما مفتخریم که به مشتریان و شرکای خود ابزارهای جدیدی را برای استفاده ارائه می دهیم دلتا بریز در پروژه های خود ، “گفت کای وانگ، مدیر ارشد محصولات Delta Electronics (آمریکا). “این گامی است که به ما امکان می دهد تا با هدف ایجاد آینده ای” هوشمندانه تر. سبزتر. با هم “مطابق با وعده برند دلتا ، پایگاه کاربر خود را به طرز چشمگیری گسترش دهیم.”

دلتا بریز با توجه به اینکه این مارک برای ارائه راهکارهای کارآمد و با کارایی بالا در کیفیت هوای داخلی بسیار مشهور است ، یک افزودنی هیجان انگیز به پلت فرم BIMsmith است. ” بنیامین گلونز، مدیر عامل BIMsmith.

منابع BIM Delta Breez را می توانید در www.deltabreez.com/bim-revit-library.php و در www.bimsmith.com/delta-breez پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.deltabreez.com یا www.delta-americas.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  محصولات هوایی ، ACWA Power و NEOM قراردادی 5 میلیارد دلاری برای واحد تولید انرژی تجدید پذیر NEOM برای تولید و صادرات هیدروژن سبز به بازارهای جهانی امضاء کرده اند برزیل - Português español فارسی English English انگلیسی انگلیسی آمریکای لاتین - español

درباره دلتا
Delta ، در سال 1971 تاسیس شد ، یک رهبر جهانی در تعویض منابع تغذیه و محصولات مدیریت حرارتی با یک مجموعه پر رونق از سیستم های هوشمند صرفه جویی در انرژی و راه حل ها در زمینه اتوماسیون صنعتی ، اتوماسیون ساختمان ، برق مخابرات ، زیرساخت مرکز داده ، شارژ EV ، انرژی های تجدید پذیر ، ذخیره و نمایش انرژی ، برای پرورش توسعه تولید هوشمند و شهرهای پایدار. دلتا به عنوان یک شهروند شرکتی در سطح جهانی که براساس بیانیه مأموریت خود هدایت می شود ، “برای ارائه راه حل های نوآورانه ، تمیز و کم مصرف برای فردایی بهتر” ، Delta از صلاحیت اصلی خود در الکترونیک قدرت با بازده بالا و مدل تجاری تعبیه شده در CSR خود استفاده می کند تا موضوعات کلیدی محیطی ، مانند تغییرات آب و هوا. دلتا از طریق دفاتر فروش ، مراکز تحقیق و توسعه و تاسیسات تولیدی خود که در نزدیکی 200 مکان در 5 قاره واقع شده است ، به مشتریان خدمات ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  سرمایه گذاری جدید مشترک وارد صنعت تولید الیاف پالپ قالب می شود

در طول تاریخ خود ، دلتا به دلیل دستاوردهای تجاری ، فناوری های نوآورانه و تعهد خود به CSR جوایز جهانی مختلفی دریافت کرده و به رسمیت شناخته شده است. از سال 2011 ، دلتا برای 9 سال متوالی در فهرست جهانی DJSI از شاخص های پایداری ow داو جونز قرار گرفته است. در سال 2017 ، دلتا توسط CDP (پروژه افشای کربن سابق) برای سطح رهبری تغییرات آب و هوایی برای دومین سال متوالی انتخاب شد.

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد دلتا ، به این آدرس مراجعه کنید: www.deltaww.com

مخاطبین رسانه ای:
دلتا الکترونیک (آمریکا)
روابط عمومی و ارتباطات
ریچارد چانگ
1+ (510) 364-8432
[email protected]

SOURCE BIMsmith؛ دلتا

پاسخی بگذارید