رئیس جمهور التروبراس می گوید كه سیستم الكتریكی “الهام بخش از سرگیری” زیرساخت ها در برزیل در پس از همه گیری است

رئیس جمهور التروبراس می گوید كه سیستم الكتریكی “الهام بخش از سرگیری” زیرساخت ها در برزیل در پس از همه گیری است

SÃO PAULO ، 28 اوت 2020 / PRNewswire / – هشتمین انجمن انرژی LIDE به طور واقعی رئیس جمهور Eletrobras ، ویلسون Ferreira Júnior ، رئیس مؤسسه نفت و گاز برزیل (IBP) گرد هم آمد. کلاریسا لینزوزیر امور زیربناها و محیط زیست ایالت سائوپائولو ، مارکوس پنیدو، و مهندس دسیو اودونه ، دوشنبه (24). غرفه داران در مورد کارایی مدیریت بخش گفتگو کردند.

انتقال ، که به دلیل همه گیری Covid-19 اتفاق افتاد ، در اقدامات مطابق با توصیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مقامات بهداشتی برزیل ، توسط رئیس LIDE انجام شد ، لوئیز فرناندو فارلانتوسط رئیس جمهور LIDE Energia ، روبرتو جیانتی دا فونسکا، و مدیر اجرایی گروه دوریا، جان دوریا نتو.

رئیس جمهور التروبرا ​​، ویلسون فریرا جانیور با دفاع از این بخش به عنوان یک عنصر اساسی برای رشد کشور ، این رویداد را افتتاح کرد. “سیستم الكتریكی یكی از عواملی است كه از سرگیری زیرساخت ها را القا می كند ، زیرا این سیاست بر اساس سیاست ها و مقررات بسیار محكمی استوار است و بدنه هایی را ایجاد می كند كه روند رشد را به روشی هماهنگ عملی می سازد. ما فرصت خوبی برای این بازار داریم.”

مطلب مرتبط  IMG با کسب ماشین آلات دقیق لارکین قابلیت ها را گسترش می دهد

انتقال

شرکت کنندگان در پانل اول در مورد انرژی تجدید پذیر بحث کردند. وزیر امور زیربنایی و محیط زیست ایالت سائوپائولو ، مارکوس پنیدو، در مورد انتقال انرژی در ساختار عمومی صحبت کرد.

“تعداد کمی از مردم می دانند ، اما کارخانه های پروژه CDHU در سائو پائولو از قبل دارای صفحه های فتوولتائیک خورشیدی با کنتور مصرفی هستند. ما برای افزایش این مصرف باید تولید کننده باشیم”.

Penido همچنین برای انتقال ماتریس انرژی که می تواند به طور مستقیم در همه بخش های جامعه همکاری کند مطلوب بود. “بیوگاز می تواند در وسایل نقلیه مورد استفاده قرار گیرد و به انرژی تبدیل شود. ما با همکاری Raenzen یک پروژه داریم ، که در حال حاضر 21 مگاوات تولید می کند و دوام ویناس ، محصول جانبی نیشکر ، برای تولید انرژی را نشان می دهد.” گفت

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت PhosAgro آندری گوریف در میزگردی روسیه-24 و RDIF در مورد تجربه صنعت مبارزه با COVID-19 شرکت کرد

معاون اجرایی لجستیک ، توزیع و انرژیهای تجدید پذیر در رازن ، آنتونیو سیمشس گفت: انتشار سایر منابع انرژی در کشور ضروری است. وی گفت: “ما باید در مورد انتقال انرژی و بازیابی سبز ، در مورد سرمایه گذاری در پروژه های پایدارتر برای انتشار کربن صحبت کنیم.”

در همین زمینه ، وندرلی ریگاتیری ، مدیرعامل WDC گفت: “فناوری باید کیفیت زندگی افراد را بهبود ببخشد. ما دوست داریم این نوآوری ها را بدون عارضه انجام دهیم. ما روی تولید توزیع شده ، تعهد به بهره وری انرژی و مفهوم متمرکز شده ایم. برای تشویق مصرف انرژی هوشمند “.

متنوع سازی

در پانل دوم به نمای پانورامای بخش نفت و گاز پرداخته شد. رئیس مؤسسه نفت و گاز برزیل (IBP) ، کلاریسا لینز، به توسعه این بخش اعتقاد دارد. “ما اکنون در حال رای دادن به لایحه 6.407 / 13 برای توسعه بخش O&G در برزیل هستیم. این امر باعث جذب سرمایه گذاری و امکان تنوع بنزین خواهد شد ، زیرا ما می توانیم با یک بازار رقابتی تر صحبت کنیم.

مطلب مرتبط  صنایع الکتریکی هاوایی ، شرکت نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 را در تاریخ 6 آگوست 2020 اعلام کرد. بانک پس انداز آمریکا نتایج مالی سه ماهه دوم را در تاریخ 30 ژوئیه 2020 اعلام می کند

مهندس دسیو اودونه ، مدیر سابق آژانس ملی نفت (ANP) ، معتقد است بحثی که توزیع انرژی را برای همه برزیلی ها امکان پذیر می کند ، ضروری است. وی گفت: “ما باید جهانی سازی برق را داشته باشیم. و طبق تجزیه و تحلیل ها ، در برزیل در آینده نزدیک شاهد رقابت بین سوخت ها خواهیم بود. ما همچنین باید یک شبکه هوشمند ، هیدروژن و ماشین های برقی بیشتری داشته باشیم.”

هشتمین مجمع انرژی LIDE توسط Cosan و WDC Networks حمایت مالی شد. تامین کننده رسمی این رویداد RCE Digital بود.

منبع LIDE

لینک های مربوطه

http://www.lideglobal.com

منبع SOURCE

پاسخی بگذارید