راهنمای تولید و چشم انداز Crescent Point به روز می شود

راهنمای تولید و چشم انداز Crescent Point به روز می شود

کالگری ، AB، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت کرسنت پوینت انرژی (“Crescent Point” یا “شرکت”) (TSX: CPG) و (NYSE: CPG) خوشحال است که از فعال سازی مجدد حجم اقتصادی که قبلاً بسته شده بود خبر می دهد و راهنمایی های اصلاح شده 2020 را به همراه چشم انداز مقدماتی برای سال 2021.

نکات برجسته اصلی

  • حجمهای بسته مجدد را مجدداً فعال کرد و در نتیجه تولید نیمه دوم سال 2020 تقریباً 20 درصد افزایش یافت.
  • هزینه های سرمایه ای تقریباً انتظار می رود 665 میلیون دلار در سال 2020 ، مطابق با انتهای پایین محدوده قبلی.
  • تولید تقریباً 125 میلیون دلار جریان نقدی مازاد در نیمه دوم سال 2020
  • چشم انداز مقدماتی 2021 برای ادامه یا فراتر رفتن از تولید نیمه دوم سال 2020 با ادامه تولید جریان نقدی مازاد.

وی گفت: “روند ما برای توقف و فعال سازی مجدد تولید اقتصادی نشان دهنده ادامه تمرکز ما بر بازده به صورت منضبط است.” کریگ بریکسا، رئیس و مدیر عامل شرکت کرسنت پوینت. “ما انتظار داریم که در محیط قیمت فعلی ، جریان نقدی مازاد ایجاد کنیم و از طریق نمونه کارها با پوشش قوی ، محافظت از منفی خود را بیشتر کنیم. ما همچنین از طریق بهبودهای مداوم در ساختار هزینه و تعدیل مداوم مورد انتظار ، پایداری خود را در یک محیط کم قیمت افزایش داده ایم. میزان کاهش ما “

واکنش مجدد حجم های بسته و دستورالعمل اصلاح شده سال 2020

در سه ماهه دوم ، Crescent Point برای حفظ ارزش و افزایش انعطاف پذیری مالی ، تولید با هزینه بالاتر را متوقف کرد. طرح فعال سازی مجدد شرکت اکنون کامل شده و تمام تولیدات اقتصادی بصورت آنلاین برگردانده شده است.

پیش بینی می شود میانگین هدایت تولید سالانه کرسنت پوینت از 119،000 تا 121،000 boe / d باشد. راهنمای تجدید نظر شده شرکت در سال 2020 حاکی از تولید نیمه دوم تقریباً 110،000 boe / d است که در مقایسه با راهنمای قبلی آن تقریباً 20 درصد بیشتر است. اکنون انتظار می رود هزینه های سرمایه ای کرسنت پوینت در سال 2020 تقریباً باشد 665 میلیون دلار، مطابق با انتهای پایین دامنه هدایت قبلی آن از 650 دلار به 700 میلیون دلار. این شرکت همچنین در صورت لزوم ، انعطاف و اختیار خود را برای تنظیم هزینه های سرمایه حفظ می کند.

کرسنت پوینت انتظار دارد تقریباً تولید شود 125 میلیون دلار جریان اضافی وجوه در نیمه دوم سال 2020 ، براساس راهنمایی در قیمت های نوار فعلی ، که قصد دارد به ادامه کاهش خالص بدهی اختصاص دهد. با توجه به نتایج و نتایج قوی شرکت در نیمه اول سال ، پیش بینی می شود که کل کاهش بدهی خالص طی سال 2020 تقریباً رقم بالایی داشته باشد 600 میلیون دلار.

تقریباً 70 درصد از تولید نیمه دوم روغن و مایعات کرسنت پوینت ، بدون سود حق امتیاز ، اساساً از طریق مبادله با متوسط ​​قیمت بیش از 65 دلار کانادا/ bbl WTI. این شرکت همچنین تا سال 2021 تدارک دیده است و همچنان در رویکرد خود برای لایه بندی روی پرتوهای اضافی در زمینه قیمت کالاها نظم و انضباط خواهد داشت.

چشم انداز

بر اساس کارهای مقدماتی انجام شده بر روی برنامه 2021 و انتظارات فعلی بازار ، کرسنت پوینت پیش بینی می کند بتواند تولید متوسط ​​سالانه تولید را در سال 2021 تولید کند که مطابق با تخمین زده شده تولید نیمه دوم سال 2020 است در حالی که تقریباً هزینه می کند 500 دلار به 550 میلیون دلار در سرمایه توسعه. این شرکت از طریق برنامه های خود برای سال 2021 به کار خود ادامه می دهد و انتظار دارد راهنمایی های سالانه خود را در اوایل سال جدید رسمی کند.

