راه حل بهینه بهینه Nextracker که برای بزرگترین نیروگاه خورشیدی استرالیا انتخاب شده است

راه حل بهینه بهینه Nextracker که برای بزرگترین نیروگاه خورشیدی استرالیا انتخاب شده است

80 درصد پروژه با یکی از مهمترین توافقنامه خرید برق کشور تاکنون با CleanCo ، یک شرکت متعلق به دولت کوئینزلند (GOC) منعقد شده است. این پروژه به CleanCo کمک می کند تا سال 2025 به هدف خود یعنی یک گیگاوات انرژی تجدیدپذیر تازه نصب شده برسد و هدف گسترده تری از ایالت 50 درصد برق تجدید پذیر را تا سال 2030 برساند.

“ما افتخار می کنیم که توسط شرکتهای پیشرو جهانی ، Neoen و Sterling و Wilson برای این پروژه انتخاب می شویم. این نیروگاه مهم بر اساس نمونه کارهای موجود Nextracker از چهار گیگاوات در استرالیا، “گفت پیتر ویل، مدیر عامل در Nextracker Australia & Oceania. “ما با ارائه مشتاقانه ارزش مشتری بیشتر با تولید در کلاس بهترین عملکرد ، پشتیبانی مشتری و مدیریت دارایی ، بازار را هدایت کرده ایم.”

سیستم ردیاب خورشیدی هوشمند NX Horizon که به عنوان ستون فقرات در 40 گیگاوات نیروگاه خورشیدی در سراسر جهان خدمت می کند ، ترکیبی از بهترین سخت افزار و نرم افزار در کلاس است که به EPC ها و دارندگان دارایی کمک می کند تا حداکثر عملکرد را داشته و هزینه های عملیاتی را به حداقل برسانند. افزایش عملکرد در پروژه هایی با استفاده از ماژول های دو طرفه نصب شده بر روی ردیاب NX Horizon 120 درجه حرکت Nextracker حاصل می شود. این شامل طراحی سیستم ردیف مستقل و خودکار همراه با فناوری ثبت اختراع TrueCapture این شرکت است که در بیش از 80 پروژه در سطح جهان ثابت شده است.

مطلب مرتبط  JinkoSolar از بزرگترین تصفیه کننده روغن ژاپن برای ساخت نیروگاه PV ایستگاه گاز در ژاپن پشتیبانی می کند

در آزمایش انجام شده در مرکز تعالی خورشیدی Nextracker در فریمونت ، کالیفرنیا و به طور مستقل توسط PV Evolution Labs تأیید شد ، NX Horizon در مقایسه با سایر ردیاب های سنتی در یک پرتره ، 1.0 – 2.0 درصد عملکرد اضافی در برنامه های دو طرفه ارائه داد. در مورد Western Powers Green Power Hub ، سود 1.5 درصدی بیش از 15 گیگاوات ساعت در سال را تحویل می دهد ، یا برای تأمین انرژی 3000 خانه اضافی کافی است. عواملی که به NX Horizon Nextracker مزیت بیشتری نسبت به گزینه های بازار در برنامه های دو طرفه می دهند ، شامل معماری سیستم ذاتی آن است که عامل سایه سازه را کاهش می دهد ، کسر شفافیت ریزش و ارتفاع ماژول را در 1.35 – 1.50 متر قرار می دهد.

مطلب مرتبط  دریچه های Flomatic جیم توچی را به عنوان مدیر جدید فروش ملی منصوب می کند

Nextracker ارائه دهنده فن آوری PV PV و ارائه دهنده ردیاب خورشیدی هوشمند برای بزرگترین نیروگاه های جهان مانند نیروگاه 838 مگاواتی در ویلانوئوا، مکزیک. از فناوری Nextracker که در سال 2015 نصب شد ، در اولین کارخانه در مقیاس ابزار نیز استفاده شد استرالیا، مزرعه خورشیدی موره در NSW. با تولید 30 درصد انرژی بیشتر نسبت به برنامه های شیب ثابت ، عملکرد مثال زدنی Moree مدلی برای آن است استرالیا بخش خورشیدی ، نتایج مدل سازی شده را در ششمین سال فعالیت خود ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت دوم فصل دوم سریال هم گناه

برای خواندن آخرین مقاله سفید Nextracker در مورد کمی کردن دستاوردهای دو جانبه ، لطفا اینجا را دانلود کنید.

درباره NEXTracker

Nextracker ، یک شرکت فلکس ، یک رهبر در انتقال انرژی های تجدیدپذیر است ، با ارائه عملکرد سیستم فن آوری PV ، تخصص و خدمات استراتژیک برای دستیابی به ارزش کامل و به حداکثر رساندن کارایی نیروگاه های خورشیدی ، عملکرد بسیار مهم را افزایش می دهد. Nextracker با ارائه جامع ترین نمونه کارها از ردیاب های خورشیدی هوشمند و راه حل های نرم افزاری کنترل برای نیروگاه های خورشیدی ، در حال تبدیل عملکرد نیروگاه PV با فناوری هوشمند ، نظارت بر داده و خدمات تجزیه و تحلیل است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.Nextracker.com مراجعه کرده و ما را دنبال کنید توییتر و LinkedIn.

منبع Nextracker

لینک های مربوطه

https://www.nextracker.com/

پاسخی بگذارید