ساخت الکای جایزه ویژوال 2020 را از بنیاد WomenCorporateDirectors (WCD) برای رهبری و مدیریت یک شرکت خصوصی دریافت می کند

ساخت الکای جایزه ویژوال 2020 را از بنیاد WomenCorporateDirectors (WCD) برای رهبری و مدیریت یک شرکت خصوصی دریافت می کند

GROVE DOWNERS ، Ill.، 29 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – الکای خوشحال است که توسط بنیاد WomenCorporateDirectors (WCD) به عنوان یکی از چهار جایزه افتخاری برای جایزه بینایی 2020 این سازمان شناخته شود. هر ساله ، شرکت های متفکر WCD بخاطر تعهد خود به تنوع ، گنجاندن ، و رهبری زنان در C-suite و هیئت مدیره مورد تقدیر قرار می گیرند.

وی گفت: “افتخارات جایزه ویژناریو ، در سطح جهانی ، نوعی تفکر فراگیر ، نوآوری و چابکی است که ما نیاز داریم تا شرکت ها و کشورهای خود را در طول این زمان مهم در تاریخ حرکت کنیم.” سوزان C. کیتینگمدیر عامل WCD. طبق گفته WCD ، مانند سالهای گذشته ، افتخارات براساس رهبری اثبات شده صنعت و بر تعهد مداوم آنها به محیط زیست ، مسئولیت اجتماعی و حاکمیت اخلاقی (ESG) در هر دو هیئت مدیره و مجموعه C انتخاب شدند.

“الکای از دریافت این جایزه به خاطر تعهد دیرینه ما به ESG ، خوشحال است.” ریک فیلیپسرئیس جمهور و مدیر عاملدر پاسخ به اینکه نامزد افتخار سال 2020 شده است اظهار داشت. “ما گله مند هستیم تا با دریافت کنندگان جوایز سال 2020 ، در یک شرکت برجسته بیابیم استارباکس، شیزیدو و آنا پائولا پسوارئیس شرکت هوش مصنوعی Kunumi AI در برزیل و عضو هیئت مدیره Newscorp اعتباری Suisse Suzano و گروه Vinci.

فیلیپس ادامه داد: “ما می خواهیم تبریک و تشکر فراوان خود را از افتخارات همکار خود برای تلاشهای آینده نگرانه شان تشکر کنیم.” “با تحولات شگرف اجتماعی كه در مقیاس جهانی در اطراف ما اتفاق می افتد ، امروز بیش از هر زمان دیگری ، ما به شركتهایی نیاز داریم كه با مسئولیت پذیری عمل كنند ، و رهبرانی كه مأموریت خود را از نظر اخلاقی پیش می برند و استراتژی خود را با سر خود در مرحله قدم با قلب خود هدایت می كنند.”

مطلب مرتبط  جایزه Red Dot Absen Scoops 2020 برای سری جدید LED اجاره قهرمان جدید

الکای جایزه 2020 را برای رهبری و مدیریت یک شرکت خصوصی دریافت کرده است. بنگاه خصوصی است ایلینویزتولید کننده پایه تحویل آب و لامپ های لوله کشی ، از جمله شیرهای آب ، کولرهای آبی ، فواره های آشامیدنی ، Smartwell Water Delivery Systems ، و جایزه جایزه پرکردن بطری ezH2O ، علاوه بر غرق شدن از جنس استنلس استیل و کوارتز در سطح جهانی. علاوه بر این ، شرکت Elkay Interior Systems این شرکت رهبر جهانی در طراحی و ساخت محیط های خرده فروشی مارک دار برای مارک های پیشرو جهانی است و شرکت Elkay Commercial Systems محصولات فولادی ضد زنگ را برای آشپزخانه های تجاری در سراسر جهان فراهم می کند.

الکای صدمین سال فعالیت خود را در سال 2020 جشن می گیرد. از بین اعضای هیئت مدیره 12 عضو آن ، پنج نفر زن هستند که زنان ریاست دو از چهار کمیته هیئت مدیره را دارند.

