دوک انرژی مجدداً تأکید می کند که سرمایه گذاری در پروژه های تجدید پذیر و شبکه برای تأمین انرژی پاکتر ، رشد اقتصادی

دوک انرژی مجدداً تأکید می کند که سرمایه گذاری در پروژه های تجدید پذیر و شبکه برای تأمین انرژی پاکتر ، رشد اقتصادی

CHARLOTTE ، N.C.، 5 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – دوک انرژی (NYSE: DUK) امروز گفت که این شرکت با سرمایه گذاری در منابع تجدید پذیر ، ذخیره سازی باتری ، برنامه های کارآیی انرژی و پروژه های شبکه ، به پیشبرد اهداف بلند پروازانه انرژی پاک بدون خط لوله آتلانتیک ساحل (ACP) ادامه خواهد داد.

دوک انرژی 56 میلیارد دلار برنامه سرمایه گذاری سرمایه مزایای قابل توجهی را برای مشتری به ارمغان خواهد آورد و شغلی را در زمانی ایجاد می کند که سیاست گذاران در همه سطوح به دنبال راه هایی برای بازسازی اقتصاد در سال 2020 و بعد از آن هستند. این سرمایه گذاری ها ضمن تقویت شبکه انرژی ، انرژی پاکتری را برای مشتریان و جوامع فراهم می کنند تا قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند.

وی گفت: “پایداری و کاهش انتشار کربن به موفقیت منطقه ما نزدیک است.” لین خوب، رئیس انرژی دوک ، رئیس جمهور و مدیر عامل. وی افزود: “در گزارش اخیر ما درباره وضعیت آب و هوا ، ما چشم انداز آینده ای از انرژی پاک تر با تمرکز روز افزون بر انرژی های تجدید پذیر و ذخیره سازی باتری را علاوه بر مخلوط متنوعی از برنامه های هسته ای صفر کربن ، گاز طبیعی ، هیدروژن و بهره وری انرژی به اشتراک گذاشتیم.

“دستیابی به این چشم انداز انرژی پاک نیاز به همه ما دارد تا با هم برنامه ای را تدوین کنیم تا هوشمندانه ، عادلانه عمل کند و از قابلیت اطمینان و مقرون به صرفه بودن رشد اقتصادی در منطقه جلوگیری کند. در حالی که ما ناامید هستیم که قادر به حرکت نیستیم. به جلو با ACP ، ما به کشف روش هایی برای کمک به مشتریان و جوامع خود ، به ویژه در شرق ، ادامه خواهیم داد کارولینای شمالی گفت: “خوب.

در حال حاضر یک رهبر انرژی پاک ، دوک انرژی از سال 2005 میزان انتشار کربن خود را 39٪ کاهش داده است و همچنان در راه است تا انتشار گازهای کربن خود را تا سال 2030 حداقل 50٪ کاهش دهد. این شرکت همچنین دارای یک هدف بلند پروازانه از انرژی پاک برای رسیدن به خالص صفر است تولید گازهای گلخانه ای از تولید برق تا سال 2050.

که در سپتامبر 2020دوک انرژی قصد دارد پس از یک پروسه گسترده همکاری با رهبران ایالتی ، سیاستگذاران ، مشتریان و سایر ذینفعان ، برنامه های منابع یکپارچه (IRP) خود را برای کارولیناها ثبت کند. IRP شامل چندین سناریو برای پشتیبانی از مسیر رسیدن به آینده انرژی پاکتر در کارولیناس است.

از سال 2010 ، دوک انرژی 51 واحد ذغال سنگ را بازنشسته کرده است که در کل بیش از 6500 مگاوات (مگاوات) است و قصد دارد حداقل 900 مگاوات اضافی را تا پایان سال 2024 بازنشسته کند. در سال 2019 ، این شرکت پیشنهاد داد که زندگی کتاب را تقریباً 7،700 مگاوات ساعت دیگر کوتاه کند. از ظرفیت ذغال سنگ در کارولینای شمالی و ایندیانا.

