ردیاب های خورشیدی Arctech SkyLine با اتصال نقطه ای یک پارک خورشیدی 3.2 گیگاواتی همکاری می کنند

ردیاب های خورشیدی Arctech SkyLine با اتصال نقطه ای یک پارک خورشیدی 3.2 گیگاواتی همکاری می کنند

پارک خورشیدی 3.2 گیگاواتی به اولین خطوط برق با ولتاژ فوق العاده بالا (UHV) در جهان متصل است که 100٪ انرژی تجدید پذیر را از منطقه متروک شمال غربی به استان های پرجمعیت در شرق تأمین می کند. به نوبه خود ، این بزرگترین پروژه انرژی تجدید پذیر تک سایته در جهان است که دارای کمترین زمان ساخت است. این مجموعه که در ارتفاع متوسط ​​3200 متری با آب و هوای مشهور متغیر قرار دارد ، به سیستم ردیابی خورشیدی نیاز دارد تا در مکانهایی با شرایط پیچیده و آب و هوای شدید کار کند.

Arctech به عنوان تأمین کننده اصلی ردیاب های این نیروگاه خورشیدی ، سیستم های ردیابی SlyLine تقریباً 1.3 گیگاوات را فراهم می کند. به لطف سازگاری عالی زمین ، SkyLine می تواند تا 20٪ در دامنه های شمالی یا جنوبی کار کند. SkyLine که به جعبه کنترل هوشمند AI که Arctech به طور مستقل توسعه داده است مجهز شده است ، می تواند با غلبه بر اثر سایه ، به طور قابل توجهی تولید انرژی را افزایش دهد. در همین حال ، سیستم ردیابی به دلیل ساختار فشرده و مبتنی بر داده های تونل باد ، عملکرد پایداری را در شرایط نامساعد جوی ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

علاوه بر این ، تحویل کامل و به موقع Arctech و همچنین پشتیبانی فنی عالی در محل از بخش مهندسی توسعه نیروگاه برق Huanghe تحسین شد. Xue Wenming ، معاون مدیر کل شرکت ، گفت که “Arctech اولین مجموعه ردیاب های خورشیدی را فقط در عرض یک ماه پس از اتمام طراحی ساخت تحویل داد. تحویل به موقع آنها ، نصب بسیار کارآمد و تضمین پشتیبانی راه اندازی شده که پروژه بزرگ تولید برق طبق برنامه به شبکه متصل شده است. “

مطلب مرتبط  شرکت آب پریمو تاریخ انتشار سه ماهه دوم سود را اعلام کرد

“ما بسیار مفتخریم که ردیاب های خورشیدی با کیفیت بالا را به این پروژه مهم تحویل می دهیم چین و مهمتر از همه ، ما تمرکز خود را بر روی مشتری تقویت خواهیم کرد ، و مشتاقانه منتظریم که با محصولات قابل اعتماد و پشتیبانی قوی از مشتری ، ارزش بیشتری به شما تحویل دهیم. ” پسر رونگ، رئیس فعالیت های تجاری جهانی Arctech

[Acerca de Arctech Solar]

Arctech Solar (SSE-STAR: 688408) یکی از بزرگترین ارائه دهندگان راه حل ها و دستگاه ها برای سازه ها و ردیاب های خورشیدی و سیستم های فتوولتائیک یکپارچه در ساختمان است. در دهه گذشته ، Arctech مراکز خدمات خارج از کشور و شرکت های تابعه را با موفقیت تأسیس کرده است چین، ژاپن ، هند، ایالات متحده ، اسپانیا ، استرالیا، امارات متحده عربی ، مکزیک ، شیلی، برزیل و ویتنام. تا پایان سال 2019 ، این شرکت در مجموع 24 گیگاوات ظرفیت نصب کرده و نزدیک به 900 پروژه را در 24 کشور انجام داده است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.arctechsolar.com.

مطلب مرتبط  LONGi برنده قرارداد تأمین 103 مگاوات ماژول Hi-MO 5 به پایگاه تولید TBEA در سین کیانگ شد

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1373938/ تامين كننده_ پيشگيرانه_ارزشي_ارزر_جهان_جهان_اولین_هیچ_واس_لاین_ترانس.jpg

SOURCE Arctech Solar

لینک های مربوطه

www.arctechsolar.cn

SOURCE Arctech Solar

پاسخی بگذارید