مطلب مرتبط  Grupo Simec در رابطه با تشکیل پرونده 20-F اواخر از NYSE ، اخطار عدم انطباق را دریافت می کند

پیش بینی می شود این برنامه مقدماتی 2021 کاملاً کم هزینه شود 40 دلار آمریکا/ bbl دامنه WTI و جریان نقدی اضافی را با قیمت های نوار فعلی تولید می کند. حساسیت جریان وجوه جاری کرسنت پوینت در سال 2021 تقریباً است 45 میلیون دلار برای هر 1 دلار آمریکا/ تغییر bbl در WTI.

این شرکت درصورت تخصیص سرمایه و عملیات کلی خود در صورت کاهش قیمت کالاها یا سایر تحولات بازار ، بر برنامه های خود تأثیر می گذارد. کرسنت پوینت همچنان بر عوامل محرک اصلی خود در تخصیص سرمایه منضبط ، کارایی هزینه و قدرت ترازنامه تمرکز خواهد کرد.

کرسنت پوینت با داشتن بیش از حد ، در یک موقعیت مالی قوی باقی مانده است 2.4 میلیارد دلار از نقدینگی موجود در 30 ژوئن 2020 و هیچ ماده ای نزدیک به سررسیدهای بدهی مدت دار وجود ندارد.

خلاصه بودجه و راهنمای 2020

کل تولید متوسط ​​سالانه (boe / d)
٪ روغن و NGL

قبلا

110،000 – 114،000

90٪

تجدید نظر شده

119،000 – 121،000

91٪

هزینه های سرمایه ای توسعه (میلیون دلار) (1)
حفاری و توسعه (٪)
امکانات و لرزه نگاری (٪)

650 دلار – 700 دلار
91٪

665 دلار
90٪
10٪

(1)

هزینه های سرمایه ای توسعه تقریباً 80 میلیون دلار G&A سرمایه گذاری شده ، تملک زمین ، اجاره سرمایه و فعالیت های احیا را شامل نمی شود.

اقدامات مالی غیر GAAP

در طول این بیانیه مطبوعاتی ، شرکت از عبارات “جریان نقدی مازاد” و “بدهی خالص” استفاده می کند. این اصطلاحات هیچ معنای استانداردی که توسط IFRS تجویز شده ندارد و بنابراین نمی تواند با محاسبه اقدامات مشابه ارائه شده توسط سایر ناشران قابل مقایسه باشد.

جریان وجوه تعدیل شده از عملیات براساس گردش وجوه حاصل از فعالیتهای عملیاتی قبل از تغییر در سرمایه در گردش غیرنقدی ، هزینه های معامله و هزینه های خارج از کار محاسبه می شود. هزینه های معامله مستثنی هستند زیرا براساس فعالیت خرید و فروش شرکت و اطمینان از مقایسه بودن این معیار بین دوره ها متفاوت است. هزینه های از کار افتادن اختیار است و از آنجایی که ممکن است براساس مرحله دارایی های شرکت و مناطق عملیاتی آن متفاوت باشد ، مستثنی است. مدیریت از جریان وجوه تنظیم شده از عملیات به عنوان معیار اصلی برای ارزیابی توانایی شرکت در تأمین مالی سود سهام ، فعالیتهای عملیاتی ، هزینه های سرمایه ای و بازپرداخت بدهی استفاده می کند. جریان وجوه تعدیل شده از عملیات همانطور که ارائه شده است به منظور ارائه جریان نقدی از فعالیتهای عملیاتی ، سود خالص یا سایر اقدامات عملکرد مالی محاسبه شده مطابق با IFRS نیست.

جریان نقدی رایگان به عنوان جریان تعدیل شده وجوه حاصل از عملیات کاهش هزینه های سرمایه ای ، پرداخت بدهی اجاره ، تعهدات بازنشستگی دارایی و سایر اقلام نقدی محاسبه می شود (به استثنای تصرفات خالص و دارایی ها). جریان نقدی مازاد به عنوان جریان نقدی آزاد و بدون سود سهام محاسبه می شود. مدیریت از جریان وجوه نقد رایگان و جریان وجوه نقد اضافی به عنوان اقدامات اساسی برای ارزیابی توانایی شرکت در تأمین مالی سود سهام ، خریدهای احتمالی سهام ، بازپرداخت بدهی ها و رشد مبتنی بر بازده استفاده می کند.

