دوباره با اتاق جلسه جدید بی سیم ، که با شارژر بی سیم هوشمند Chargifi طراحی شده است ، دوباره کار کنید

دوباره با اتاق جلسه جدید بی سیم ، که با شارژر بی سیم هوشمند Chargifi طراحی شده است ، دوباره کار کنید

یک مثال ، ادغام Chargifi برای اتاق ها با نماینده ، ارائه دهنده سكوكس محل كار با ایجاد ابزارهایی است كه باعث می شود محل كار ایمن تر شود ، بدون آنكه تجربه ای بزرگ یا اتخاذ محصول را فدا كند ، متمرکز شده است. هنگامی که یک دایره چراغ سبز به معنای عدم استفاده از آنها و استفاده برای آنهاست ، کارمندان برمی گردند می توانند اتاقهای ایمن و غیرقابل استفاده را پیدا و ذخیره کنند. هنگامی که در اتاق جلسه هستید ، کارمند می تواند به سادگی انجام دهد گوشی های هوشمند در یک نقطه شارژ بی سیم برای انجام این کار ورود به سیستم در اتاق یا فضای خود را رزرو کنید. این اقدام به طور همزمان یک کنفرانس ویدئویی از پیش برنامه ریزی شده را راه اندازی می کند تا یک جلسه سریع و کارآمد آغاز شود. برای برنامه ریزان فضایی ، داده های ارزشمندی در مورد استفاده از اتاق و شغل ضبط می شود که به آزادسازی فضاهای استفاده نشده برای افزایش دسترسی کمک می کند.

“Chargifi با اتصال ، تجربه رزرو اتاق جلسه را به سطح جدیدی می برد ورود به سیستم و شارژ بی سیم بی دست. این به ما کمک می کند تجربیات ایجاد کنیم بی دست برای مشتریان و کارمندانشان در هنگام بازگشت به محل کار ، ایمن هستند. این ادغام همچنین بدون استفاده از دستگاه دیگری به زیرساخت ها ، داده های مربوط به استفاده و فضای کار را برای تیم های کاری ضبط می کند. ” مت هریس، در مورد ارزش راه حل مشترک برای کارمندان و برنامه ریز فضایی.

مطلب مرتبط  Tech Company Prospector از طریق بستر جدید جستجوی رایگان ، دسترسی انقلابی به صنعت معدن را به ارمغان می آورد

همه گیر جهانی چالش های جدیدی را برای برنامه ریزان فضایی به وجود آورده و روندهای بسیاری را که قبلاً درگیر کشش بوده اند تسریع کرده است ، مانند تحرک ، کار انعطاف پذیر و چگونگی استفاده از فضاها با کمال بیشتر و اصطکاک کمتر. اکنون تأکید بر کاهش نقاط لمس بدنی و اطمینان از برقراری ارتباط صریح و روشن با کارمندان در مورد زمان دسترسی و استفاده ایمن از فضاها است.

“جلسات باید امن باشند ، بی دست و بیشتر از گذشته تولید می کند ظرفیت کمتر اتاق به دلیل فاصله اجتماعی باعث افزایش تقاضا و داده های قابل اعتماد اشغال برای آنها می شود ورود به سیستم خودکار بی دست برای افزایش در دسترس بودن اتاق های غیر اشباع و ایمن ضروری است. شرکت هایی که از فناوری استفاده می کنند بی درد به مردم خود نشان دهید که آنها اقدامات مناسبی را برای تأمین فضاهای عالی بدون به خطر انداختن امنیت انجام داده اند ، “گفت: مدیر اجرایی چارفیفی ، دن بلادن.

Chargifi for Rooms امروز در دسترس است و یکپارچه راه حل اتاق ملاقات در هنگام ادغام با شما است نرم افزار برنامه ریزی و کنفرانس ویدئویی مورد علاقه. Chargifi LightRing در سه ماهه سوم سال 2020 عرضه خواهد شد.

مطلب مرتبط  سیستم ذخیره سازی باتری FlexGen به تقویت انرژی و تقویت شبکه برای شهر یوتا که توسط گردشگران تابستانی سیل شده است کمک می کند

یادداشت ها به ویراستاران:

  • Chargifi و فرستاده a وبینار در “چگونه می توان تجربه جلسه را فعال کرد بی دست امن در برابر COVID “(“نحوه فعال کردن تجربه جلسات بدون تماس COVID-Safe“) در تاریخ 6 اوت (پنجشنبه) ، برای بحث در مورد مشکلات پیش روی برنامه ریزان فضایی و چگونگی این راه حل بی نظیر می تواند به کارکنان کمک کند تا سالن های جلسات ایمن تر و کارآمدتری را ایجاد کنند. وبینار در chargifi.com
  • اجرای Chargifi برای اتاق ها + فرستاده فقط آسانتر شد: حداکثر 10 مجوز اتاق Envoy را به صورت رایگان با هر بسته 10 Chargifis دریافت کنید.

درباره Chargifi

آینده در محل کار یکی از تجربیات است بی درد و الگوهای کار پویا. تجربه باید ایمن باشد و نیازهای کاری باید انعطاف پذیر باشد. جایی که مردم می روند ، انرژی پس می رود.

مطلب مرتبط  XCMG از اولین خودروهای اضطراری خود برای اطفا fire حریق و نجات رونمایی می کند

Chargifi امکان افزایش هوشمند و بی سیم قدرت بی سیم را به محل کار شرکتهای امروزی فراهم می کند ، که بسیار فراتر از شارژ دستگاه تلفن همراه شما است. راه حل ما تجربیات را امکان پذیر می کند بی دست در فضاها ایمن است ، در حالی که انرژی را به روشی راحت تأمین می کند.

تجزیه و تحلیل استفاده از فضای Chargifi به برنامه ریزان فضایی کمک می کند تا با درک رفتارهای خود ، فضای بیشتری را از فضای خود خارج کنند. این امر استاندارد های کار و برنامه های تمیز کردن را آگاه می کند ، به این ترتیب می توانید امنیت و رفاه کارکنان را در محل کار تضمین کنید. هر نقطه لمسی ، تعامل کاربران با فضاها را نشان می دهد ، که به نوبه خود ، تجربه و کارایی در محل کار را در بهینه سازی املاک و مستغلات گران قیمت ایجاد می کند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1216279/Chargifi_Green_Light_Ring.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1216281/Chargifi_Logo.jpg

SOURCE Chargifi

لینک های مربوطه

https://chargifi.com

SOURCE Chargifi

پاسخی بگذارید