دنیسون از ایجاد برنامه در بازار خبر می دهد

دنیسون از ایجاد برنامه در بازار خبر می دهد

تورنتو، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت معدن Denison (“دنیسون” یا “شرکت”) (TSX: DML) (NYSE آمریکایی: DNN) اعلام می کند که توافق نامه توزیع سهام را به تاریخ 13 نوامبر 2020 (“قرارداد توزیع حقوق صاحبان سهام”) ، ارائه برنامه ارائه سهام در بازار (“ATM”) ، با Cantor Fitzgerald Canada Corporation (“CFCC”) ، Scotia Capital Inc (همراه با CFCC ، “Co- نمایندگان کانادایی سرب “) ، Cantor Fitzgerald & Co. و Scotia Capital (ایالات متحده آمریکا) Inc (همراه با نمایندگی های همکار کانادایی ، “نمایندگان”). مشاهده نسخه PDF

دستگاه خودپرداز به Denison اجازه می دهد تا از طریق نمایندگان ، گاه به گاه ، پیشنهاد و فروش دهد کانادا و ایالات متحده از طریق تسهیلات بورس اوراق بهادار تورنتو (“TSX”) و / یا NYSE آمریكا ، تعداد سهام عادی كه قیمت پیشنهادی كلی تا 20 میلیون دلار. در صورت وجود ، فروش سهام مشترک با معاملات کارگزاران عادی در TSX و / یا NYSE American یا به غیر از این با قیمت های بازار حاکم در زمان فروش انجام می شود.

این شرکت دستگاه خودپرداز را ابزاری ارزشمند برای دسترسی احتمالی آینده به بازارهای عمومی می داند ، جایی که پیشنهادات سهام می تواند با قیمت های بازار و با کاهش قابل توجه هزینه ها رخ دهد. زمان و میزان استفاده از دستگاه خودپرداز به تشخیص شرکت خواهد بود. بر این اساس ، کل درآمد ناخالص حاصل از پیشنهاد سهام در زیر دستگاه خودپرداز ممکن است به طور قابل توجهی کمتر از حداکثر باشد 20 میلیون دلار. همانطور که در ضمیمه دفترچه ذکر شد ، شرکت قصد دارد از درآمد حاصل از خودپرداز برای تأمین بودجه ارزیابی فعالیتهای مهندسی معدن و مهندسی پروژه و همچنین هزینههای عمومی ، شرکتی و اداری استفاده کند. خودپرداز م effectiveثر خواهد بود 2 جولای 2022 مگر اینکه قبل از چنین تاریخی توسط دنیسون یا مطابق با شرایط توافق نامه توزیع حقوق صاحبان سهام خاتمه یابد.

فروش سهام مشترک شرکت از طریق دستگاه خودپرداز طبق آن انجام می شود و در آن واجد شرایط است کانادا توسط ، یک ضمیمه نامه به تاریخ 13 نوامبر 2020 (“ضمیمه روزنامه”) به دفترچه قفسه پایه شرکت مورخ 2 ژوئن 2020 (“Base Prospectus”) ، و در ایالات متحده مطابق ضمیمه دفترچه مورخ 13 نوامبر 2020 به دفترچه اصلی قفسه پایه شرکت موجود در بیانیه ثبت شرکت فرم F-10 (پرونده شماره 333-238108) با اصلاح و اعلام اثر در 3 ژوئن 2020 (“بیانیه ثبت نام ایالات متحده”) که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (در مجموع “دفترچه خودپرداز”) ثبت شده است. نسخه های متمم روزنامه و نشریه پایه را می توانید به صورت رایگان از سایت SEDAR به آدرس www.sedar.com تهیه کنید و نسخه ای از بیانیه ثبت نام ایالات متحده را می توانید به صورت رایگان از EDGAR در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov دریافت کنید. متناوباً ، هر یک از نمایندگی های زیر که در دستگاه خودپرداز شرکت می کنند ، ترتیب می دهند که در صورت درخواست از طریق تماس با ما ، این مدارک را برای شما ارسال کنند:

مطلب مرتبط  Golden Arrow نخستین برنامه مته الماس را در پروژه طلای Tierra Dorada ، پاراگوئه آغاز می کند

در کانادا:

در ایالات متحده:شرکت کانتور فیتزجرالد کانادا

توجه: بازارهای سرمایه ویژه

خیابان دانشگاه 181 ، مجموعه 1500 ،

تورنتو ، ON ، M5H 3M7

پست الکترونیک: [email protected]

کانتور فیتزجرالد و شرکت

توجه: بازارهای سرمایه ویژه

خیابان 499 پارک ، طبقه 6 ،

نیویورک ، نیویورک ، 10022

پست الکترونیک: [email protected]اسکوشیا سرمایه شرکت

توجه: بازارهای سهام

Scotia Plaza ، طبقه 62 ، 40 King Street West ،

تورنتو ، روی M5H 3Y2 ،

پست الکترونیک: [email protected]

تلفن: 416-863-7704

اسکاتیا پایتخت (آمریکا)

توجه: بازارهای سرمایه ویژه

خیابان 250 ویسی ، طبقه 24

نیویورک ، نیویورک ، 10281

پست الکترونیک: [email protected]

تلفن: 212-225-6853

سهام مشترکی که ممکن است توسط شرکت تحت خودپرداز منتشر شود ، به طور مشروط برای ثبت در TSX تأیید شده و برای فهرست در NYSE American تأیید شده است.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت وجود نخواهد داشت. تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی این چنینی است.

