روبرتو کارلوس به عنوان سفیر جهانی دوستی در فوتبال انتخاب شده است.

روبرتو کارلوس به عنوان سفیر جهانی دوستی در فوتبال انتخاب شده است.

در سال در سال 2019 ، کارلوس شخصاً با شرکت کنندگان و مربیان تیم های کودکان صحبت کرد ، جام را به برندگان جوان قهرمانی جهان فوتبال “فوتبال برای دوستی” اهدا کرد و در مهمترین رویدادهای این برنامه شرکت کرد ، که بخشی از فینال لیگ قهرمانان یوفا در مادرید صورت گرفت

این سال ترویج می کند روبرتو کارلوس به عنوان یک سفیر جهانی برنامه همراه با شرکت کنندگان جوان ارزش های “فوتبال برای دوستی” در سراسر جهان.

مطلب مرتبط  Fuwei Films تغییر مدیریت را اعلام کرد

“فوتبال برای دوستی” یک پروژه منحصر به فرد است که به همه کودکان در جهان فرصت یکسان را می دهد ، همه آنها را جمع می کنند پسران سال و دختران در این مسابقات بین المللی ، ارتباط با همسالان از کشورهای مختلف را آموزش می دهد و نه تنها احساسات مثبت زیادی را ایجاد می کند ، بلکه به آینده ای روشن نیز سفر می کند، – می گوید روبرتو کارلوس.

بستر جدید بین المللی آنلاین “فوتبال برای دوستی” شامل یک اردوگاه دوستی ، یک مرکز مطبوعاتی برای کودکان ، یک انجمن برای مربیان تیم های کودکان از سراسر جهان و یک بازی چند نفره تلفن همراه F4F World است که به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد تا در تمام رویدادهای سنتی در فینال فصل “فوتبال برای دوستی” 2020 شرکت کنید و تجربه ارزشمندی کسب کنید. مهمترین رویداد باید مسابقات جهانی آنلاین “فوتبال برای دوستی” باشد.

مطلب مرتبط  دوک انرژی قصد دارد ضمن ادامه یاری رسانی به مشتریان نیازمند کارولینای جنوبی ، به تدریج به کارهای تجاری استاندارد برگردد

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1309257/Roberto_Carlos_F4F_Global_Ambassy.jpg

SOURCE برنامه اجتماعی بین المللی کودکان Gazprom فوتبال برای دوستی

پاسخی بگذارید