ساخت دانشکده بازرگانی HVAC ساخت لیموناد پاندمیک ظرفیت آموزش جانبازان در حین تعطیلی را افزایش می دهد

ساخت دانشکده بازرگانی HVAC ساخت لیموناد پاندمیک ظرفیت آموزش جانبازان در حین تعطیلی را افزایش می دهد

WEATHERFORD ، تگزاس، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – آکادمی تکنسین ایده آل (PTA) در حال ساخت لیموناد همه گیر است.

علیرغم تعطیلی تمام مدارس صنفی با دستور اجرایی ، PTA در حال بازسازی ساختمان خود برای دو برابر شدن ظرفیت دانشجویی خود است. هنگامی که PTA بازگشایی شود ، دانشجویان از تکنیک های آموزش بهتری برخوردار می شوند زیرا آنها حرفه ای مانند تکنسین های گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) را دنبال می کنند.

کارمندان PTA بدون برنامه محافظت از حقوق دولت فدرال (PPP) ، که به PTA اجازه می داد پرسنل خود را برای به روز کردن آکادمی حفظ کند ، ضمن حفظ ضمانت های لازم برای جلوگیری از بیماری ، سرگرم می شدند.

برایان هابسون ، جانباز دریایی و مربی سرب در بیانیه ای گفت:

“این ویروس یک کامیون لیمویی کامل بوده است ، اما ما در حال ساختن لیموناد هستیم. برنامه محافظت از Paycheck مانع از اخراج شد ، عمدتاً به این دلیل که چنین زمان برگشت خوبی در بودجه PPP داشتیم. روز جمعه درخواست کردیم و پول داشتیم. پنجشنبه بعدی.

“ما آنقدر مشغول آموزش افراد بودیم تا تقاضا برای تکنسین های خوب HVAC را برآورده کنیم که وقت لازم برای انجام این نوع گسترش را نداشتیم. وقتی دوباره را باز کنیم ، دو برابر دانش آموزان آموزش خواهیم دید ، که بسیاری از آنها جانباز هستند ، و این به ما کمک می کند تا به عنوان پشتیبانی از بهبود اقتصادی کشور ، افراد بیشتری را در مشاغل خوب قرار دهیم.

“ما دوست داریم که هر زمان ممکن Vets را آموزش دهیم. ما به آنها کمک می کنیم مهارت هایی را برای مشاغل خوب طولانی مدت ایجاد کنیم و کارفرمایان می دانند که جانبازان برخی از بهترین کارمندان خود را تشکیل می دهند. همچنین این افراد به افراد متعهد کمک می کنند تا از خانواده خود مراقبت کنند و به زندگی غیرنظامیان برگردند. من به عنوان یک جانباز فکر می کنم پیروزی همه جانبه است.

رئیس جمهور آمریكا گفت: “اگر به رسانه های اصلی گوش می دهید ، فکر می كنید كه دولت برای محافظت از مشاغل و مدارس كار بدی كرده است. این درست نیست.” برت هابسون. “رئیس جمهور ترامپ از مشاغل کوچک پشتیبانی می کند ، و PPP آن را اثبات می کند. خدا را شکر که رئیس جمهور ما و رهبری وی در طول این بحران.”

آکادمی تکنسین ایده آل تکنسین های خدمات را برای موقعیت هایی با شرکای سراسر کشور آموزش می دهد. PTA مجاز به ارائه آموزش شغلی توسط کمیسیون نیروی کار تگزاس است و یک مدرسه تجارت مصوب GI-Bill است. واقع در ویتفورد ، TXآکادمی برای آموزش جانبازان در حال گذراندن زندگی حرفه ای در صنعت تهویه مطبوع و گرمایش به خوبی شناخته شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آکادمی تکنسین های ایده آل ، به این قسمت بروید www.PerfectTechnicianAcademy.com یا آنها را در فیس بوک و اینستاگرامperfecttechacademy پیدا کنید.

مخاطب رسانه ای:
استیون گورلی
[email protected]
602-425-8329

SOURCE آکادمی تکنسین های کامل

لینک های مربوطه

https://www.perfecttechnicianacademy.com

مطلب مرتبط  Risen Energy توسط آزمایشگاه صدور گواهینامه TMP TÜV Rininland معتبر شده است

پاسخی بگذارید