زمان آماده شدن اکنون است

زمان آماده شدن اکنون است

واشنگتن، 23 آگوست 2020 / PRNewswire / – طوفان های گرمسیری لورا و مارکو همچنان به سمت مسیر حرکت می کنند خلیج مکزیک، EEI از مشتریان در مسیر این طوفانها خواسته است تا هم اکنون آماده شوند تا از داشتن برنامه اضطراری و یک بسته قطع کامل موجود در صورت وقوع طوفان ها ، باعث قطع برق شوند.

معاون ایمنی و آمادگی رئیس EEI گفت: “شرکت های عضو EEI در مسیر این طوفان ها برنامه های واکنش اضطراری خود را فعال کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که آماده هستند در اسرع وقت به محض اطمینان از انجام این کار ، برق را به مشتری برگردانند.” اسکات هارونسون. “ما در حال آماده سازی هستیم و از مشتریان می خواهیم که این طوفان ها را جدی بگیرند و آماده شوند.”

COVID-19 چالش های دیگری برای واکنش طوفان و بازیابی توان اضطراری ایجاد می کند. در اوایل بیماری همه گیر ، EEI و شرکت های عضو آن از طریق شورای هماهنگی زیرساخت برق (ESCC) برای تهیه یک راهنمای منابعی کار کردند تا اطمینان حاصل کنند که فرآیندها و رویه ها برای برقراری سالم و ایمنی نیروی کار ما در حالی که ما برای حفظ استمرار عملیات کار می کنند انجام شده است. از مشتریان خواسته می شود که صبور باشند ، زیرا این مراحل ایمنی اضافی ممکن است برخی از کارهای ترمیم را کند کند.

مطلب مرتبط  SAP و E.ON برای ساختن بستر جدید فرآیند و فناوری

هارونسون اضافه کرد: “ما می دانیم که برق به ویژه اکنون چقدر مهم است و کل صنعت ما آماده پشتیبانی شرکت های تحت تأثیر و مأموریت بازیابی نیرو در صورت نیاز است.” “ایمنی اولویت اصلی ما است ، و ما از مشتریان می خواهیم به یاد داشته باشید كه مسافت های اجتماعی را تمرین كنند و از كارگران و خدمه ما دور بمانند تا سالم بمانند و قادر به انجام كارهای خود با خیال راحت باشند.”

در اینجا روش هایی وجود دارد که مشتریان و جوامع می توانند برای طوفان های گرمسیری لورا و مارکو آماده شوند:

  • به گزارش های هواشناسی محلی در رادیو ، تلویزیون و اینترنت توجه جدی داشته باشید.
  • نکات ایمنی طوفان EEI را مرور کنید. برای نکات ایمنی و آماده سازی طوفان بیشتر ، به ابتکار ملی بقا طوفان مراجعه کنید.
  • یک برنامه اضطراری تهیه کنید که نیازهای پزشکی خاص شما یا اعضای خانواده شما را برطرف کند. برای گفتگو در مورد شرایط لازم با دفتر مدیریت اضطراری محلی خود تماس بگیرید.
  • کیت قطع اضطراری خود را در دسترس و آماده قرار دهید. حتما ماسک یا پوشش صورت و ضدعفونی کننده دست را در آن قرار دهید.
  • توجه داشته باشید که همه هشدارهای تخلیه را دارید و اگر نزدیک ساحل زندگی می کنید ، تمام مسیرهای تخلیه را بدانید. اگر شما یا هر کسی که می شناسید در صورت تخلیه نیازهای ویژه ای دارید ، با دفتر مدیریت اضطراری محلی خود تماس بگیرید. شماره تلفن را در www.FEMA.gov پیدا کنید.
  • حتماً حیوانات خانگی خود را در برنامه تخلیه خود گنجانید. همه پناهگاه های تخلیه و هتل ها حیوانات خانگی را قبول نمی کنند ، بنابراین ممکن است در طول مسیر تخلیه خود نیاز به شناسایی یک هتل دوست داشتنی از حیوانات خانگی داشته باشید.
  • برای جلوگیری از نیاز به مسافرت در هنگام طوفان ، مواد غذایی فاسد نشدنی ، آب ، داروها و سایر لوازم مورد نیاز خود را ذخیره کنید. اگر در منطقه ای زندگی می کنید که تخلیه ها ممکن است لازم باشد ، حتماً در مورد هرگونه تغییر در سیاست های محلی که ممکن است به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ایجاد شده است تحقیق کنید.
  • یاد بگیرید که در صورت قطع برق چه کاری باید انجام دهید.
  • اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس شما با شرکت الکتریکی محلی شما جاری است ، بنابراین می توانید هرگونه وضعیت و یا به روزرسانی ایمنی را که ممکن است شرکت هنگام اضطراری از آن دریافت کند دریافت کنید. برای بروزرسانی های زمان واقعی ، حتما شرکت برقی خود را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید.
مطلب مرتبط  Arcanum Alloys، Inc یک فولاد برقی جدید را تجاری می کند

EEI انجمنی است که تمام شرکتهای برقی سرمایه گذار ایالات متحده را نمایندگی می کند. اعضای ما بیش از 220 میلیون آمریکایی برق تأمین می کنند و در 50 ایالت و ایالات متحده فعالیت می کنند منطقه کلمبیا. به طور کلی ، صنعت برق از بیش از 7 میلیون شغل در جوامع مختلف پشتیبانی می کند ایالات متحده. علاوه بر اعضای ایالات متحده ، EEI بیش از 65 شرکت برق بین المللی به عنوان اعضای بین المللی ، و صدها شرکت تأمین کننده صنعت و سازمان های مرتبط به عنوان اعضای وابسته.

مطلب مرتبط  هفته جورجیا با ادامه ی همه گیری COVID-19 ، تمرکز خود را بر آماده سازی برای طوفان های شدید پیش بینی شده در این هفته متمرکز کرده است

منبع انستیتو الکتریک ادیسون

لینک های مربوطه

http://www.eei.org

پاسخی بگذارید