راه حل های جستجوی AFWERX برای وزارت دفاع ، تجدیدنظر در چالش انرژی

راه حل های جستجوی AFWERX برای وزارت دفاع ، تجدیدنظر در چالش انرژی

لاس وگاس، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – AFWERX ، کاتالیزور نوآوری نیروی هوایی ایالات متحده ، در حال جستجوی راه حل هایی از صنایع دولتی و خصوصی ، بخشهای تجاری ، دولت و دانشگاه برای وزارت دفاع (وزارت دفاع) است که برای تجدیدنظر و ایجاد آینده انرژی انعطاف پذیر ، چالش انرژی را دوباره تصور می کند. تولید ، انتقال ، استفاده و ذخیره سازی برای نیروی هوایی ایالات متحده.

با توجه به میزان علاقه بالایی که از شرکت کنندگان و سازمان های دولتی دریافت شده است ، AFWERX خوشحال است که از تمدید مهلت ارسال مجدد چالش انرژی به 29 اکتبر 2020 ارسال ها در حال حاضر از سراسر جهان پذیرفته می شوند. هر دو سازمان داخلی و بین المللی و افراد به مشارکت تشویق می شوند.

وزارت دفاع در حال حاضر بزرگترین مصرف کننده انرژی در سطح جهان است و به دنبال بهینه سازی مصرف انرژی در سراسر شرکت است. با کاهش تقاضا و اتکا به نفت و نوسازی زیرساخت های انرژی ، نیروی هوایی ایالات متحده می تواند نحوه مصرف انرژی را بهبود بخشد ، پایداری را افزایش دهد و با اثرات بعدی تغییرات آب و هوایی سازگار بماند. هدف وزارت دفاع این است که از تمام منابع انرژی برای استفاده نظامی مانند باد ، خورشیدی ، حرارتی ، آبی ، هسته ای و هیدروژن استفاده کند و اثربخشی ماموریت و کیفیت زندگی را افزایش دهد ، در حالی که وابستگی به سوخت های فسیلی را کاهش می دهد. اهداف آرزويی حذف تمام وابستگی به سوخت های فسیلی و دستیابی به نیروی هوایی منفی کربن است.

چالش انرژی دوباره تجسم شامل شش موضوع خاص است: تولید انرژی دائمی و سیار. انتقال و توزیع انرژی ذخیره انرژی همراه و ثابت تجهیزات جدید جنگی و عملیاتی به سوخت های فسیلی وابسته نیستند. در دسترس بودن داده ها برای بهبود برنامه ریزی و تصمیم گیری ؛ فرهنگ انرژی ، سیاست و آموزش. بررسی اجمالی چالش و جزئیات ارائه راه حل پیشنهادی در سایت afwerxchallenge.com/energy در دسترس است. پیش نمایش فیلم اطلاعاتی برای جزئیات بیشتر در اینجا.

همه سازمانها و افراد علاقه مند تشویق می شوند تا در وبینار بعدی Reimagining Energy Challenge شرکت کنند 26 اکتبر در 11 صبح (PST) / ساعت 2 بعد از ظهر (EST) برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهداف چالش ، زمینه های موضوعی ، معیارهای ارزیابی و جلسه پرسش و پاسخ. برای وبینار آینده ثبت نام کنید اینجا.

شرکت کنندگانی که راه حل ها را توسط 21 اکتبر دعوت خواهد شد برای پیوستن به رویداد تیمی مجازی در حال انجام است 23 اکتبر. این رویداد فرصتی برای شرکت کنندگان خواهد بود تا هم افزایی های احتمالی را که می تواند به مشارکت و راه حل های یکپارچه منجر شود ، کشف کنند. از شرکت کنندگانی که راه حل ارسال می کنند نیز می توان با عضویت در انجمن انرژی Reimagining Energy در Slack با یکدیگر همکاری کنند.

مشارکت کنندگانی که از طرف مشاغل زیر 500 کارمند راه حلهایی برای چالش انرژی مجدد تجدید نظر می دهند ، ممکن است واجد شرایط باشند که با برنامه موضوع باز AFVentures Small Business Innovation Research (SBIR) فرصت مالی بیشتری را دنبال کنند. این برنامه کاملاً رقابتی مشاغل کوچک ایالات متحده را تشویق می کند که با پتانسیل تجاری سازی درگیر تحقیق و توسعه فدرال شوند. ارسال های SBIR تا 22 اکتبر 2020 پذیرفته می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.afwerx.af.mil/sbir.html مراجعه کنید.

مخاطبین رسانه ای:

تریسی اسکندر / ماکنزی کومبز

[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مربوطه

وب سایت AFWERX از نو تصور چالش انرژی

فیلم جدید چالش انرژی AFWERX

منبع AFWERX

مطلب مرتبط  Venture Global از ورود اولین تجهیزات روانکاری در کارخانه صادرات کالکاسیو گذر LNG خبر داد

پاسخی بگذارید