رهبر بهره وری انرژی Redaptive 156.5 میلیون دلار بودجه را که توسط سرمایه گذاران CarVal هدایت می شود ، تأمین می کند

رهبر بهره وری انرژی Redaptive 156.5 میلیون دلار بودجه را که توسط سرمایه گذاران CarVal هدایت می شود ، تأمین می کند

وی گفت: “دستیابی به تعهدات پایداری و بهینه سازی تخصیص سرمایه از م keyلفه های اصلی استراتژی تجارت ماست و برای کارمندان و مشتریان در سراسر جهان مهم است.” دن آنینوس، معاون کوه تاسیسات جهانی کوه آهن. “Redaptive نقش اساسی در کمک به ما در دستیابی به انتشار گسترده و کاهش انرژی ، از طریق برنامه های بهره وری انرژی ما داشته است ، در حالی که در تمام مدت سرمایه داخلی را برای تجارت اصلی خود حفظ می کنیم آمریکای شمالی و آن طرف اروپا

این مشارکت های قوی در ادامه رشد و تقاضای شرکت مهم بوده است. تضمین انرژی و صرفه جویی در هزینه Redaptive ، مدیریت ریسک و بودجه برنامه منجر به کاهش انتشار انرژی برای تعداد زیادی مشتری شده است ، زیرا زیرساخت های پایدار به عنوان یک ضرورت جهانی افزایش می یابد. تا کنون ، Redaptive امکان over را فراهم کرده است 380 میلیون دلار در پروژه های پایداری و کاهش کل انرژی 1.1 میلیارد کیلووات ساعت ، که معادل تقریباً 778،000 متریک تن CO است2 یا 1.8 میلیون بشکه نفت مصرف شده.

وی افزود: “شركتهای بیشتری مزیت این را دارند كه عملیات خود را هوشمندتر ، م moreثرتر و با دوام تر انجام می دهند.” جری کیف، یک مدیر اصلی در سرمایه گذاران CarVal. وی افزود: ارائه راهی برای كمك انرژی و كربن به شركت ها و صرفه جویی در هزینه های آنها بدون نیاز به صرف هیچ سرمایه ای ، نوآوری كامل برای چنین شرایطی است و ما آینده ای روشن و قابل مدیریت برای Redaptive و مدل آنها را شاهد هستیم.

مطلب مرتبط  نحوه بازگشت به اقتصاد جهانی با کربن کم: سری RMI Stimulus

توانایی Redaptive برای کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری تاسیسات ، کاهش اتکا به شبکه و انجام مقاوم سازی انرژی با بهره گیری از داده ها ، توانایی مشتریان آنها را تسریع می کند در حالی که خط اصلی خود را حفظ می کنند ، از اهداف پایداری خود فراتر روند. پیشنهادات فعلی شامل سیستم های روشنایی و گرمایشی ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) کم مصرف ، از جمله دیگهای بخار ، چیلرها و واحدهای پشت بام است. با این بودجه ، این شرکت می تواند پیشنهادات خود را گسترش داده و به کار گیرد 1 میلیارد دلار در پروژه های جدید

مدیرعامل Redaptive گفت: “ما علی رغم همه گیر جهانی در سال جاری به رکورد فروش رسیده ایم. با کاهش هزینه های مشتریان ، شاهد افزایش تعهدات شرکت ها برای کارآمدتر ، مقاوم تر و پایدارتر شدن امکانات آنها هستیم.” آروین وهرا.

رئیس اجرایی Redaptive ، جان رو، افزود ، “ما از CarVal و سرمایه گذاران فعلی خود برای پشتیبانی پشتیبانی می کنیم زیرا پیشنهادات خود را برای پاسخگویی به نیاز جهانی گسترده تر گسترش می دهیم.”

مطلب مرتبط  ابر ، هوش مصنوعی و فناوری 5G در حال تعریف دوباره صنعت نفت و گاز هستند. هواوی منجر به تحول هوشمندانه این بخش در آمریکای لاتین - español انگلیسی

درباره Redaptive

Redaptive امکان استقرار سریع در مقیاس گسترده فن آوری های بهره وری ساختمان را فراهم می کند که هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد و بازده فوری و ارزش طولانی مدت را در سراسر اوراق بهادار املاک و مستغلات مشتریان ما ارائه می دهد. راه حل Efficiency-as-a-Service ما قابلیت ارتقا efficiency بهره وری را در اختیار شما قرار می دهد که شامل مواد ، نصب و نگهداری می باشد. مشتریان پس انداز صورتحساب فوری و پس انداز واقعی کیلووات ساعت را که از طریق سیستم اندازه گیری و هوشمند سازی Redaptive تأیید شده است ، درک می کنند. Redaptive یک مجموعه جهانی از برنامه های کارایی را برای مشتریان تجاری و صنعتی از جمله مدیریت می کند کوه آهنین، خدمات بهداشتی سوئد، خانه ساتر، میلزهای بنتلی، توزیع SRS، ارشد جدید، آوانتور، سنت گوبین، آرامارک، مک کسون، و بیشتر. Redaptive مقر اصلی خود را در سانفرانسیسکو و دفاتر در دنور و پونا ، هند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به http://www.redaptiveinc.com.

مطلب مرتبط  Weatherford معاملات سرمایه گذاری را بست

درباره سرمایه گذاران CarVal

سرمایه گذاران CarVal یک مدیر صندوق سرمایه گذاری جایگزین پیشرو در جهان است که بر دارایی های پر اعتبار و ناکارآمدی بازار تمرکز دارد. طی چهار سال گذشته ، CarVal بیش از سرمایه گذاری کرده است 1.5 میلیارد دلار در دارایی ها و شرکت های دارای انرژی پاک و پایداری. از سال 1987 ، تیم باتجربه CarVal با سرمایه گذاری فرصت طلبانه در چرخه های بازار اعتباری در حال تغییر حرکت کرده است 123 میلیارد دلار در 5480 معامله در 82 کشور انجام شده است. امروز ، CarVal Investors تقریباً داراست 9 میلیارد دلار در دارایی های تحت مدیریت در اوراق بهادار شرکتی ، اوراق بهادار وام ، اعتبار ساختاری و دارایی های سخت. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید http://www.carvalinvestors.com/.

تماس با رسانه
تعدیل کننده
ارتباطات کنترل ماموریت (mc²) برای Redaptive
[email protected]

SOURCE Redaptive

لینک های مربوطه

https://redaptiveinc.com/

پاسخی بگذارید