رئیس EPRI می گوید تا سال 2050 ایالات متحده می تواند با انتشار کربن کم یا زیاد برق تولید کند

رئیس EPRI می گوید تا سال 2050 ایالات متحده می تواند با انتشار کربن کم یا زیاد برق تولید کند

واشنگتن، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – روز پنجشنبه ، رئیس انستیتوی تحقیقات برق (EPRI) ارشد منصور به ذینفعان انرژی گفته است كه یك شبكه الكتریكی تمیزكننده كاتالیزوری برای تولید بخش كلیك یا كربن دی اکسید کربن در کل بخش انرژی ایالات متحده خواهد بود (CO2) انتشارات تا سال 2050.

منصور گفت: “بخش برق دنباله ای است که در مسیر کربن زدایی قرار دارد.” “در حال حاضر ، 20 درصد از انرژی مورد استفاده در ایالات متحده برق است. تا سال 2040 ، بیش از 40 درصد از اقتصاد می تواند الکتریکی شود.”

“اما برای کربن زدایی سیستم انرژی به مواردی بیش از الکتریکی سازی نیاز داریم. ما این فرصت را داریم که با استفاده از الکتریسیته پاک سایر اشکال انرژی کم کربن را تولید کنیم.”

رئیس EPRI در سخنرانی خود در انجمن انرژی و فناوری پیشرفته انجمن انرژی ایالات متحده (USEA) 2020 ، با سخنرانی در ابتکار منابع کم کربن (LCRI) ، یک تلاش مشترک در بخشهای برق و گاز برای کمک به انتشار صفر یا نزدیک به صفر توسط 2050 با پیشرفت فن آوری های موجود و نوظهور کم کربن.

منصور گفت: “ما می دانیم که چگونه برق پاک تولید کنیم و می توانیم از الکترونهای پاک انرژی پاک تولید کنیم.” “اکنون ما در حال شروع به این مهتاب هستیم ، طرح ابتکاری خود در زمینه منابع کم کربن.”

مطلب مرتبط  En + Group می گوید که برنامه های پایداری بورس فلزات لندن نگرانی های صنعت را نادیده می گیرند

نیاز به کربن زدایی در کل اقتصاد برای ارائه سیستم های انعطاف پذیر ، یکپارچه و تأمین انرژی تمیز ، مقرون به صرفه و قابل اطمینان در سراسر ایالات متحده و سراسر جهان ، به یک نگاه جامع در شبکه های الکتریکی و گازی نیاز دارد. از طریق LCRI ، EPRI و موسسه فناوری گاز (GTI) در حال حاضر با بیش از 20 شرکت در سراسر جهان برای پیشبرد تحقیق ، توسعه و استقرار فناوری های کم کربن ، از جمله انرژی هسته ای و تجدیدپذیرها همکاری می کنند. چنین تلاشهایی از طریق انرژی پاکتر که از کاهش آلودگی هوا ، کیفیت زندگی سالم و حفاظت از محیط زیست پشتیبانی می کند ، به نفع مردم خواهد بود.

منصور گفت: “این سطح از مشارکت صنعت فقط آغاز کار است.” “ما انتظار داریم که با بیش از 100 شرکت از طریق ابتکار عمل کنیم و از آن استفاده کنیم 100 میلیون دلار از طریق همکاری های دولتی و خصوصی چندین بار هدف را تأمین کرد. “

LCRI همچنین شامل تحقیق ، آزمایش و نمایش فناوری برای استفاده گسترده از حامل های انرژی کم کربن – هیدروژن ، آمونیاک ، سوخت های مصنوعی و سوخت های زیستی – و فرآیندهایی مانند مخلوط کردن هیدروژن در خطوط لوله گاز طبیعی و جذب کربن ، استفاده و فن آوری های ذخیره سازی

مطلب مرتبط  همکاری های اعمال شده ایجاد شده توسط همگرایی فن آوری های عملیاتی و مهندسی و دیجیتالی شدن ، می تواند پس انداز قابل توجهی را برای شرکت های انرژی به ارمغان آورد

منصور گفت ، “ابتکار صنعت به منظور گردهم آوردن وزارت انرژی ایالات متحده ، آزمایشگاه های ملی ، دانشگاه ها و شرکت های نوپا برای کشف فناوری های نوظهور کم کربن و امکان استفاده از آنها در مقیاس گسترده در صنعت انرژی از طریق تحقیق و توسعه هماهنگ طراحی شده است.”

قبل از سخنرانی ، منصور لحظه ای وقت گذاشت تا فقدان مدیر اجرایی فقید USEA را تشخیص دهد ، باری وورتینگتون.

منصور گفت: “باری عملگرا بود و ما قدردانی می کنیم که وی در این مجمع ارتباط بین گسترش انرژی و توسعه فناوری را بزرگ جلوه داد.”

تحت رهبری وورتینگتون ، USEA در سال 2019 افتتاحیه انجمن فناوری پیشرفته انرژی را آغاز کرد. در مراسم افتتاحیه تابستان گذشته ، USEA به مدیرعامل EPRI اعطا کرد مایک هاوارد جایزه انرژی USEA ، برای کمک به عمر خود و موفقیت در هدایت توسعه فن آوری های نوآورانه انرژی با کاربردهای جهانی.

مطلب مرتبط  Seraphim ماژول جدید با عملکرد بالا 158 را معرفی کرده است

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابتکار منابع کم کربن ، به سایت www.LowCarbonLCRI.com مراجعه کرده و هشتگ ما ، #LowCarbonLCRI ، را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

درباره EPRI

انستیتوی تحقیقات نیروی برق ، شرکت (EPRI ، www.epri.com) تحقیق و توسعه مربوط به تولید ، تحویل و استفاده از برق را برای منافع عموم مردم انجام می دهد. EPRI یک سازمان غیرانتفاعی مستقل ، دانشمندان و مهندسان و متخصصان دانشگاه و صنعت خود را برای کمک به رفع چالش های برق از جمله قابلیت اطمینان ، کارایی ، مقرون به صرفه ، بهداشت ، ایمنی و محیط زیست گرد هم آورده است. اعضای EPRI 90٪ از برق تولید شده و تحویل شده را نشان می دهد ایالات متحده با مشارکت بین المللی به 40 کشور گسترش یافته است. دفاتر و آزمایشگاه های اصلی EPRI در این کشور حضور دارند پالو آلتو ، کالیفرنیا.؛ شارلوت ، نی سی؛ ناکسویل ، تن.؛ دالاس، تگزاس؛ لنوکس ، ماس.؛ و ایالت واشنگتن.

ما را در توییتر EPRINews دنبال کنید

مخاطب:

تیم لجدال
مدیر ارشد ارتباطات خارجی
980-229-5964
[email protected]

SOURCE م Instituteسسه تحقیقات قدرت الکتریکی

لینک های مربوطه

www.epri.com

پاسخی بگذارید