درباره دنیسون

دنیسون یک شرکت اکتشاف و توسعه اورانیوم با منافع متمرکز در آتاباسکا منطقه حوضه شمال ساسکاچوان ، کانادا. دنیسون 90٪ علاقه مند به پروژه برجسته خود ، رودخانه ویلر است ، که بزرگترین پروژه اورانیوم توسعه نیافته در بخش شرقی غنی از زیرساخت است. آتاباسکا منطقه حوضه ، در شمال ساسکاچوان. علاوه بر این ، دنیسون آتاباسکا نمونه کارها اکتشاف حوضه شامل پروژه های متعددی است که بیش از 250،000 هکتار را پوشش می دهد. منافع دنیسون در آتاباسکا حوضه همچنین شامل 22.5 درصد سود مالکیت در سرمایه گذاری مشترک Lake McClean Lake (“MLJV”) است که شامل چندین کانسار اورانیوم و آسیاب اورانیوم Lake McClean Lake است که در حال حاضر در حال پردازش سنگ معدن دریاچه سیگار تحت قرارداد فرزکاری عوارض است ، به علاوه یک سود 25.17٪ به سپرده های غرب میانه و میانه غرب A و سود 66.71٪ سپرده های منطقه Z و Huskie در املاک دریاچه واتربری. هرکدام از Midwest ، Midwest A ، J Zone و Huskie در 20 کیلومتری آسیاب دریاچه McClean واقع شده اند.

مطلب مرتبط  محصولات هوایی برای یازدهمین سال متوالی در شاخص پایداری داو جونز در آمریکای شمالی جای می گیرند

دنیسون از طریق گروه Closed Mines (قبلاً خدمات محیطی دنیسون) که مدیریت دنیسون را بر عهده دارد ، در حال از بین بردن معادن و خدمات محیطی است. دریاچه الیوت پروژه های احیا و خدمات مراقبت و نگهداری معادن پس از تعطیلی به انواع مشتریان صنعت و دولت.

دنیسون همچنین مدیر شرکت اورانیوم مشارکت ، یک شرکت تجاری عمومی است که در اکسید اورانیوم و هگزا فلوراید اورانیوم سرمایه گذاری می کند.

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر

برخی اطلاعات موجود در این خبرنامه به معنای قابل اجرا ، “اطلاعات آینده نگر” است ایالات متحده و قانون کانادا در مورد تجارت ، عملیات و عملکرد مالی و شرایط Denison.

به طور کلی ، این عبارات آینده نگر را می توان با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “انتظارات” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی شده” ، “تخمین ها” ، “پیش بینی ها” ، “قصد” ، “پیش بینی” تشخیص داد “، یا” اعتقاد دارد “، یا منفی و / یا تغییرات این کلمات و عبارات ، یا بیان می کند که برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” می تواند “،” می تواند “،” ممکن “یا” انجام خواهد شد ” ، “رخ دهد” ، “حاصل شود” یا “پتانسیل ایجاد” را دارد.

به طور خاص ، این نسخه خبری شامل اطلاعات آینده نگرانه مربوط به موارد زیر است: دستگاه خودپرداز و توافق نامه ها با نمایندگان در رابطه با آنها. استفاده از عواید هر پیشنهاد که ممکن است طبق ATM تکمیل شود. و انتظارات در مورد منافع مالکیت سرمایه گذاری مشترک و تداوم توافق نامه های خود با شرکای خود.

مطلب مرتبط  EQT قیمت گذاری عرضه عمومی سهام عادی را اعلام می کند

اظهارات رو به جلو بر اساس نظرات و برآورد مدیریت از تاریخ ارائه چنین اظهاراتی است و آنها در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای دنیسون تفاوت اساسی با اظهارات آینده نگرانه داشته باشد. به عنوان مثال ، در صورت عدم توانایی در حفظ یا تأمین امنیت منابع لازم (مانند آزمایش تسهیلات ، بودجه سرمایه ، تأییدیه های نظارتی ، و غیره) یا عملیات در غیر این صورت تحت تأثیر COVID-19 و تأثیرات بالقوه گسترده آن قرار می گیرند. دنیسون معتقد است انتظارات منعکس شده در این اطلاعات آینده نگر منطقی است اما نمی توان اطمینان داد که این انتظارات دقیق خواهد بود و نتایج ممکن است با انتظارات پیش بینی شده در این اطلاعات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. برای بحث در مورد خطرات و سایر عواملی که می توانند روی رویدادهای آینده نگر تأثیر بگذارند ، لطفاً به عواملی که در فرم اطلاعات سالانه دنیسون مورخ 13 مارس 2020 یا گزارش های مالی سه ماهه متعاقب آن تحت عنوان “عوامل خطر”. این عوامل کامل نیستند و نباید تصور شوند.

بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. اطلاعات آینده نگرانه موجود در این خبرنامه صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط است. هرگونه اطلاعات آینده نگر و فرضیاتی که با توجه به آن ارائه می شود فقط از تاریخ انتشار این خبر حکایت دارد. دنیسون هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا تجدیدنظر در مورد اطلاعات آینده نگر پس از تاریخ انتشار این خبر برای انطباق چنین اطلاعاتی با نتایج واقعی یا تغییر در انتظارات دنیسون متعهد نمی شود ، مگر در موارد دیگری که در قانون اعمال شده است.

SOURCE Denison Mines Corp.

لینک های مربوطه

http://denisonmines.com/s/Home.asp

پاسخی بگذارید