رئیس جمهور کامل قطب نما ، مارک نش بعد از 35 سال بازنشسته شد

رئیس جمهور کامل قطب نما ، مارک نش بعد از 35 سال بازنشسته شد

مادیسون ، ویس.، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – از زمان پیوستن به Full Compass در سال 1985 به عنوان نماینده فروش ملی ، مارک نش بخشی جدایی ناپذیر از موفقیت در Full Compass بوده است. با پیشرفت در بخش های مختلف عملیاتی ، بخش تقسیم عمده فروشی FDW را در سال 1991 ایجاد کرد. تا به امروز ، FDW هنوز هم خدمات منحصر به فردی را برای فروشندگان با حساب کاربری Full Compass برای نیازهای صوتی ، تصویری و روشنایی حرفه ای ارائه می دهد. نش که به مدت یک دهه به عنوان یک نیروگاه صنعت شناخته می شد ، تحت رهبری صاحبان ، به رشد این شرکت کمک کرد جاناتان و سوسن لیپ، به یک موجود بسیار محترم و شناخته شده سوسن لیپ خاطرنشان كرد: “من و جاناتان از قصد مارك برای بازنشستگی مدتی آگاه بودیم. مارك و همسرش شارون 35 سال است كه بسیار نزدیك بوده اند. ما با آنها به جهان سفر كرده ایم. ما با آنها بزرگ شده ایم. آنها و آنها بچه ها مثل ما با خانواده بوده اند. مارک دستیار تدریس پسر ما بود که هنگام حضور در مدرسه بود دانشگاه ویسکانسین تحصیل تئاتر. جف گفت مارك بهترین معلمی است كه تا به حال داشته است ، بنابراین ما او را استخدام كردیم. او اعتماد و عشق ما را به دست آورد و هر تبلیغی را بدست آورد. مارک به عنوان وجدان شرکت و شخصیت آن شریک فعال ما بوده است و سزاوارترین احترام و تشکر از ارادت و خرد خود است. “

مطلب مرتبط  پل جی ووگل به رئیس جمهور گریلی و هانسن ترویج کرد

نش با تغییر بسیاری در این شرکت رهبری کرده و به هدایت جهت استراتژیک خود کمک کرده است. او به اینكه چگونه شركت همیشه در ابتدا مشتری مداری بوده است ، افتخار می كند. هر ابتکار عمل از منظر چگونگی تأثیرگذاری بر مشتری بررسی می شود. با توجه به نقش های نش در طول سال ها ، وی توانسته است این فلسفه را در هر زمینه ای از شرکت القا کند. او به عنوان مدیر عملیات ، به توسعه سیستمهای سفارشی كه انعطاف پذیری كامل قطب نما را با حداكثر انعطاف پذیری فراهم می كرد ، به سرعت رشد می یابد. از طریق کنترل موجودی ، خرید و یا حمل و نقل ، نش کشف کرد که راه هایی برای افزایش سرعت تجارت که در خدمت مشتریان Full Compass بوده است بسیار مناسب است.

او قادر به بهره برداری از دانش فروش خود برای ارائه صدای داخلی مشتری بود كه به Full Compass اجازه می دهد تا پیشرفت های مستمر و كارآیی عملیاتی را در اختیار داشته باشد تا یك قدم جلوتر بماند. علاوه بر این ، نش خود را به تمایل شرکت برای ورود افراد جدید و ایجاد فرصت هایی برای پیشرفت مهارت های مهم با رشد شرکت می بالد. شغل نش مظهر این فلسفه است ، که از کارمندان وی که در طول ده ها سال از آنها راهنمایی کرده اند ، سودمند است. او به مسافرت های مختلف در زمینه فروش با حمایت مالی EV ، Audio Technica و AKG بیشترین خاطرات و دوستانی را که در این صنعت ساخته است علاقه مند است. روابط ایجاد شده و پرورش یافته در طول سالها ، از بسیاری جهات به Full Compass سود رسانده است.

مطلب مرتبط  بنیاد PSEG و بنیاد PSEG تعهد یک میلیون دلاری برای مبارزه با بی عدالتی نژادی ، نابرابری را اعلام کردند

با چشم انتظار ، نش به حمایت از سازمان های مردمی که بر تحولات مثبت سیاسی و اجتماعی متمرکز هستند ، ادامه خواهد داد. او از گذراندن وقت با همسر ، فرزندان و نوه های خود لذت می برد ، و قزل آلا را در نهرهای زیبای بهاری جنوب غربی تعقیب می کند ویسکانسین رودخانه های آزاد و غربی مناطق غربی آمریکا. نش تصریح کرد: در طول سی و پنج سال گذشته بسیاری از موارد در صنعت تغییر کرده است .در سال 1984 با پیشرفت هایی در ضبط دیجیتال و پردازش سیگنال همراه بود با تکنولوژی ضبط چند رکورد برای افراد مقرون به صرفه شد. فرصتی را برای شرکتی مانند ما ارائه داده است تا بتواند محصولات خود را به بخش بزرگی از مشتریان جدید عرضه کند.امروزه نیز یک زمان غیر متعارف است همچنین نیازهای مشتریان برای ایجاد ، برقراری ارتباط و همکاری هنوز در حال گسترش است و به همین ترتیب ادامه خواهیم داد. تلاش ها مبتنی بر اشتیاق و عشق به کاری است که ما انجام می دهیم.همچنین همیشه شرکتی وجود خواهد داشت که محترمانه و شخصی در مورد تجارت خود داشته باشد.کام کاملاً قطب نما در این کار برتری دارد و به این کار ادامه خواهد داد.

“Full Compass با انتقال به جلو بسیار عالی است. تیم اجرایی فعلی ما دارای 80 سال تجربه ترکیبی در Full Compass و حداقل 150 سال در صنعت است. اگر شما تجربه مدیران ، مدیران و سرپرستان ما را اضافه کنید ، شما در مورد صدها سال در زیر کمربند خود صحبت می کنند. در مورد وظایف من ، بسیاری از آنها به این کشور خواهند رفت دیو چیمسون، COO جدید Full Compass ، که شروع به کار کرد ژانویه سال 2020. من بسیار راحت می روم که اینها را به دست دیو بسپارم. برای من آشکار است ، من و دیو در رابطه با مراقبت از مشتری و مهمتر از همه مراقبت از کارکنان خود ، بسیاری از همان ارزش ها را با هم مشترکیم. او این مزیت را دارد که با سالها تخصص در خارج از کشور ، همراه با تجربه عمیق صنعت ، به این امر وارد شود ، این به خوبی در خدمت شرکت خواهد بود. “

مطلب مرتبط  یوهونگ شرقی پس از یکی در ایالات متحده ، اختراع اختراعی را در سنگاپور بدست می آورد

درباره کامپس کامل: Full Compass که در سال 1977 تأسیس شد ، در سراسر کشور توزیع کننده خدمات صوتی ، تصویری ، نورپردازی و ابزار موسیقی و سهام 800 مارک به علاوه 100000 محصول در 80000 متر مربع واقع در انبار ، در سراسر کشور توزیع می کند. از جمله تجهیزات دنده زنده و استودیویی ، پروژکتورهای ویدئویی و دوربینهای دیجیتال ، و همچنین گیتارها ، آمپرها ، صفحه کلیدها و لوازم جانبی. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 1-800-356-5844 یا www.fullcompass.com تماس بگیرید.

تماس: دیو چیمسون ، COO
[email protected]
www.fullcompass.com

SOURCE کامل سیستم های قطب نما

لینک های مربوطه

https://www.fullcompass.com

پاسخی بگذارید