دوک انرژی در اوایل میزبان یک تماس تحلیلگر خواهد بود آگوست 2020 برای بحث در مورد نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 و سایر به روز رسانی های تجاری و مالی. این شرکت همچنین روز سرمایه گذار افتتاحیه محیط زیست ، اجتماعی و حکومتی (ESG) خود را برگزار خواهد کرد اکتبر سال 2020.

***** (یادداشت سردبیر: برای دانلود صوت های صوتی تصویری از صندلی دوک انرژی ، رئیس جمهور و مدیرعامل لین خوب، اینجا کلیک کنید) *****

مطلب مرتبط  دانشمندان ویژگی های جدید قابل توجهی را در فشار فوق العاده بالا کشف می کنند

دوک انرژی

دوک انرژی (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 که مقر آن در آن است شارلوت ، N.C.، یکی از بزرگترین شرکتهای نگهدارنده انرژی در ایالات متحده است که 29000 نفر را در خود جای داده و ظرفیت تولید الکتریکی 51،000 مگاوات را از طریق ابزارهای تنظیم شده خود و 2300 مگاوات از طریق واحد تجدید پذیر انرژی تجدید پذیر انرژی خود دارد.

دوک انرژی در حال تغییر تجربه مشتریان خود ، مدرن سازی شبکه انرژی ، تولید انرژی پاکتر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده انرژی باهوش تر برای مردم و جوامع در آن است. خدمات تنظیم شده واحد برق و زیرساخت ها در شش ایالت 7.8 میلیون مشتری برق خرده فروشی را خدمت می کنند: کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، فلوریدا، ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. واحد آب و برق و زیرساخت های گاز در پنج ایالت گاز طبیعی را به 1.6 میلیون مشتری توزیع می کند: کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، اوهایو و کنتاکی. واحد انرژی های تجدید پذیر دوک ، تاسیسات تولید باد و خورشیدی را در سراسر ایالات متحده و همچنین پروژه های ذخیره انرژی و میکروگرید فعالیت می کند.

دوک انرژی در فهرست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” در فورچون 2020 و لیست “بهترین کارفرمایان آمریکایی” فوربس قرار گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، می توانید در Duke-energy.com استفاده کنید. مرکز اخبار دوک انرژی شامل انتشار اخبار ، برگه اطلاعات ، عکس ها ، فیلم ها و سایر مطالب است. نورپردازی دوک انرژی شامل داستانهایی در مورد مردم ، نوآوری ها ، موضوعات جامعه و موضوعات زیست محیطی است. دوک انرژی را دنبال کنید توییتر، LinkedIn ، Instagram و Facebook.

اطلاعات به جلو

این سند شامل بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 است. اظهارات رو به جلو بر اساس اعتقادات و فرضیات مدیریت استوار است و اغلب با اصطلاحات و اصطلاحات قابل شناسایی است. که شامل “پیش بینی” ، “باور” ، “قصد” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “ادامه” ، “باید” ، “می تواند” ، “ممکن است” ، “برنامه” ، “پروژه” ، “پیش بینی” “اراده” ، “پتانسیل” ، “پیش بینی” ، “هدف” ، “هدایت” ، “چشم انداز” یا اصطلاحات مشابه دیگر. عوامل مختلفی ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از نتایج پیشنهادی در بیانیه های آینده نگر باشند. بر این اساس ، هیچ تضمینی مبنی بر تحقق این نتایج وجود ندارد. این عوامل شامل می شوند ، اما به این موارد محدود نمی شوند:

