زیرساخت های شکست خورده ایالات متحده ، منجر به سقوط جامعه از شکاف نیروی کار برق می شود

زیرساخت های شکست خورده ایالات متحده ، منجر به سقوط جامعه از شکاف نیروی کار برق می شود

LINCOLNSHIRE ، بیماری.، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، Klein Tools ، یک تولید کننده ابزار دستی خانوادگی و تحت مدیریت ، و The Accelerate Group ، یک شرکت مشاوره و نوآوری استراتژیک مستقر در Midwest با تمرکز بر تسریع طرح های بزرگ تغییر مدنی ، در یک مطالعه جدید نیاز مبرم را نشان دادند برای آموزش و به کارگیری بیش از 250،000 برق کار ماهر برای همگام سازی تقاضای انرژی در دهه آینده و بعد از آن. اگر شکاف معاملات ماهر این صنعت برطرف نشود ، تقریباً همه عناصر جامعه آمریکایی تا اواسط قرن پیامدهای طولانی مدت را تجربه خواهند کرد.

انتشار اخبار چندکاناله تعاملی را در اینجا تجربه کنید: https://www.multivu.com/players/English/8693451-klein-tools-dark-by-2050-report/

گزارش “تاریکی تا سال 2050” واقعیتی فزاینده و ناخوشایند از زیرساخت های غیرقابل اعتماد برق را طی 30 سال آینده ترسیم می کند. فقط در دهه آینده ، ایالات متحده به یک چهارم میلیون برق (251،621 موقعیت) برای پشتیبانی و حفظ زیرساخت های در حال رشد خود نیاز دارد. اگر روندها و پیش بینی های فعلی ادامه یابد ، این گزارش نشان می دهد که تا سال 2050 ، این تعداد تقریباً دو برابر خواهد شد و به 462،183 برق دیگر نیاز دارد. بدون تزریق عمده نیروی الکتریکی واجد شرایط به نیروی کار ، تعمیر و نگهداری ، تعمیر و ساخت تجهیزات الکتریکی حیاتی به شدت آسیب خواهد دید و تقریباً در هر جنبه از زندگی آمریکایی ها اثرات مخربی به بار خواهد آورد.

چالش تا سال 2030

انرژی پاک قرار است آینده باشد. برای استقرار میلیون ها ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی ، تزریق شتاب سریع در توسعه انرژی های تجدیدپذیر و اجرای سیستم های جدید ساختمانی برای دستیابی به استانداردهای انرژی پاک ، این کشور در سال 2030 به 224000 کارگر برق بیشتر از آنچه که امروز کار می کند نیاز دارد. در عوض ، بازنشستگی پیش بینی شده از حوزه نشان می دهد که شکاف در نیروی کار تا سال 2030 از 251،000 کارگر (25٪ نیروی کار مورد نیاز) فراتر خواهد رفت.

مطلب مرتبط  Newater Technology، Inc. نتایج مالی حسابرسی شده سال 2020 را اعلام می کند

Fallout تا سال 2040

در طی 20 سال آینده ، این گزارش آینده ای را نشان می دهد که موسسات در حال تعطیل شدن هستند و تولیدکنندگانی که به دلیل قطع مکرر برق با تولید و زنجیره تأمین روبرو هستند. تاسیسات قادر به انجام تعمیرات و نگهداری منظم تجهیزات به کارگران برق نخواهند بود. و کارگران خدمات کافی برای نگهداری شبکه برق و بازیابی سریع خدمات در حوادث قطع برق وجود نخواهد داشت. حتی قطعی های کوتاه باعث می شود که کارخانه های فرآوری مواد غذایی و سایر تأسیسات تولیدی به دلیل مشکلات مربوط به تولید شروع و توقف ، تولید کل یک روز را دور بیندازند. کارگران کارخانه تولید باید زمان بیشتری را برای تمیز کردن و راه اندازی مجدد تجهیزات صرف کنند. ماشین آلات سنگین وابسته به شبکه الکتریکی مکرراً نیاز به تعمیر یا تعویض خواهند داشت.

بین سالهای 2030 و 2040 ، کمبود نیروی کار برق بر تأسیسات و سازمانهای عمومی مهم مانند پلیس و آتش نشانی ، امور عمومی ، بیمارستانها ، مدارس ، فرودگاهها و موارد دیگر تأثیر می گذارد. انرژی پشتیبان گیری در این موسسات به سرعت تمام می شود ، زیرا امنیت در تهیه پشتیبان از سوخت و باتری سخت تر می شود. قطع نهایی طولانی تر به این معنی است که بسیاری از آمریکایی های وابسته به این امکانات به دلیل محدودیت های زنجیره تأمین و مجبور شدن ایستگاه های پمپاژ آب به زندگی بدون گرما ، تهویه هوا و حتی غذا و آب مواجه خواهند شد.

