دوک انرژی در روزهای یکشنبه و دوشنبه برای وزش باد شدید در کارولیناس آماده می شود. این شرکت مشتریان را ترغیب به آماده سازی می کند

دوک انرژی در روزهای یکشنبه و دوشنبه برای وزش باد شدید در کارولیناس آماده می شود. این شرکت مشتریان را ترغیب به آماده سازی می کند

CHARLOTTE ، N.C.، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک واقعه آب و هوایی نیرومند پیش خواهد رفت کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی آغاز یکشنبه بعد از ظهر و ادامه تا دوشنبه ، باد شدید و پتانسیل قوی برای قطع برق را به همراه خواهد داشت.

دوک انرژی در حال ردیابی مسیر طوفان و اقدامات لازم برای آماده سازی است ، ضمن این که همچنان برای محافظت از خطوط برق و خدمه درختان ، و سایر کارمندان پشتیبانی از تلاش برای واکنش طوفان ، همچنان به اقدامات محافظتی مربوط به تاج ویروس و دستورالعمل های دوری اجتماعی ادامه می دهد.

مدیر انرژی طوفان دوک انرژی کارولیناس گفت: “ما می دانیم که برق در زمانی که تعداد زیادی از آنها در تمام روز و هر روز خانه هستند ، چقدر اهمیت دارد.” جیسون هالیفیلد. وی افزود: “علاوه بر این ، این تعطیلات مهم تعطیلات آخر هفته و زمان مقدس برای بسیاری از افراد است. ما تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت به قطع برق بپردازیم ، با شناختن این که باید ایمنی خدمه و اجتماعات خود را که از طریق مناسب اجتماعی انجام می دهیم نیز تضمین کنیم. روشهای دوردست و سایر اقدامات محافظتی. ما از صبر و پشتیبانی مشتریان خود قدردانی می کنیم ، زیرا ما در خدمت همه مشتریان خود در کارولینای هستیم.

یادآورهای ایمنی مهم

با وزش باد شدید ، تهدید درختان فرسوده و خطوط برق پتانسیل پایین آمدن به خطر بیفتید. ما مشتریان را ترغیب می کنیم در صورت تجربه قطع برق طولانی مدت ، برای آنچه انجام می دهند برنامه ریزی کنند:

 • برای آخرین مشاوره هواشناسی ، و همچنین مقامات مدیریت اضطراری ایالتی و محلی ، مشتریان باید با اخبار محلی در ارتباط باشند.
 • اگر برای نیازهای پزشکی به برق تکیه کرده اید ، لطفاً اکنون در نظر بگیرید که در صورت قطع قطع برق ، چه اقداماتی را انجام خواهید داد. با وجود دستورالعمل های “در خانه” در سراسر کشور ، ممکن است لازم باشد برنامه های اضطراری خود را تغییر دهید.
 • اگر یک خط برق افتاده را می بینید ، همیشه فرض کنید که انرژی دارد و دور باشید. خطوط نزولی را بلافاصله به دوک انرژی گزارش دهید. برای نمایش ویدئویی اینجا کلیک کنید و درباره ایمنی پیرامون خطوط برق اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 • هرگز ژنراتور را در داخل خانه نبرید. ژنراتورها باید فقط در بیرون از منزل و فقط در مناطق با تهویه مناسب اداره شوند. دستورالعمل سازنده باید رعایت شود.
مطلب مرتبط  Inspirotec، Inc. برای پاسخگویی به تقاضای وسیع دستگاه AirAnswers ™ Airborne COVID-19 Testing خود با پشتیبانی رهبر اندیشه جهانی ، دکتر Robert L. Murphy

اقدامات محافظ انرژی دوک

ما در تلاش هستیم تا از قدرت قابل اعتماد در این مدت دشوار اطمینان حاصل کنیم و برای ترمیم هرگونه قطع و خاموش که از این طوفان به سرعت و با اطمینان ممکن ممکن است کار می کند. ما در کمک به محافظت از کارمندان ، پیمانکاران و جوامعی که در آن خدمت می کنیم متمرکز شده ایم.

 • لطفا از نزدیک شدن به خدمه دوک انرژی در این زمینه یا ورود به منطقه کار خود در هنگام بازگرداندن نیرو خودداری کنید. اگر لازم است با کسی صحبت کنید ، به شما توصیه می شود که کارمندان حداقل شش پا از جدایی خود را حفظ کنند.
 • لطفاً از سفارشات در خانه رعایت کنید و به خدمه ما کمک کنید تا با حمایت از دستورالعمل های مسافت اجتماعی در هنگام کار ، از حواس پرتی جلوگیری کنند.
 • در صورت لزوم ترك خانه ، در صورت مشاهده خدمه ابزار یا سایر پاسخ دهندگان اول كه در امتداد جاده ها مشغول كار هستند ، می بایست بیش از حد كند یا كند شود. این قانون نه تنها قانون بلکه همچنین در محافظت از خدمه ما که در تلاش هستند تا برق را به مشتریان بازگرداند ، محافظت می کند.
 • علاوه بر این ، کارمندان وقتی بادهای پایدار به 39 مایل در ساعت می رسند ، مسافرت ، صعود یا کار نمی کنند. هنگامی که طوفان می گذرد و سرعت باد کمتر از 39 مایل در ساعت سقوط می کند و این امر را برای مسافرت ایمن می کند ، خدمه ها ارزیابی خسارت و تعمیر را آغاز می کنند.
مطلب مرتبط  معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی AES ، گوستاوو پیمنتا ، در کنفرانس جهانی اجرایی انرژی و انرژی RBC حضور خواهد یافت

