دیوید کیلکلن ، کارشناس گروه برنامه های کاربردی Cordillera ، پیشنهاد می کند که همه گیر ممکن است ناآرامی های اجتماعی را در شهرهای ناامن آب ایجاد کند

دیوید کیلکلن ، کارشناس گروه برنامه های کاربردی Cordillera ، پیشنهاد می کند که همه گیر ممکن است ناآرامی های اجتماعی را در شهرهای ناامن آب ایجاد کند

والنسیا ، اسپانیا، 5 مه سال 2020 / PRNewswire / – نویسنده و استراتژیست نظامی دیوید کیلکلن امروز هشدار داد كه يكي از پيامدهاي اصلي بيماري كروناويروس ممكن است ناآرامي هاي اجتماعي باشد – از جمله پتانسيل خشونت در شهرهاي ناامن در آب در سراسر جهان.

وی توضیح داد: دسترسی به آب یكی از شاخصهای اصلی ناآرامی های اجتماعی است ؛ پس از COVID-19 ، می رویم كه جمعیت را مقصر دولت ها و درگیری های احتمالی در محیط های شكننده تر شهری در جهان می دانند.

وی گفت: “ما در کشورهایی که تحت تأثیر کرونا ویروس قرار گرفته اند ، شاهد تأثیرات امنیتی قابل توجهی هستیم. می توان انتظار داشت که جمعیت در همه سطوح سرزنش ، مجازات و سرپیچی از دولت ها باشد. بحران بهداشت عمومی و فروپاشی اقتصادی در حال وقوع. آنها ممکن است یک بحران امنیت انسانی ، بی ثباتی داخلی یا حتی درگیری بین المللی را شامل شوند. “

كیلكولن ، كه رهبری گروه بین المللی مشاوره در مورد ریسك Cordillera Applications را به عهده دارد و یكی از كارشناسان برجسته جهان در زمینه جنگ غیر متعارف و هیبریدی محسوب می شود ، در سری امنیت آبی Idrica در خاورمیانه ، یك نشست دیجیتالی در زمینه امنیت كه توسط سازمان فن آوری آب اسپانیایی Idrica برگزار شد ، شرکت كرد. .

مطلب مرتبط  AES و 5B سرعت بخشیدن به انتقال جهان به انرژی خورشیدی

Idrica یکی از شرکتهای برتر در زمینه امنیت آب در جهان است. این تیم دارای 180 نفر از متخصصین است که در سه قاره پراکنده هستند و فرآیندهای دیجیتال را برای مدیریت چرخه آب انتگرال بهینه می کنند.

كیلكولن كه در تازه ارائه خود آخرین كتاب خود را “اژدها و مارها: چگونه بقیه آموخته اند كه با غرب مبارزه كنند” را توضیح داده است ، توضیح داد كه “بحران آب بلافاصله محرمانه برای خرابی های امنیتی ، و استفاده از فناوری برای بهینه سازی و بهبود دسترسی به منابع آبی مهم است. “

Cordillera تجزیه و تحلیل ژئوپلیتیکی و مدیریت ریسک را به دولت ها ، مشتریان شرکت ها و NGOS در ارائه می دهد آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای لاتین و آفریقا. مجموعه ابزارهای فنی شرکت و الگوی عملکرد توزیع شده این شرکت به آن اجازه داده است تا بحران فعلی را با موفقیت پشت سر گذارد.

مطلب مرتبط  اطلاعات کلیدی در مورد بازار سود سوز آور چین تا سال 2029

بر اساس والنسیا ، اسپانیا، Idrica خدمات و ارائه یك راه حل فن آوری اختصاصی به نام GoAigua را ارائه می دهد.

در این رویداد ، کیلکلن با مدیرعامل ادریکا صحبت کرد ، جیمه بارباو قطرکارشناس ارتباطات مستقر سرمد قاضی.

باربا ، متخصص نوآوری و توسعه فناوری به کار رفته در بخش آب ، توضیح داد: در طول این بحران ، “ما به اندازه کافی خوش شانس بوده ایم که همه فناوری های موجود را برای مقابله با COVID-19 از دیدگاه آب و داده ها داشته باشیم. که شبکه ها به سمت ما پرتاب می شوند. “

باربا گفت: “اندازه گیری هوشمند و هماهنگی با دولت ها برای هشدار در مورد وجود تاجی ویروس در سیستم های فاضلاب ، هشدار دهنده در مورد نشت در خانه هایی است که باید خالی باشد.”

اگرچه وی در مورد اهمیت مقابله با حملات سایبری که زیرساخت های بحرانی آب را هدف قرار می دهند ، توضیح داد ، مدیر عامل ادریکا پیشنهاد برنامه های محافظت در برابر امواج جدید جدید را که در نتیجه ویروس رخ می دهد ، پیشنهاد کرد.

مطلب مرتبط  دوک انرژی قصد دارد ضمن ادامه یاری رسانی به مشتریان نیازمند کارولینای جنوبی ، به تدریج به کارهای تجاری استاندارد برگردد

وی افزود: سیستم فناوری Idrica اجازه می دهد تا قبل از پخش شدن تاج آن در سیستم آب آشامیدنی و فاضلاب هشدار داده شود و داده های آب از همه مهمتر است تا بتواند از بروز بحران های بهداشتی جلوگیری کند.

وی اظهار داشت: این بیماری همه گیر ، لزوم افزایش فرآیندهای فناوری در مدیریت سیستم های آب را به ما آموخته است.

مجموعه امنیت آب ادریکا تعدادی از جلسات دیجیتالی است که توسط Idrica حمایت می شود تا کارشناسان برجسته جهان در زمینه امنیت آب را گرد هم آورد.

اولین مورد از این رویدادها روی آن متمرکز بود آمریکای لاتین و دکتر را گرد هم آوردند جودیت دومینگوز، یکی از کارشناسان برجسته جهانی در زمینه و محقق ال کولگیو د مکزیک، و کارشناس امنیت دانشگاهی و داخلی رومان D. اورتیز.

منبع ادریکا

پاسخی بگذارید