دیوان عالی دادگستری انگلیس به Celgard حكم موقت اعطا كرد و مانع از وارد شدن جداكننده های باتری به انگلستان به ارشد شد

دیوان عالی دادگستری انگلیس به Celgard حكم موقت اعطا كرد و مانع از وارد شدن جداكننده های باتری به انگلستان به ارشد شد

CHARLOTTE ، کارولینای شمالی ، 12 مه 2020 / PRNewswire / – Celgard ، LLC (Celgard) ، یک شرکت تابعه از Polypore International ، LP (Polypore) ، به تازگی حکم فوری علیه Shenzhen Senior Technology Material Co.، Ltd داد. . (ارشد) در دیوان عالی دادگستری لندن ، انگلیس. در 7 ماه مه ، دادگاه بریتانیا حكم موافقت موقت سابق را برای ممانعت از وارد كردن برخی جداكننده های باتری به انگلستان صادر كرد ، كه حداقل تا جلسه دادرسی بعدی درباره شایستگی ها علیه ارشد ادامه خواهد یافت. . دادگاه بریتانیا همچنین به تصمیم سلگارد مبنی بر تحكیم حكم حكم حكم ارشد از طریق نهاد آمریكایی ارشد ، پیوست. Celgard تلاش خواهد کرد از طریق دادرسی بخاطر شکایت خود در مورد Senior در مورد سوء استفاده از اسرار تجاری Celgard ، حکم دادگاهی را بدست آورد.

پیش از این ، در تاریخ 2 مارس ، سلگارد دادخواست علیه متهمان شنژن Senior Technology Material Co. Ltd. (ارشد چین) ، شنژن ارشد فناوری شرکت مواد آموزشی ویبولیتین (موسسه تحقیقات آمریكا) (ارشد – كالیفرنیا) ، شیائومین (استیون) ژانگ، Sun Town Technology، Inc. ، Global Venture Development، LLC و Global Venture Development، Inc. (به صورت جمعی ، Global Venture) (در مجموع “متهمان WDNC”) به دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه غربی در کارولینای شمالی (WDNC) به دلیل سوء استفاده از اسرار تجاری ، اقدامات تجاری ناعادلانه و فریبنده و رقابت ناعادلانه ، توطئه مدنی و همچنین غنی سازی و تحول نادرست. علاوه بر این ، Celgard شکایت اصلاح شده دوم علیه متهمین شنژن Senior Technology Material Co. Ltd. (موسسه تحقیقات ایالات متحده) (ارشد- کالیفرنیا) ، Farasis Energy ایالات متحده، شرکت ، Farasis انرژی ، شرکت ، Farasis انرژی (گان ژو) ، شرکت و Farasis Energy (گان ژو) ، آموزشی ویبولیتین (در مجموع ، Farasis) ، Sun Town Technology ، Inc. ، Global Venture Development، LLC و Global Venture Development، Inc. (به صورت جمعی ، جهانی سرمایه گذاری) (در مجموع ، “مدعیان NDCA”) برای نقض حق ثبت اختراع ، نقض قرارداد و نقض تعهد ضمنی حسن نیت و برخورد منصفانه به دادگاه منطقه ایالات متحده برای منطقه شمالی کالیفرنیا (NDCA).

شکایت WDNC ادعا می کند که متهمان WDNC ، از جمله یک کارمند سابق Celgard ، شیائومین (استیون) ژانگاکنون مدیر فنی شرکت ارشد چین با درخواست اسنور چین ، اسم و اطلاعات محرمانه Celgard را به عمد و غیرقانونی به نام بن وانگ تغییر داده است ، که آنها همچنان از آنها استفاده می کنند. چندین نقض دیگر این قانون نیز ادعا شده است.

دومین شکایت اصلاح شده به NDCA ادعا می کند که متهمان NDCA در ثبت اختراع مجدد ایالات متحده RE47،520 (“حق ثبت اختراع 520”) که قبلاً ثبت اختراع ایالات متحده 6،432،586 (“حق ثبت 586”) است ، نقض می کنند. جداسازها با پوشش سرامیکی ، و ثبت اختراع ایالات متحده از Celgard nاو 6،692،867 (“حق ثبت اختراع 867”) ، مربوط به جداکننده های پلی پروپیلن ، و همچنین به چندین مورد نقض و نقض قانون دیگر مربوط می شود. به مطبوعات مراجعه کنید.

در دسامبر سال 2019 ، Celgard اولین شکایت اصلاح شده را با NDCA ارسال کرد تا شرکت های Farasis را به لیست متهمین اضافه کند ، شهر آفتاب و Global Venture. به مطبوعات مراجعه کنید.

در سپتامبر سال 2019 ، Celgard دادخواستی را علیه Senior انجام داد ، شرکتی که در سراسر دنیا جداکننده هایی را که در آن تولید می کند ، می فروشد شنژن، در چین شکایت سلگارد ادعا می کند که ارشد حقوق ثبت اختراعات 520 و 867 Celgard را در رابطه با تقسیم کننده های سرامیکی و پلی پروپیلن و تقسیم اسرار تجاری Celgard و اطلاعات محرمانه به طور غیرقانونی نقض کرده است از جمله تخلفات دیگر هدف از شکایت بدست آوردن خسارت بر این دلایل است. به مطبوعات مراجعه کنید.

در سپتامبر سال 2019 ، سلگارد در دادخواست نقض حق ثبت اختراع علیه Targray International موفق شد. به مطبوعات مراجعه کنید. Celgard همچنین در دو اقدام حقوقی علیه شرکت MTI در ژوئن 2019 موفق بوده است. به انتشار مطبوعات مراجعه کنید.

اعطای حکم موقت و نتیجه مثبت اقدامات قانونی علیه Targray و MTI باعث تقویت بیشتر صداقت مالکیت معنوی سلگارد در رابطه با جدا کننده های با و بدون روکش برای باتری های لیتیوم یون می شود. Celgard تلاش های خود را برای جلوگیری از سوء استفاده ناعادلانه از فن آوری ها و مالکیت معنوی خود به منظور محافظت از دارایی و مشتریان خود ادامه خواهد داد.

درباره Celgard و Polypore

Celgard شرکتی است که در زمینه غشاهای ریزپوشنده با و بدون پوشش تولید شده توسط فرآیند خشک و به عنوان جداکننده از آن استفاده می شود که یکی از اجزای اصلی باتری های لیتیوم یونی است. فناوری جداسازی باتری Celgard یک عنصر مهم برای عملکرد باتری های لیتیوم یون برای وسایل نقلیه برقی ، سیستم های ذخیره انرژی و سایر کاربردها است.

Celgard، LLC یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Polypore International ، LP ، یک شرکت Asahi Kasei است.

Polypore یک شرکت جهانی است که دارای امکانات در نه کشور و دارای تخصص در غشاهای ریزپردازنده مورد استفاده در وسایل نقلیه برقی و غیر برقی ، سیستم های ذخیره انرژی و سایر کاربردهای تخصصی است. به www.celgard.com و www.polypore.com مراجعه کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1166325/Celgard_General_PR.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/798399/PolyPore_Logo.jpg

پیوندهای مرتبط

http://www.polypore.com

SOURCE Polypore International، LP

مطلب مرتبط  گاز طبیعی پیمانت کمک های اضافی را برای مشتریان در هنگام همه گیری اعلام می کند

پاسخی بگذارید