فیلیپس نتیجه گرفت: “الکای به مسئولیت های اجتماعی ، محافظت از محیط زیست ، و تسلیم جامعه ما اختصاص یافته است.” “عدالت ، گنجاندن ، و توانمند سازی مردم ما برای فرهنگ ما اساسی است و تقویت نوآوری و تنوع فکر در سراسر شرکت بیش از 100 سال است که برای موفقیت ما مهم بوده است. اگر بخواهیم به ارزش شرکت خود عمل کنیم. برای همیشه لطفا برای کسب و کار ، “نگه داشتن سریع به حاکمیت اخلاقی ، ارزش های محکم و پذیرفتن رویه های اجتماعی عادلانه – که از بالا و در هیئت مدیره شروع می شود – برای پیشرفت در دنیای فزاینده تر متنوع و وابسته به یکدیگر ضروری خواهد بود.”

مطلب مرتبط  یکی دیگر از پروژه های ذخیره انرژی مگاوات Hengtong با شبکه

جوایز ویژوال امسال با تنظیم مجازی ارائه می شود 9 سپتامبر 2020، از جانب 03:30. تا ساعت 5:15 بعد از ظهر، ایالات متحده EDT.

درباره الکای
از سال 1920 متعلق به خانواده ، الکای تقریباً یک قرن در حال ساخت محصولات نوآورانه و ارائه خدمات استثنایی به مشتریان است. Elkay در حالی که افتخار دارد که یک شرکت سینک آشپزخانه فروش شماره یک آمریکا است ، بیش از چهار دهه قبل پیشنهادهای تجاری خود را گسترش داد و امروز فوستس ها ، کولرهای آبی ، فواره های آشامیدنی ، سیستم های انتقال آب Smartwell و ایستگاه های پرشده بطری ezH2O را ارائه می دهد ، علاوه بر غرق شدن از جنس استنلس استیل و کوارتز در سطح جهانی. تجارت الکترونیکی شرکت های الکای ما یک رهبر جهانی در طراحی و ساخت محیط های خرده فروشی مارک دار برای مارک های برتر جهانی است. Elkay Commercial Systems سیستم های فولادی ضد زنگ را برای آشپزخانه های تجاری در سراسر جهان فراهم می کند. مانند خانواده شما ، الکای دارای ارزش ها و سنت هایی است که دوام می آورد – مانند تعهد ما به پایداری و پس دادن به جامعه ما. دفتر مرکزی در ایالات متحده که در داونرز گروو ، ایلینویزامروز الکای بیش از 2،100 کارمند در سراسر جهان را استخدام می کند که از 28 مکان در سراسر ایالات متحده مشغول به کار هستند ، چینو مکزیک برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.elkay.com.

مطلب مرتبط  پترولن LLC جایزه D.O.E. کمک هزینه برای نظارت بر زیرسطحی در زمان واقعی

درباره بنیاد آموزش و توسعه WomenCorporateDirectors ، Inc.
بنیاد آموزش و توسعه WomenCorporateDirectors ، Inc (WCD) تنها سازمان جهانی عضویت و انجمن مدیران زنان شرکت است. بنیاد WCD دارای A501 (c) (3) سازمان غیر انتفاعی ، در سراسر جهان 76 فصل است. سرمایه گذاری کل بازار شرکت های دولتی که اعضای بنیاد WCD در آن فعالیت می کنند بالغ بر 8trillion دلار است. علاوه بر این ، اعضای بنیاد WCD در هیئت های بی شماری از شرکت های بزرگ خصوصی و خانوادگی در سطح جهان خدمت می کنند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.womencorporatedirectors.org.

تماس با رسانه
لیندا کارلایل
[email protected]

منبع الکی

لینک های مربوطه

http://www.elkay.com

پاسخی بگذارید