بدهی خالص به عنوان بدهی بلند مدت به علاوه حساب های پرداختنی و بدهی های تعهدی و بدهی های جبران بلند مدت خالص قراردادهای مشتقه سهام ، پول نقد کمتر ، حساب های دریافتنی ، پیش پرداخت ها و سپرده ها و سرمایه گذاری های بلند مدت محاسبه می شود ، به استثنای ارز خارجی غیرقابل تحقق در ترجمه بدهی بلند مدت دلار آمریکا. مدیریت از بدهی خالص به عنوان معیار کلیدی برای ارزیابی نقدینگی شرکت استفاده می کند.

مدیریت معتقد است که ارائه اقدامات غیر GAAP فوق اطلاعات مفیدی را به سرمایه گذاران و سهامداران ارائه می دهد زیرا این اقدامات باعث افزایش شفافیت و توانایی تجزیه و تحلیل بهتر عملکرد در مقایسه با دوره های گذشته به صورت مقایسه ای می شود.

بیانیه های آینده نگر

هرگونه “چشم انداز مالی” یا “اطلاعات مالی آینده نگر” در این اطلاعیه مطبوعاتی ، همانطور که توسط قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار تعریف شده است ، توسط مدیریت کرسنت پوینت تأیید شده است. چنین چشم انداز مالی یا اطلاعات مالی آینده نگرانه با هدف ارائه اطلاعات در مورد انتظارات فعلی مدیریت و برنامه های مربوط به آینده ارائه می شود. خوانندگان هشدار می دهند که اتکا به چنین اطلاعاتی ممکن است برای اهداف دیگر مناسب نباشد.

برخی از اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 و “اطلاعات آینده نگر” برای اهداف مقررات اوراق بهادار کانادا است. (در مجموع ، “گزاره های آینده نگر”). این شرکت سعی کرده است با استفاده از کلماتی مانند “می تواند” ، “باید” ، “می تواند” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “باور” ، “اراده” ، “ممکن” ، “عبارات آینده نگر را شناسایی کند. قصد “،” حفظ “،” ادامه “،” استراتژی “،” بالقوه “،” رشد “،” تخمین “و سایر عبارات مشابه ، اما این کلمات ابزار منحصر به فرد برای شناسایی چنین عباراتی نیستند.

به ویژه ، این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه است ، از جمله موارد دیگر ، به موارد زیر مربوط می شود: افزایش تولید نیمه دوم سال 2020 و دلیل افزایش آن. هزینه های سرمایه ای سال 2020 ، از جمله نحوه اختصاص چنین هزینه هایی به حفاری و توسعه و امکانات و لرزه نگاری ؛ کل تولید متوسط ​​سالانه 2020 شامل تولید از نفت و NGLs ؛ مقدار جریان نقدی مازاد تولید شده در نیمه دوم سال 2020 براساس راهنمایی با قیمت های نوار ؛ توانایی حفظ و یا بیش از تولید نیمه دوم سال 2020 در سال 2021 در جریان بودجه در کمترین میزان 40 دلار آمریکا/ bbl دامنه WTI ؛ تمرکز بر بازگشت به شیوه ای منظم. ایجاد جریان نقدی مازاد در محیط قیمت فعلی ؛ انتظار می رود کاهش کل خالص بدهی در سال 2020 ؛ محافظت از خطرات منفی فراهم می کند اقدامات کلیدی که انتظار می رود پایداری را در محیط کم قیمت افزایش دهند. راهنمای تولید متوسط ​​سالانه 2020 راهنمای تولید نیمه دوم سال 2020 انعطاف پذیری و اختیار در بودجه سرمایه ؛ تخصیص جریان نقدی مازاد به کاهش بدهی خالص ؛ تولید متوسط ​​سالانه 2021 بر اساس کار مقدماتی ، چشم انداز بازار فعلی و هزینه های سرمایه گذاری توسعه 2021 تقریباً 500 دلار550 میلیون دلار؛ زمان رسمی کردن راهنمای 2021 ؛ انتظار می رود که برنامه اولیه 2021 به طور کامل در کمترین هزینه تأمین شود 40 دلار آمریکا/ bbl دامنه WTI و تولید جریان نقدی مازاد با قیمت های نوار فعلی ؛ حساسیت جریان وجوه جاری 2021 برای هر کس 1 دلار آمریکا/ تغییر bbl در WTI ؛ تخصیص سرمایه و عملیات انعطاف پذیر باقی مانده است. تمرکز مداوم بر تخصیص منظم سرمایه ، کارایی هزینه و قدرت ترازنامه. و یک موقعیت مالی قوی

