رایرسون انتصاب جیمز کلاوسن را به عنوان معاون اجرایی و مدیر ارشد مالی اعلام کرد

رایرسون انتصاب جیمز کلاوسن را به عنوان معاون اجرایی و مدیر ارشد مالی اعلام کرد

شیکاگو، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت Ryerson Holding (NYSE: RYI) ، پیشرو در پردازش ارزش افزوده و توزیع کننده فلزات صنعتی ، امروز انتصاب را اعلام کرد جیمز جی کلاوسن، 47 ، به سمت معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر مالی (CFO) ، موثر است 11 ژانویه. آقای کلاوسن در حال حاضر به عنوان رئیس Central Steel & Wire Co. (CS&W) خدمت می کند ، که در سال 2018 توسط Ryerson خریداری شد. آقای Claussen به عنوان رئیس CS&W ادامه خواهد داد تا زمانی که جانشین وی مشخص شود.

مطلب مرتبط  Capital Dynamics خرید سه پروژه فتوولتائیک خورشیدی از LS Power را به اتمام می رساند

ادی لنر، رئیس و مدیر اجرایی رایرسون گفت ، “من نمی توانم بیشتر از ذینفعان رایرزون خوشحال باشم که جیم معاون بعدی مدیر عامل و مدیر ارشد مالی رایرسون خواهد شد. جیم با ایجاد سابقه موفقیت در شرکت ما مسیر کمتری را طی کرد و صنعتي كه بيش از 18 سال پست هاي رهبري ارشد مالي و عملياتي را پوشش داده است و اين باعث مي شود كه وي به عنوان يكي از افرادي كه در مرحله بعدي تحول در شركت ما قرار مي گيرد ، صلاحيت برتري در اين نقش را داشته باشد. “

مطلب مرتبط  برنت اسمولیک به عضویت هیئت مدیره شرکت Marathon Oil انتخاب شد

آقای کلاوسن در سال 2002 به رایرسون پیوست. جیم پیش از آنکه رئیس مرکز فولاد و سیم شود ، چندین سمت مدیریت مالی در شرکت داشت ، از جمله مدیر مالی منطقه شمال غربی رایرسون و مدیر کل توسعه شرکت. جیم لیسانس حسابداری از دانشگاه ایالتی مینه سوتا ، مانکاتو، و مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از دانشگاه مینه سوتا دانشکده مدیریت کارلسون.

مطلب مرتبط  Marathon Oil مایک هندرسون را به معاون ارشد رئیس جمهور ، عملیات ، تبلیغ می کند

رایرزون یک پردازنده و توزیع کننده ارزش افزوده پیشرو در تولید فلزات صنعتی است که فعالیت آن در ایالات متحده، کانادا، مکزیک، و چین. ریرسون در سال 1842 تاسیس شد و تقریباً 3900 کارمند در حدود 100 مکان دارد. به رایرسون در www.ryerson.com مراجعه کنید.

SOURCE شرکت Ryerson Holding

لینک های مربوطه

http://www.ryerson.com

پاسخی بگذارید