لوکس های روزمره مانند تلفن های همراه که غالباً فقط چند ساعت قدرت پشتیبان دارند ، هرچه جلو برویم کمیاب می شوند و اتصال محدودی را برای افرادی که حتی نمی توانند دستگاه های خود را شارژ کنند فراهم می کند. تعداد فزاینده ای از ایستگاه های انتقال داده سلولی به دلیل کمبود برق آفلاین خواهند بود. حتی اگر آنها بتوانند دوباره به اینترنت دسترسی پیدا کنند ، بسیاری از آمریکایی ها ممکن است از شارژ دستگاه های تلفن همراه خود برای تأمین نیازهای اساسی خود صرف نظر کنند و آنها را تا زمان حل مشکلات انرژی از شبکه خارج کنند.

مطلب مرتبط  انتظار می رود بخش تولیدی روشهای NDT را به طور گسترده به کار گیرد

تاریکی تا سال 2050

اگر شکاف نیروی کار تا سال 2050 ادامه یابد ، گزارش Klein Tools / Accelerate Group یک سناریوی تلخ را ترسیم می کند. فراوانی ، شدت و مدت زمان قطع در سراسر کشور به طور تصاعدی رشد خواهد کرد. با نرخ پیش بینی شده ، نیروی کار موجود برای ترمیم ، جایگزینی و ساخت زیرساخت های الکتریکی جدید تلاش خواهد کرد ، که باعث می شود ساعتها وقفه های امروز به جای روزها ادامه یابد.

با تعداد محدودی از برق برای گشت و گذار ، تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه با تعمیرات اضطراری رفع می شود و اجرای آن بیش از هر زمان دیگری طول می کشد. این مسئله به ویژه در شرایط نامساعد مانند طوفان ، آتش سوزی ، طوفان و گردباد به یک موضوع مهم تبدیل خواهد شد. مناطقی که آب و هوای نامنظم دارند ممکن است به طور منظم هفته ها بدون برق بمانند.

تا سال 2050 ، مشاغل باید انتظار داشته باشند که هفته ها یا ماه ها برای تعمیرات اساسی صبر کنند ، زیرا درخواست کار برای چند تکنسین ماهر که می دانند چگونه تجهیزات معیوب را تعمیر کنند ، جمع می شود. خسارات ناشی از این تاخیرها به کارمندان وارد خواهد شد ، زیرا بسیاری از مشاغل درهای خود را حتی به طور موقت می بندند تا زمانی که تجهیزات آنها دوباره آنلاین شود. معیشت افراد درون جوامع تهدید خواهد شد. اقتصاد محلی و ملی نیز به سختی آسیب خواهند دید زیرا مشاغل به دنبال روش هایی برای جبران خسارات مالی ناشی از توقف و تعطیلی کار هستند.

مطلب مرتبط  خودرو و مکانیک صنعتی بهترین دوست جدید را در انبردست PitBull از GEARWRENCH خواهند داشت

“زمانی وجود داشت که همه فکر می کردیم آینده با پیشرفت های فنی عصر فضا و در اختیار ما قرار خواهد گرفت.” مارک کلاین، رئیس مشترک Klein Tools. “در حال حاضر ، آمریکایی ها بیشتر از داشتن اتومبیل هایی که خودشان رانندگی می کنند یا پرواز می کنند ، باتری ماشین خود را برای مصرف برق پاره می کنند. و این فقط نوک کوه یخ است از نظر آنچه برای جامعه اتفاق می افتد بدون برق کافی متخصص. ما اکنون باید به طور صحیح تصحیح شده و جوانان را تشویق به انتخاب حرفه برق کار کنیم تا در طی 20 تا 30 سال ، ما و نسل های آمریکایی آینده بتوانیم زندگی کنیم که نیاکان ما رویای ما را دارند – و بدتر از چگونه آنها واقعاً زندگی می کردند. ”

برای خواندن گزارش کامل “Dark by 2050” ، لطفاً به سایت www.kleintools.com/darkby2050 مراجعه کنید.

درباره ابزارهای کلاین
از سال 1857 Klein Tools ، یک شرکت خانوادگی و اداره شده ، ابزارهای دستی با کیفیت عالی و حرفه ای را طراحی ، توسعه و تولید می کند. اکثر ابزارهای کلاین در سراسر گیاهان تولید می شوند ایالات متحده و در بین برق کاران حرفه ای و سایر تجار گزینه شماره 1 هستند. Klein یک علامت تجاری ثبت شده از Klein Tools، Inc است. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.kleintools.com مراجعه کنید.

درباره گروه شتاب دهنده
Accelerate Group یک شرکت مشاوره ای و نوآوری استراتژیک است که بر سرعت بخشیدن به اقدامات بزرگ مدنی متمرکز است. ما به شرکت ها ، دولت ها و سازمان های غیرانتفاعی کمک می کنیم تا در مقیاس محلی و جهانی در زمینه پیشرفت فناوری پاک ، شهر هوشمند ، نوآوری ، دولت خوب و پروژه های توسعه اقتصادی و سیاست فعالیت کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.theaccelerategroup.com مراجعه کنید.

SOURCE ابزارهای کلاین

لینک های مربوطه

http://www.kleintools.com

پاسخی بگذارید