زیرساخت های قطبی به روزرسانی در جلسه عمومی را ارائه می دهد

زیرساخت های قطبی به روزرسانی در جلسه عمومی را ارائه می دهد

تورنتو، 10 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت زیرساخت Polaris (TSX: PIF) (“زیرساخت قطبی” یا “شرکت”) ، تورنتوشرکت مستقر درگیر در بهره برداری ، دستیابی و توسعه پروژه های انرژی تجدید پذیر در آمریکای لاتینامروز به روزرسانی مربوط به جلسه سالانه و ویژه سهامداران خود ارائه می شود که در یک قالب تقریباً واقعی برگزار می شود 17 ژوئن سال 2020 در 10:00. (تورنتو زمان) (“ملاقات“) و مراحل رای گیری در دسترس سهامداران است.

قالب فقط جلسات مجازی

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، در نتیجه تأثیر بی سابقه در بهداشت عمومی COVID-19 و کاهش خطرات مربوط به سلامتی و ایمنی جوامع ، سهامداران ، کارمندان و سایر ذینفعان ما ، امسال این شرکت از طریق پخش مستقیم میزبان این نشست خواهد بود. . سهامداران ثبت نام شده و وکلای دادگستری منصوب شده می توانند در جلسه در https://web.lumiagm.com/184430233 ، گذرواژه: polaris2020 (حساس به مورد) در جلسه شرکت کنند ، شرکت کنند و رأی دهند.

اگر قبلاً با ارسال پروکسی به سهام خود رأی داده اید ، دیگر نیازی به اقدام بیشتر ندارید. با این حال ، لطفاً توجه داشته باشید که اگر در جلسه شرکت کنید و در جلسه رأی دهید ، همه وکالت نامه قبلاً ارائه شده را لغو خواهید کرد.

روشهای رای گیری موجود

رأی شما مهم است اگر قصد حضور در جلسه را به صورت آنلاین ندارید ، لطفاً در اسرع وقت با یکی از روشهای شرح زیر رأی دهید تا اطمینان حاصل شود که سهام شما در این جلسه نماینده و رأی داده شده است.

سهامداران ثبت نام شده می توانند پیش از جلسه رأی دهند 10:00. (تورنتو زمان) در 15 ژوئن سال 2020 از طریق روشهای زیر:

  • نامه به شرکت اعتماد AST (کانادا) ، توجه: گروه پروکسی ، P.O. جعبه 721 ، آگنكتور ، انتاریو M1S 0A1؛
  • فکس به شرکت AST Trust (کانادا) بدون عوارض در کانادا و ایالات متحده نمابر: 1-866-781-3111؛ یا
  • نامه الکترونیکی به [email protected].

سهامداران غیر ثبت شده دریافت کننده مطالب جلسه از طریق کارگزار یا واسطه دیگر خود باید فرم دستورالعمل رای گیری را که توسط کارگزار یا واسطه آنها به آنها داده شده است مطابق دستورالعمل های ارائه شده در آن ، تکمیل کرده و برگردانند. .

مطلب مرتبط  فرم اطلاعات سالانه فایل های طلا Equinox ، گزارش سالانه در فرم 40-F و گزارش های فنی

سوالات

در صورتی که سهامداران مواد جلسه شرکت را برای ثبت نام رأی خود به دلیل تاخیر در ارسال نامه یا سایر موارد لجستیکی در نتیجه COVID-19 به دست نیاورده اند ، شرکت به سهامداران یادآوری می کند که می توانند با نماینده انتقال شرکت ، خدمات مشاوره سرمایه گذار AST ، بدون عوارض در کانادا و ایالات متحده در صورت تماس با خارج از کشور در شماره 1-800-387-0825 یا (416) 682-3860 تماس بگیرید آمریکای شمالی یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] پردازش آراء خود را از طریق روش های جایگزین