 • تاثیر بیماری همه گیر COVID-19؛
 • طرح های قانونی و مقررات ایالتی ، فدرال و خارجی ، از جمله هزینه های انطباق با الزامات محیطی موجود و آینده ، از جمله موارد مربوط به تغییرات آب و هوا ، و همچنین احکامی که بر هزینه و بهبود سرمایه گذاری تأثیر می گذارد یا تأثیر بر ساختار نرخ ها یا قیمت های بازار دارد.
 • میزان و زمان هزینه ها و بدهی های مربوط به رعایت قوانین ، مقررات و الزامات قانونی فدرال و ایالتی مربوط به اصلاح خاکستر زغال سنگ ، از جمله مقادیر بسته شدن مورد نیاز برخی از موانع خاکستر ، نامشخص و دشوار است.
 • توانایی بازپرداخت هزینه های واجد شرایط ، از جمله مقادیر مرتبط با تعهدات بازنشستگی خسارت خاکستر ذغال سنگ و هزینه های مربوط به وقایع مهم آب و هوایی ، و کسب بازده کافی از سرمایه گذاری از طریق پرونده های موردی و روند تنظیم مقررات.
 • هزینه های انتقال کارخانه های هسته ای می تواند گسترده تر از مبلغی باشد که تخمین زده می شود و ممکن است تمام هزینه ها از طریق فرآیند نظارتی به طور کامل قابل بازیافت نباشند.
 • هزینه ها و اثرات مراحل قانونی و اداری ، تسویه حساب ها ، تحقیقات و ادعاها
 • رشد یا کاهش صنعتی ، تجاری و مسکونی در سرزمینهای خدماتی یا پایگاههای مشتری ناشی از رکودهای پایدار اقتصاد و سلامت اقتصادی قلمروهای خدمات ما یا تغییر در الگوهای مصرف مشتری ، از جمله تلاشهای مصرف انرژی و استفاده از منابع جایگزین انرژی مانند خود – تولید و تولید فن آوری های توزیع
 • مقررات ، قوانین و قوانین فدرال و ایالتی برای ترویج و گسترش استفاده از اقدامات بهره وری انرژی و فن آوری های تولید توزیع ، مانند ذخیره انرژی خورشیدی و باتری ، در سرزمین های سرویس انرژی انرژی می تواند منجر به خروج مشتری از سیستم توزیع برق شود ، تولید اضافی. منابع و همچنین هزینه های رشته ای؛
 • پیشرفت در فن آوری؛
 • رقابت اضافی در بازارهای گاز برقی و گاز طبیعی و ادغام مداوم صنعت؛
 • تأثیر آب و هوا و سایر پدیده های طبیعی در عملیات ، از جمله اثرات اقتصادی ، عملیاتی و سایر اثرات طوفان های شدید ، طوفان ها ، خشکسالی ها ، زمین لرزه ها و گردبادها ، از جمله هوای شدید ناشی از تغییرات آب و هوایی.
 • امکان کار با موفقیت امکانات تأسیسات برقی و ارسال برق به مشتریان از جمله اثرات مستقیم یا غیرمستقیم به شرکت ناشی از حادثه ای که بر روی شبکه الکتریکی ایالات متحده یا منابع تولیدی تأثیر می گذارد.
 • امکان به دست آوردن مجوزها و مجوزهای لازم و تکمیل پروژه های لازم برای گسترش یا خط لوله های زیربنایی لازم یا مطلوب در تجارت گاز طبیعی ما
 • وقفه های عملیاتی در فعالیت های توزیع و انتقال گاز طبیعی ما.
 • در دسترس بودن ظرفیت حمل و نقل کافی لوله بین شهری و تأمین گاز طبیعی؛
 • تأثیر تأسیسات و مشاغل ناشی از حمله تروریستی ، تهدیدات فضای مجازی ، نقض امنیت داده ها ، حوادث عملیاتی ، خرابی فن آوری اطلاعات یا سایر وقایع فاجعه بار ، مانند آتش سوزی ، انفجار ، حوادث بهداشتی همه گیر یا سایر موارد مشابه؛
 • خطرات ذاتی مرتبط با بهره برداری از تاسیسات هسته ای ، از جمله خطرات زیست محیطی ، بهداشتی ، ایمنی ، نظارتی و مالی ، از جمله ثبات مالی ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث.
