رونق مدیریت سرمایه در مورد نتایج نشست عمومی فوق العاده پتروپلاوسف اظهار نظر می کند

رونق مدیریت سرمایه در مورد نتایج نشست عمومی فوق العاده پتروپلاوسف اظهار نظر می کند

لندن، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – مدیریت سرمایه رفاه (“سعادت”) ، مدیر برجسته دارایی متمرکز روسیه که تقریبا 17٪ از سرمایه سهم قابل توجهی از شرکت Petropavlovsk PLC (“این شرکت”) را در اختیار دارد ، امروز درباره نتایج مجمع عمومی فوق العاده پتروپاولوفسک اظهار نظر کرد (” EGM “).

اقدام شکوفایی برای تشکیل یک مجمع عمومی فوق العاده (EGM) به سهامداران اقلیت پتروپاولوفسك اطلاعات بهتر و فرصتی برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد آینده این شرکت داد و در نتیجه مشاركت بیشتر سهامداران نسبت به جلسه عمومی سالانه (در نتیجه) AGM “) فقط شش هفته پیش. با این حال ، سعادت ناامید است از این که اندازه اخیراً گسترش یافته اتحاد Everest (“Everest”) – JSC Uzhuralzoloto گروه شرکت ها (“UGC”) به آنها و همکاران وابسته اجازه می دهد تا آراء خود را از صندوق های رأی بالاتر بگیرند. با انجام این کار ، آنها صدای سهامداران اقلیت و همچنین توصیه های مشاوران پیشرو مستقل معتبر خدمات سهامدار نهادی و شیشه لوئیس را غرق کردند.

مطلب مرتبط  بازار سرامیک یون-هدایتگر جهان 2020 با پیش بینی های CAGR تا سال 2025

از آنجا که EGM فقط چهار مدیر را به هیئت مدیره بازگرداند که به دلیل اقدام ناشایست برخی از سهامداران در نشست عمومی سالانه پتروپلاکوف در ماه آوریل انتخاب شدند ، کاملاً مهم است که این امر را به سهامداران پتروپاولوفسک نشان دهد که این یکی است تعهد خود را به اداره شرکت های درجه یک انجام داده است ، همانطور که در قانون مدیریت شرکتی انگلستان لازم است. به طور خاص ، و قبل از تصمیم گیری های مهم ، هیئت نظارت بلافاصله باید به دنبال مدیران مستقل غیر اجرایی مستقل دیگری باشد. فقط در صورت انجام این کار به روش شفاف ، از جمله مشاوره دقیق سهامداران ، هیئت مدیره می تواند به سهامداران اطمینان دهد که تحت تأثیر اورست و UGC نیست.

الكساندر برانزمشاور ارشد سرمایه گذاری در Prosperity در مورد نتیجه EGM و لزوم حاکمیت عالی شرکت در پتروپاولوفسک اظهار داشت:

مطلب مرتبط  Apis Wise "از هوش" در برچسب گذاری پالت استفاده می کند

وی گفت: “این یک نتیجه ناامید کننده است ، اما ما همچنان محکم باقی مانده ایم. در آستانه نشست عمومی فوق العاده ، ما با سهامداران اقلیت خود گفتگوهای مثبت زیادی داشتیم ، همه این موارد مجدداً موضع ما را تأیید کردند که پتروپاولوفسک مستحق هیئت نظارتی مستقل و مستقل است که به تضمین ارزش ذاتی آن کمک می کند. شرکت تحت تأثیر حاکمیت بد شرکت ها قرار نمی گیرد. ما قصد نداریم که بیکار باشیم زیرا کنترل شرکت ما در حال ورود به اورست و UGC است ، با UGC. ادعا کرد که هیئت مدیره می خواهدمتشکل از کارگردانانی واقعاً با تجربه ، متنوع و مستقل است که اکنون به طور واضح آنها را نداریم. ما به همکاری با سهامداران ، مدیریت و هیئت مدیره شرکت پتروپاولوفسک ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل شود که مدیریت شرکت ها باعث ایجاد و جلوگیری از ایجاد ارزش پایدار می شوند. “

مطلب مرتبط  Sabesp - اعلامیه بازار

اطلاعات در مورد مدیریت سرمایه رفاه
که در سال 1996 تأسیس شده است ، مدیریت رونق سرمایه یک مدیر برجسته دارایی متمرکز در روسیه است که تقریباً 4 میلیارد دلار دارایی برای صندوق های بازنشستگی ، اعتماد ، بنیادها ، مشاغل خانوادگی ، صندوق های ثروت حاکمیتی و افراد با ارزش خالص بالا از سراسر اروپا ، آمریکای شمالی ، خاورمیانه و استرالیا را مدیریت می کند. این شرکت برای دستیابی به فرصت های سرمایه گذاری سهام عام از شرکت های روسی و اتحاد جماهیر شوروی سابق ، یک رویکرد سهامدار بلند مدت ، اساسی ، فعال و متعهد را اتخاذ می کند.

تماس با سرمایه گذاران

ژرژسون
نیکلاس لاوایر، [email protected]
نینا اتکینسون، [email protected]

مخاطبین را فشار دهید

ارتباطات کپلر

شارلوت بالبیرنی، [email protected]، +44 7989 528421
مایکل هنسون، [email protected]، +44 7551 720441

منابع مدیریت رونق سرمایه

پاسخی بگذارید