رشد انرژی خورشیدی به عنوان راهی برای دفع گاززدایی از ماتریس برقی در برزیل

رشد انرژی خورشیدی به عنوان راهی برای دفع گاززدایی از ماتریس برقی در برزیل

بر اساس نظرسنجی انجمن انرژی خورشیدی فتوولتائیک برزیل ، در برزیل ، انرژی خورشیدی به سرعت رشد کرده است و تخمین زده می شود که در حال حاضر دارای کل قدرت عملیاتی 5114.3 مگاوات است. این انجمن همچنین اظهار می دارد که بین سالهای 2012 تا 2019 این بخش بیش از 130 هزار شغل ایجاد کرده است. اما ، مزایای انرژی خورشیدی چیست؟ به عنوان مثال موارد زیادی وجود دارد: کاملاً تجدید پذیر ، بی نهایت است ، گازهای آلاینده ای منتشر نمی کند ، هزینه نگهداری کم دارد ، فضای کمی اشغال می کند و امکان نصب در چندین مکان ، حتی از راه دورترین را نیز فراهم می کند.

مطلب مرتبط  برنامه های MSA برنامه پخش درآمد سه ماهه سوم

علاوه بر کمک به صرفه جویی بیشتر انرژی در خانه های ما ، منبع خورشیدی آلاینده ای را منتشر نمی کند و بنابراین از دفع گاز زدایی ، هوای مورد نظر ما را نفس می کشد. به گفته تاجر و سرمایه گذار در بخش انرژی های تجدید پذیر ، ریکاردو دلرنی ، تاجر در بخش انرژی های تجدید پذیر و یکی از شرکای موسس Renova Energia توضیح می دهد که منبع انرژی خورشیدی یکی از امیدوارکننده ترین ها در برزیل محسوب می شود. ریکاردو دلرنی توضیح می دهد: “منبع خورشیدی قابل تجدیدپذیر است ، آلودگی ندارد و می تواند متحد مهمی در افزایش تعداد مشاغل در کشور باشد.”

مطلب مرتبط  داینجی برای کمک به جوامع اوهایو تحت تأثیر COVID-19 ، 150،000 دلار اهدا می کند

اظهارات اجرایی که بسیاری از افراد می پرسند چگونه تبدیل پرتوهای خورشید به انرژی در عمل اتفاق می افتد. ریکارو دلرنی توضیح می دهد: “من همیشه توضیح می دهم که این نسل به انرژی ای اطلاق می شود که منبع آن خورشید است و گرفتن آن از طریق چندین فناوری مانند پنل های فتوولتائیک ، نیروگاه های حرارتی و بخاری خورشیدی قابل انجام است.” در پنل های فتوولتائیک و گیاهان حلی گرمایی ، نور خورشید به انرژی الکتریکی و حرارتی تبدیل می شود. در مورد گرمایش خورشیدی ، نور آفتاب به انرژی حرارتی تبدیل می شود. وی گفت: “به نوبه خود ، انرژی فتوولتائیک خورشیدی به یک تبدیل مستقیم از پرتوهای خورشیدی به انرژی الکتریکی مربوط می شود.

مطلب مرتبط  جورجیا پاور در هفته ملی پیشگیری از آتش نکات ایمنی الکتریکی را ارائه می دهد

ارزیابی اجرایی این است که منبع خورشیدی طی چند سال آینده به شدت رشد خواهد کرد و طی چند سال در خانه میلیون ها نفر از برزیلی ها قرار می گیرد.

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1156900/renova.jpg؟p=original

منبع Renova Energia

منبع Renova Energia

پاسخی بگذارید