اظهارات احتیاطی

این نسخه خبری حاوی اطلاعات “آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است که ممکن است تاریخ و زمان جلسه را شامل شود ، اما محدود نمی شود. این اطلاعات آینده نگر منعکس کننده باورهای فعلی مدیریت است و مبتنی بر اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس مدیریت است. اغلب ، اما نه همیشه ، می توان با استفاده از کلماتی مانند “برنامه” ، “انتظار” ، “انتظار می رود” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی شده” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، جمله های آینده نگر را شناسایی کرد. پیش بینی “” ، “قصد” ، “اهداف” ، “اهداف” ، “پیش بینی” یا “اعتقاد” یا تغییرات (از جمله تغییرات منفی) این کلمات و عبارات را نشان می دهد یا ممکن است توسط بیانیه هایی شناسایی شود تا مشخص شود که برخی اعمال “ممکن است” ، “می توان” ، “باید” ، “باید” ، “ممکن” یا “خواست” گرفته شود ، رخ دهد یا به دست آید. تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل ممکن است باعث شود نتایج واقعی یا عملکرد واقعی از نظر مادی با هر نتیجه یا عملکرد آتی ابراز یا ضمنی توسط اطلاعات آینده نگر متفاوت باشد. این عوامل ، از جمله دیگر ، عدم قطعیت های تجاری ، اقتصادی ، رقابتی ، سیاسی و اجتماعی را شامل می شود. نتایج واقعی تولید انرژی زمین گرمایی فعلی ، توسعه و / یا فعالیتهای اکتشافی و دقت شبیه سازی احتمال آماده شده برای پیش بینی منابع زمین گرمایی آینده نگر. تغییرات در پارامترهای پروژه به عنوان طرح همچنان به پالایش. تغییرات احتمالی نرخ تولید؛ عدم کارایی کارخانه ، تجهیزات یا فرایندها همانطور که پیش بینی می شود. حوادث ، اختلافات کارگری و سایر خطرات صنعت زمین گرمایی. بی ثباتی سیاسی یا شورش یا جنگ؛ در دسترس بودن نیروی کار و گردش مالی. تأخیر در تأییدیه های دولت یا تکمیل فعالیت های توسعه یا ساخت و ساز یا شروع عملیات. توانایی شرکت برای ادامه نگرانی و شرایط عمومی اقتصادی و همچنین عواملی که در بخش تحت عنوان “عوامل خطر” در فرم اطلاعات سالانه شرکت برای سال به پایان رسیده است 31 دسامبر 2019 که در SEDAR موجود است. این عوامل باید با دقت در نظر گرفته شود و خوانندگان این انتشارات خبری نباید به اطلاعات غیرمترقبه اتکا کنند.

مطلب مرتبط  Longhorn Solar انتخاب شده توسط ارائه دهنده انرژی خرده فروشی گریدی به عنوان یکی از سه همکار نصب پنل خورشیدی

اگرچه اطلاعات آینده نگر موجود در این نسخه خبری براساس آنچه مدیریت پیش بینی می کند مفروضات معقول استوار است ، نمی توان اطمینان داشت که چنین اطلاعاتی آینده نگر به اثبات برسد که درست باشد ، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از لحاظ مادی متفاوت از اطلاعات باشند. پیش بینی شده در چنین اطلاعاتی بر این اساس ، خوانندگان نباید به اطلاعات آینده نگر اعتماد کنند. اطلاعات موجود در این نسخه خبری ، از جمله این اطلاعات آینده نگر ، از تاریخ انتشار این خبر می باشد و به غیر از آنچه در قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم است ، Polaris Infrastrukture هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در چنین اطلاعاتی برای منعکس کردن وقایع جدید ندارد. یا شرایط

مطلب مرتبط  بازار جهانی توربو ژنراتور (2020 تا 2027)

درباره زیرساخت قطبی

زیرساخت قطبی یک است تورنتوشرکت مستقر درگیر در بهره برداری ، دستیابی و توسعه پروژه های انرژی تجدید پذیر در آمریکای لاتین. در حال حاضر ، این شرکت یک پروژه زمین گرمایی 72 مگاواتی مستقر در آن را اجرا می کند نیکاراگوئه و سه پروژه آبی رودخانه در رودخانه در پرو، با میانگین تقریبی 20 مگاوات (خالص) ، میانگین 8 مگاوات (خالص) و میانگین 5 مگاوات (خالص) ظرفیت.

SOURCE Polaris Infrast ساختار Inc.

لینک های مربوطه

http://polarisinfrastrast.com/

پاسخی بگذارید