رئیس و مدیرعامل استونریج ، Jon DeGaynor به عنوان کارآفرین برتر سال EY انتخاب شد® 2020 میشیگان و نامزد نهایی جایزه Northwest Ohio

رئیس و مدیرعامل استونریج ، Jon DeGaynor به عنوان کارآفرین برتر سال EY انتخاب شد® 2020 میشیگان و نامزد نهایی جایزه Northwest Ohio

نووی ، میش.، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – برای رهبری و چشم انداز کارآفرینی خود شناخته شده است ، جان DeGaynor از استونریج ، شرکت (NYSE: SRI) به عنوان نامزد نهایی جایزه ارنست و جوان LLP کارآفرین سال 2020 میشیگان و شمال غربی اوهایو انتخاب شده است.

از زمان انتصاب وی در مارس 2015، DeGaynor راه اندازی فن آوری های مختل کننده صنعت مانند Stoneridge MirrorEye® CMS ، و غیره است که صنعت حمل و نقل را متحول می کند و به بهبود ایمنی و کارایی جاده های ما کمک می کند. وی برای ایجاد تیمی در سطح جهانی تلاش کرده است که موقعیت شرکت را به عنوان رهبر در قطعات الکترونیکی و مهندسی بسیار پیشرفته برای بازارهای خودرو ، وسایل نقلیه تجاری و وسایل نقلیه خارج از بزرگراه تضمین می کند و شرکت را به سطوح جدیدی از سودآوری جهانی سوق می دهد. رشد

مطلب مرتبط  جرثقیل و بالابر برج زوملیون به پروژه "پل وحدت" کرواسی در سراسر دریای آدریاتیک پیوست

برنامه کارآفرین سال از رهبران مشاغل کارآفرین تجلیل می کند که جاه طلبی های آنها نوآوری ، رشد و شکوفایی را به همراه ایجاد و تداوم مشاغل موفقی که دنیای ما را دگرگون می کنند ، به ارمغان می آورد. DeGaynor توسط یک هیئت داوران مستقل از میان مجموعه انتخاباتی نامزدها به عنوان یکی از 29 فینالیست انتخاب شد.

“این نامزدی بازتابی از روحیه کارآفرینی شرکت ما است و فراتر از من است. تیم رهبری Stoneridge فعالیت های ما را به پیش می برد و بخشی جدایی ناپذیر در تحولات ما بوده است. موفقیت ها ، “گفت DeGaynor.

برندگان جوایز از طریق یک رویداد مجازی ویژه در تاریخ اعلام می شوند پنجشنبه ، 8 اکتبر در ساعت 6 عصر EST و به یک جامعه مادام العمر فارغ التحصیلان معتبر کارآفرین سال از سراسر جهان می پیوندند. در این سال ، کارآفرینانی که در طی بحران COVID-19 پشتیبانی فوق العاده ای از جوامع ، کارمندان و دیگران ارائه داده اند نیز به دلیل شجاعت ، مقاومت و ذکاوت شناخته می شوند.

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت PhosAgro در مراسم افتتاحیه مسابقات بین المللی در استفاده منطقی از منابع طبیعی شرکت می کند

کارآفرین سال یکی از برنامه های برجسته جایزه رقابتی برای کارآفرینان و رهبران شرکت های با رشد بالا است. نامزدها بر اساس شش معیار ارزیابی می شوند ، از جمله غلبه بر مشکلات. عملکرد مالی؛ تأثیرات اجتماعی و تعهد در ایجاد یک شرکت مبتنی بر ارزش ؛ نوآوری؛ و مدیریت استعداد این برنامه از زمان راه اندازی گسترش یافته است و رهبران تجارت را در بیش از 145 شهر در بیش از 60 کشور جهان به رسمیت می شناسد.

مطلب مرتبط  Absen برنده جایزه Red Dot 2020 برای سری جدید اجاره کلاس اول LED برای صحنه شد

برندگان جوایز منطقه ای واجد شرایط در نظر گرفتن جوایز ملی کارآفرین سال هستند که در ماه نوامبر طی یک مراسم اعطای جوایز مجازی اعلام خواهد شد.

درباره Stoneridge، Inc.
استونریج ، شرکت ، دفتر مرکزی آن در نووی ، میشیگان، یک طراح و سازنده مستقل قطعات مهندسی الکتریکی و الکترونیکی ، ماژول ها و سیستم های کاملاً مهندسی شده برای بازارهای خودرو ، وسایل نقلیه تجاری ، موتور سیکلت ، کشاورزی و خارج از بزرگراه است. اطلاعات بیشتر در مورد Stoneridge را می توان در Stoneridge.com یافت.

مخاطب:
ریگان گرانت
مدیر ، بازاریابی و ارتباطات استراتژیک جهانی
[email protected]
+1.248.829.2100

منبع Stoneridge، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.stoneridge.com

پاسخی بگذارید