رهبر تجهیزات استخراج خودکار ، سیستم های استخراج پایتون ، Rebrands به Mach Technologies

رهبر تجهیزات استخراج خودکار ، سیستم های استخراج پایتون ، Rebrands به Mach Technologies

دیترویت، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – سیستم های استخراج پایتون ، یک رهبر در تجهیزات خودکار استخراج اتانول ، شرکت را به Mach Technologies معرفی می کند. Mach Technologies یک شرکت نوآورانه ، تهاجمی و فناوری محور است که در تجهیزات و فن آوری های تخصصی در بازار استخراج روغن گیاه شاهدانه و شاهدانه متمرکز شده است. تحت نام تجاری جدید Mach Technologies ، این تیم از گسترش تیم تحقیق و توسعه به همراه گسترش گروه فناوری ، تجهیزات و گروه مهندسی فرآیند به همراه فروش و خدمات فنی خبر دارد. Mach Technologies مهندسان را تولید و کلیه تجهیزات و فناوری های خود را در تاسیسات یکپارچه عمودی خود در میشیگان تولید می کند.

“rebrand برای ما واقعاً هیجان انگیز است زیرا این یک مرحله گسترش بزرگ برای شرکت ما است. شرکت اصلی ما ، Python Extraction Systems در اطراف یک محصول شگفت انگیز و خلاقانه ساخته شده است ، یعنی EES Automation اتانول سیستم ما ، اما ما خیلی زود از گذشته اولیه خود رشد کردیم. محصول و با تهاجمی توسعه یافته و واقعاً متمرکز بر فن آوری های صنعت استخراج گیاه شاهدانه و حشیش است ، بنابراین نام تجاری دوباره به یک شرکت فناوری نیاز و یک حرکت هیجان انگیز برای ما بود. ” راب ویرتز، رئیس جمهور و بنیانگذار Mach Technologies.

مطلب مرتبط  Yingli Solar به همکاری استراتژیک با تعدادی از شرکای مهم می رسد

با اعلام خبر مجدد شرکت ، Mach Technologies هم خط تولید EES-X و هم تجهیزات سری M را راه اندازی می کند. EES-X یک سیستم مقیاس کوچک و نوآوری است که از فناوری اختصاصی توسعه یافته در سیستمهای استخراج اتانولی EES-1000 و EES-3000 خود استفاده می کند که شامل اتانول ، سرد شدن ، استخراج ، خشک کردن ، چرخش مجدد و تصفیه می باشد. سیستم EES-X توسط یک رابط اپراتور منفرد کنترل می شود و از آخرین کنترل ها برای اتوماسیون پیشرو در صنعت و کارآیی فرایندها استفاده می کند و هر 5 فرآیند (سرد شدن اتانول ، استخراج ، خشک کردن ، چرخش مجدد و تصفیه) را در یک واحد و یکپارچه شامل می کند. سیستم. EES-X می تواند پیکربندی شود تا حداقل 40 LBS زیست توده در یک تغییر 8 ساعته ، تا 300 LBS زیست توده در یک تغییر 8 ساعته پردازش شود.

مطلب مرتبط  نتایج سه ماهه دوم و نیم سال 2020

خبر جالب دیگر ، اعلام خط تولید سری M است. خط تولید سری M تجهیزات جداگانه و مستقل از تجهیزات پردازشی را ارائه می دهد که می توانند به تنهایی برای یک خط تجهیزات تجهیزات قیمت پایین تر عمل کنند که این قابلیت را دارد که در آینده به سری EES ارتقا یابد. سری M شامل سیستم های خنک کننده اتانول مستقل ، دستگاه های استخراج سانتریفیوژ و سیستم های تصفیه است که می تواند به عنوان ماشین های مستقل خریداری شود تا در فرآیندهای موجود مورد استفاده قرار گیرد. وی گفت: “سری M گزینه ای عالی برای این است که شرکت ها بتوانند با سرمایه کمتری وارد بازار شوند و با این وجود انعطاف پذیری و مؤلفه ماژولار را به آنها می دهیم تا بتوانند در آینده به راحتی رشد و اتوماسیون کنند.” جیسون ویرتز، بنیانگذار Mach Technologies.

Mach Technologies بشدت متمرکز بر توسعه فن آوری برای صنعت شاهدانه و شاهدانه است که به صورت خودکار ، کارآمد ، آسان برای استفاده و ایمن است. وی گفت: “ما در زمینه ساخت تجهیزات کامل استخراج کلیدهای دستی ، از زیست توده شروع می کنیم و می توانیم مشتریانی را تنظیم کنیم که تقریباً هر محصول نهایی مورد نظر را تولید کنند و ما در بخش های بعدی سال 2020 بسیار جالب و نوآوری زیادی برای عرضه به صنعت داریم. به پیشرفت این صنعت کمک می کند. ” جان دبیرستان ، دوم، بنیانگذار Mach Technologies.

مطلب مرتبط  WAAREE بال های خود را در سطح جهان باز می کند ، حق امتیاز را در آفریقا باز می کند

درباره Mach Technologies:

Mach Technologies یک است میشیگان یک شرکت مستقر با یک پایه جهانی ، که متخصص در فن آوری خودکار استخراج اتانول از کلید در دست برای استخراج از شاهدانه و شاهدانه برای هر دو پردازنده بزرگ و کوچک با سیستم های با شروع از حدود 8 LBS در هر دسته تا به بالا از 40،000 LBS در روز است. Mach ارائه دهنده برنامه های کلیدی کلید دستی شامل تجهیزات و فرآیندها ، نصب تجهیزات ، آموزش ، رعایت و پشتیبانی طولانی مدت است.

اطلاعات تماس:
راب ویرتز
رئیس جمهور ، فن آوری های ماچ
[email protected]

SOURCE Mach Technologies

لینک های مربوطه

https://www.machtechnologies.com

پاسخی بگذارید