نکاتی برای محافظت از مواد غذایی یخچال در هنگام قطع برق

ما می دانیم که بسیاری از مشتریان ممکن است یخچال و فریزر خود را به عنوان بخشی از برنامه های خود در خانه نگه داشته باشند. سازمان غذا و داروی ایالات متحده نکات زیر را توصیه می کند:

 • دماسنجهای دستگاه را در یخچال و فریزر خود داشته باشید. دمای فریزر باید در دمای کمتر از 0 درجه فارنهایت ، و یخچال و فریزر در دمای 40 درجه یا کمتر باشد.
 • درب های یخچال و فریزر را تا حد ممکن بسته نگه دارید تا دمای سرما حفظ شود.
 • یخچال در صورت عدم بازشدن ، حدود 4 ساعت غذا را سرد نگه می دارد.
 • در صورت بسته بودن درب ، یک فریزر کامل دما را به مدت تقریبی 48 ساعت (اگر 24 ساعت کامل باشد 24 ساعت نگه می دارد).
 • اگر برق بیش از 4 ساعت خاموش باشد ، کولرها را در دست داشته باشید تا مواد غذایی در یخچال را سرد نگه دارند.

FDA نکات اضافی را برای استفاده و نگهداری صحیح مواد غذایی قبل ، حین و بعد از قطع برق ارائه می دهد – https://www.fda.gov/food/buy-store-serve-safe-food/food-and-water-safety- در طول قطع برق و سیل

گزارش خاموشی

مشتریانی که هنگام طوفان دچار خاموشی می شوند می توانند آنرا گزارش دهند:

 • ارسال پیامک به OUT به 57801 (هزینه استاندارد برای متن و داده ممکن است اعمال شود)
 • فراخوانی سیستم خودکار گزارش گیری از قطع برق با شماره 800-769-3766 برای مشتریان Duke Energy Carolinas و 800-419-6356 برای مشتریان Duke Energy Progress

برای به روزرسانی های طوفان یا ترمیم انرژی ، دوک انرژی را دنبال کنید توییتر و فیس بوک

مطلب مرتبط  Hornbeck در خارج از کشور برنامه سازماندهی مجدد را تصویب کرد توسط دادگاه

دوک انرژی

دوک انرژی (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 که مقر آن در آن است شارلوت ، N.C.، یکی از بزرگترین شرکت های نگهدارنده انرژی در ایالات متحده است که 30،000 نفر را در خود جای داده و ظرفیت تولید الکتریکی 51،000 مگاوات را از طریق برنامه های تنظیم شده خود و 3000 مگاوات از طریق واحد تجدید پذیر انرژی تجدید پذیر انرژی خود دارد.

دوک انرژی در حال تغییر تجربه مشتریان خود ، مدرن سازی شبکه انرژی ، تولید انرژی پاکتر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده انرژی باهوش تر برای مردم و جوامع در آن است. خدمات تنظیم شده واحد برق و زیرساخت تقریباً 7،7 میلیون مشتری برق خرده فروشی در شش ایالت را خدمت می کنند – کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، فلوریدا، ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. واحد خدمات و زیرساخت های گاز در 5 ایالت گاز طبیعی را به بیش از 1.6 میلیون مشتری توزیع می کند – کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، اوهایو و کنتاکی. واحد انرژی های تجدید پذیر دوک ، تاسیسات تولید باد و خورشیدی را در سراسر ایالات متحده و همچنین پروژه های ذخیره انرژی و میکروگرید فعالیت می کند.

دوک انرژی در فهرست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” در سال 2019 و لیست Forbes 2019 “بهترین کارفرمایان آمریکا” در سال Fortune معرفی شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، می توانید در Duke-energy.com استفاده کنید. مرکز اخبار دوک انرژی شامل انتشار اخبار ، برگه اطلاعات ، عکس ها ، فیلم ها و سایر مطالب است. نورپردازی دوک انرژی شامل داستانهایی در مورد مردم ، نوآوری ها ، موضوعات جامعه و موضوعات زیست محیطی است. دوک انرژی را دنبال کنید توییتر، LinkedIn ، Instagram و Facebook.

24-ساعت: 800.559.3853

منبع انرژی دوک

پاسخی بگذارید