 • زمان و میزان تغییرات در قیمت کالاها و نرخ بهره و امکان بازیابی چنین هزینه هایی از طریق فرآیند نظارتی ، در صورت لزوم ، و تأثیر آنها در موقعیت های نقدینگی و ارزش دارایی های زیرین؛
 • نتایج تلاش های تأمین مالی ، از جمله توانایی به دست آوردن منابع مالی با شرایط مطلوب ، که می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله رتبه بندی اعتبار ، نوسانات نرخ بهره ، انطباق با میثاق ها و شرایط بدهی و شرایط عمومی بازار و اقتصادی باشد.
 • رتبه بندی اعتباری ثبت نام کنندگان انرژی دوک ممکن است با آنچه انتظار می رود متفاوت باشد.
 • کاهش در قیمت بازار اوراق بهادار و درآمد ثابت و الزامات تأمین اعتبار نقدی ناشی از آن برای برنامه های بازنشستگی با مزایای تعریف شده ، سایر برنامه های مزایای پس از بازنشستگی و صندوق های اعتماد به نفس هسته ای.
 • خطرات ساخت و ساز و توسعه در ارتباط با تکمیل پروژه های سرمایه گذاری سرمایه انرژی ثبت نام کنندگان انرژی ، از جمله خطرات مربوط به تأمین اعتبار ، اخذ و رعایت شرایط مجوز ، دیدار با بودجه و برنامه های ساخت و ساز و رضایت از استانداردهای عملکردی و زیست محیطی و همچنین توانایی بازپرداخت هزینه ها از مشتری به موقع یا اصلاً؛
 • تغییر در قوانین برای سازمان های انتقال منطقه ای ، از جمله تغییر در طرح های نرخ و بازارهای ظرفیت های جدید و در حال تحول ، و خطرات مربوط به تعهدات ایجاد شده توسط پیش فرض سایر شرکت کنندگان.
 • توانایی کنترل هزینه های عملکرد و نگهداری؛
 • سطح اعتبار اعتبار همتایان نسبت به معاملات؛
 • توانایی به دست آوردن بیمه کافی با هزینه های قابل قبول؛
 • عوامل نیروی کار شاغل ، از جمله عدم توانایی بالقوه در جذب و حفظ پرسنل کلیدی.
 • توانایی شرکتهای تابعه در پرداخت سود سهام یا توزیع به شرکت هلدینگ شرکت انرژی انرژی (والدین).
 • عملکرد پروژه های انجام شده توسط مشاغل غیرقانونی ما و موفقیت در تلاش برای سرمایه گذاری و توسعه فرصت های جدید؛
 • تأثیر اظهارات حسابداری که بطور دوره ای توسط نهادهای تنظیم استاندارد حسابداری صادر می شود.
 • تأثیر مقررات مالیاتی ایالات متحده بر وضعیت مالی ما ، نتایج عملیات یا جریان وجوه نقدی و رتبه بندی های اعتباری ما.
 • تأثیرات ناشی از اختلالات احتمالی ارزش سرقفلی یا ارزشهای حمل سرمایه از روش سهام. و
 • توانایی اجرای استراتژی تجاری ما ، از جمله تقویت سیستم های فناوری موجود.
مطلب مرتبط  Oyu Tolgoi در مورد منبع تغذیه بلند مدت ترجیح می دهد

خطرات و عدم قطعیت های اضافی در گزارش های ثبت نام کنندگان انرژی دوک ثبت شده به SEC ثبت و در وب سایت SEC در sec.gov در دسترس است. با توجه به این خطرات ، بلاتکلیفی ها و فرضیات ، ممکن است وقایع توصیف شده در بیانیه های آینده نگر اتفاق نیفتد یا ممکن است به میزان دیگری یا در زمان دیگری متفاوت از آنچه اتفاق افتاده رخ دهد. بیانیه های رو به جلو فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می کنند و ثبت نام کنندگان انرژی دوک صراحتاً از تعهد برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، خودداری می کنند.

مطلب مرتبط  افزایش تقاضا برای سیستم شیب ثابت MaxSpan EastWest Game GameChange با 94٪ GCR برای عملکرد بالاتر

مخاطب رسانه ای: نیل نیسان
800.559.3853

منبع انرژی دوک

لینک های مربوطه

www.duke-energy.com

پاسخی بگذارید