تمام اظهارات آینده نگرانه بر اساس باورها و فرضیات کرسنت پوینت بر اساس اطلاعات موجود در زمان تصور فرضیه است. کرسنت پوینت معتقد است انتظارات منعکس شده در این بیانیه های آینده نگر منطقی است اما نمی توان اطمینان داد که این انتظارات صحیح خواهد بود و به بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این گزارش نباید بی دلیل اعتماد کرد. از نظر ماهیت ، چنین اظهارات آینده نگرانه در معرض خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی یا سایر انتظارات از نظر پیش بینی شده ، بیان یا ضمنی چنین اظهاراتی متفاوت باشد ، از جمله مفروضات و خطرات مورد بحث در فرم اطلاعات سالانه شرکت برای سال پایان یافته است 31 دسامبر 2019 در بخش “عوامل خطر” ، بحث و تحلیل مدیریت ما برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019، تحت عناوین “عوامل خطر” و “اطلاعات رو به جلو” و برای سه ماهه به پایان رسید 30 ژوئن 2020 تحت عنوان “مشتقات” ، “نقدینگی و منابع سرمایه” ، “تغییر در سیاست های حسابداری” ، “عوامل خطر” و “چشم انداز”. مفروضات اساسی در بحث و تحلیل مدیریت برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 ، تحت عناوین “هزینه های سرمایه” ، “نقدینگی و منابع سرمایه” ، “برآورد های مهم حسابداری” ، “عوامل خطر” ، “تغییرات در حسابداری” افشا شده است. خط مشی ها “و” چشم انداز “و در بحث و تجزیه و تحلیل مدیریت برای سه ماهه پایان یافته افشا می شود 30 ژوئن 2020 تحت عناوین “مشتقات” ، “نقدینگی و منابع سرمایه” ، “تغییر در سیاست های حسابداری” و “چشم انداز”. تأثیر هر یک از خطرها ، عدم اطمینان یا عاملی در یک گزاره آینده نگر خاص با اطمینان قابل تعیین نیست زیرا اینها به یکدیگر وابسته هستند و عملکرد آینده کرسنت پوینت به ارزیابی مدیریت کل اطلاعات موجود در زمان مربوط بستگی دارد.

اطلاعات تکمیلی در مورد این عوامل و سایر عواملی که می توانند بر عملکرد یا نتایج مالی کرسنت پوینت تأثیر بگذارند ، در گزارش پرونده هلال احمر در پرونده با مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا و ایالات متحده موجود است. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به این اطلاعات آینده نگر كه از تاریخ بیان در اینجا یا در غیر این صورت داده می شود ، اعتماد بیش از حد نداشته باشند. کرسنت پوینت هیچ تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدیدنظر در اظهارات آینده نگر متعهد نمی شود ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، مگر اینکه مطابق قانون لازم این کار را انجام دهد. کلیه اظهارات آینده نگرانه بعدی ، چه کتبی و چه شفاهی ، منتسب به کرسنت پوینت یا افرادی که از طرف شرکت اقدام می کنند ، صریحاً توسط این اظهارات احتیاطی واجد شرایط هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انرژی نقطه هلال ، لطفا با ما تماس بگیرید:
برد بورگارد، معاون ارشد رئیس جمهور ، برنامه ریزی شرکتی و بازارهای سرمایه ، یا
شانت مادیان، معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار و ارتباطات شرکتی
تلفن: (403) 693-0020 بدون تلفن (ایالات متحده و کانادا): 888-693-0020 نمابر: (403) 693-0070
آدرس: Crescent Point Energy Corp. Suite 2000، 585 – 8th Avenue S.W. Calgary AB T2P 1G1
www.crescentpointenergy.com

سهام Crescent Point در نماد CPG در بورس اوراق بهادار تورنتو و بورس نیویورک معامله می شود.

SOURCE Crescent Point Energy Corp.

لینک های مربوطه

http://www.crescentpointenergy.com

مطلب مرتبط  دوک انرژی از پرداخت سود سهام به سهامداران خبر داد

پاسخی بگذارید