رهبران زن جایزه ای برای برتری در شغل حرفه ای خود دریافت می کنند

رهبران زن جایزه ای برای برتری در شغل حرفه ای خود دریافت می کنند

جایزه STEP Ahead به منظور تجلیل از رهبران زن دارای مشاغل در زمینه های علمی ، فناوری ، مهندسی و تولید برای تعالی و رهبری برجسته ایجاد شده است. در این سال 130 زن از کارخانه های تولیدی گرفته تا رهبران اجرایی شامل سه کارمند تویوتا شناخته شدند.

  • کارن کوپر، ساخت موتور تویوتا de کنتاکی
  • لورن پاول، مرکز مهندسی و ساخت تولید تویوتا
  • اریکا مندز، ساخت موتور تویوتا de باخا کالیفرنیا

وی گفت: “تویوتا از دستاوردهای برجسته دریافت کنندگان جایزه STEP Ahead 2020 بسیار افتخار می کند.” کریس راینولدز، مدیر عامل تولید و منابع شرکتی ، تویوتا موتور آمریکای شمالی. “تعهد کارکنان زن ما به تعالی و تعهد به مشتریان کمک می کند تا نسل های جوان زنان به فکر آینده شغلی در تولید و تحرک باشند.”

در سال 2016 ، 47 درصد از نیروی کار در ایالات متحده را زنان تشکیل می دادند ، اما تنها 29 درصد از آنها در کار تولید بودند ، که یکی از بزرگترین گروه های تولید استعدادهای هدر رفته است.

مطلب مرتبط  گروه تولید شتاب جایزه رشد تجارت ورمونت 2020 را اهدا کرد

وی گفت: “وقتی صنعت در بحران کار قرار دارد ، زنان به میزان قابل توجهی در کار تولید کم هستند.” کارولین لی، مدیر اجرایی م Instituteسسه تولید. “بستن شکاف جنسیتی در صنعت موجب پیشرفت در جهت از بین بردن شکاف مهارت ها ، توانمند سازی زنان بیشتری برای عضویت در مشاغل تولید و هدایت صنعت با هم خواهد شد.”

جوایز STEP Ahead بخشی از طرح STEP Ahead Initiative است ، ابتکاری برای بررسی و ارتقا نقش زنان در صنعت تولید از طریق شناخت ، تحقیق و رهبری ، برای از بین بردن شکاف جنسیتی در صنعت.

مطلب مرتبط  Trust Oil North Europe درآمد خالص برای سه ماهه دوم مالی 2020 را اعلام کرد

پیش از این 18 کارمند تویوتا این افتخار معتبر را دریافت کرده بودند.

درباره تویوتا:

تویوتا (NYSE: TM) بیش از 60 سال است که بخشی از ساختار فرهنگی ایالات متحده و آمریکای شمالی است و متعهد به پیشرفت پایدار تحرک نسل بعدی از طریق مارک های Toyota و Lexus خود است. در این مدت ، تویوتا یک زنجیره ارزش عظیم ایجاد کرده است ، زیرا تیم های ما در طراحی ، مهندسی و مونتاژ بیش از 40 میلیون اتومبیل و کامیون در آمریکای شمالی ، که 14 کارخانه تولیدی داریم ، 15 کارخانه در کلاس جهانی است. سرمایه گذاری مشترک ما را در آلاباما (10 نفر در ایالات متحده) و بیش از 47000 نفر (بیش از 36000 نفر در ایالات متحده) به طور مستقیم استخدام می كنند. 1800 حق رای دادن در آمریکای شمالی (حدود 1500 در ایالات متحده) حدود 2.8 میلیون ماشین و کامیون (حدود 2.4 میلیون در ایالات متحده) در سال 2019 فروخته است.

مطلب مرتبط  LDP Associates ، Inc. ، به عنوان یک شریک راه حل پیشرفته ASCO شناخته شده است

تویوتا از طریق کمپین Start Your Impossible ، چگونگی همکاری با سازمان های جامعه ، مدنی ، دانشگاهی و دولتی را برای رسیدگی به چالش های حرکتی ما که بیشترین فشار را به جامعه وارد می کنند ، نشان می دهد. ما بر این باوریم که وقتی افراد در حرکت آزاد باشند ، همه چیز امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد تویوتا ، مراجعه کنید www.toyotanewsroom.com.

تماس مطبوعاتی:
ریک هستربرگ
502-868-2135
[email protected]

جاستین پی
502-868-2848
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1281216/Toyota_Ericka_Mendez.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1281217/Toyota_Karen_Cooper.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1281218/Toyota_Lauren_Powell.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/439685/Toyota_Corp_Red_Logo.jpg

منبع تویوتا موتور آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

www.toyota.com

منبع موتور تویوتا آمریکای شمالی

پاسخی بگذارید