دکتر کریس شلکت به عنوان مدیر اجرایی NiPERA منصوب شد

دکتر کریس شلکت به عنوان مدیر اجرایی NiPERA منصوب شد

اظهار نظر در مورد انتصاب کریس آدریانا اولر گفت: “من نمی توانم به کسی صلاحیت بهتر از کریس برای تصدی مسئولیت مدیر اجرایی و هدایت تیم NiPERA فکر کنم. او 17 سال یک همکار نزدیک بوده است و در این مدت قدردانی کرده ام از فداکاری او برای علم در مورد نیکل و نقاط عطفی که او توانست در عین آرامش و سازندگی حتی در چالش برانگیزترین شرایط به دست آورد. من طرفدار بزرگی هستم و منتظر موفقیت های کریس در سالهای آینده هستم. “

کریس شلکت او در سال 2003 به NiPERA پیوست. وی مسئولیت هدایت تلاشهای علمی زیست محیطی NiPERA و نمایندگی این سازمان در فرایندهای نظارتی جهانی را بر عهده داشته است ، با تأكید ویژه بر روی روشهای ارزیابی ریسك مبتنی بر فراهمی زیستی برای نیكل در آب ، رسوبات و خاک. وی در نقش جدید خود مسئولیت هدایت تیم سم شناسان محیط زیست و بهداشت انسان و همچنین کارمندان پشتیبانی را بر عهده خواهد داشت. وی همچنین به کمیته مدیریت موسسه نیکل منصوب شده است.

مطلب مرتبط  شرکت لوله های شمال غربی آماندا کولا را به هیئت مدیره خود برگزیده است

کریس دارای مدرک لیسانس زیست شناسی ، کارشناسی ارشد زیست شناسی دریایی و دکترای علوم بهداشت محیط است. او یک سم شناس دارای مجوز هیئت مدیره است و در هیئت تحریریه خدمت می کند سم شناسی و شیمی محیط زیست. کریس شلکت گفت: “من افتخار می کنم که نقش مدیر اجرایی را به عهده بگیرم و از اعضای موسسه نیکل به دلیل اعتماد به من برای هدایت NiPERA سپاسگزارم. NiPERA مترادف با برتری علمی است ، شهرت مبتنی بر کار کلاس جهانی اختصاص یافته دانشمندانی که قلب و روح سازمان هستند. با هم ما رویکردهای موفقیت آمیز پیشینیان من را ادامه خواهیم داد هادسون بیتس و آدریانا اولر همانطور که با طیف وسیعی از س questionsالات چالش برانگیز در مورد سلامت انسان و سم شناسی نیکل در محیط مواجه هستیم. شک ندارم که ما با انجام کاری عینی ، سخت کوشانه و مشترکی که علم از ما می خواهد ، به اهداف خود خواهیم رسید. ”

مطلب مرتبط  چمن و باغبانی مواد مصرفی اندازه بازار تا 2027 ارزش 25.94 میلیارد دلار ارزش دارد: Grand View Research، Inc.

“دکتر. کریس شلکت انتصاب به سمت مدیر اجرایی NiPERA تداوم را حفظ کرده و تجربه عظیم خود را برای موسسه نیکل حفظ خواهد کرد. ” هادسون بیتس. “کریس با موفقیتهای چشمگیر جهانی در زمینه علوم زیست محیطی ، تحت لیسانس خود شایسته این نقش است. او 17 سال یک همکار ارزشمند بوده و جانشین بسیار خوبی برای دکتر خواهد بود. آدریانا اولر

مطلب مرتبط  صندوق انرژی آب ، قصد خود را برای راه اندازی پیشنهاد خرید سهام تحت حمایت سهامداران برای به دست آوردن 52.5 میلیون سهم شرکت Osum Oil Sands Corp. ، ایجاد راهی روشن برای مالکیت کامل Osum اعلام کرد.

درباره موسسه نیکل

موسسه نیکل انجمن جهانی تولید کنندگان اصلی نیکل است. ماموریت ما ترویج و پشتیبانی از استفاده از نیکل در کاربردهای مناسب است. NI رشد می کند و از بازارهای جدید و کاربردهای فعلی نیکل از جمله فولاد ضد زنگ پشتیبانی می کند. و ترویج علم صحیح ، مدیریت ریسک و منافع اقتصادی-اجتماعی به عنوان پایه ای برای سیاستگذاری و تنظیم مقررات عمومی است. از طریق بخش علمی NiPERA Inc (https://nipera.org) ، ما همچنین تحقیقات برجسته علمی مربوط به سلامت انسان و محیط زیست را انجام می دهیم. NI مرکز تعالی اطلاعات در مورد مواد حاوی نیکل و نیکل است و دفاتر کار در آن وجود دارد آسیا، اروپا و آمریکای شمالی.

SOURCE موسسه نیکل

پاسخی بگذارید