ساخت زمان ، کسب و کار ساخت سطل CPI را به دست می آورد ، در حال گسترش بخش Fiberglass BrandFX

ساخت زمان ، کسب و کار ساخت سطل CPI را به دست می آورد ، در حال گسترش بخش Fiberglass BrandFX

واکو ، تگزاس، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – تایم ساخت امروز اعلام کرد که تجارت ساخت سطل بالابر هوایی فایبرگلاس CPI را به دست آورده است. CPI پیشرو در صنعت تولید کننده و تأمین کننده سطل و سطل سطل به بازار بالابر هوایی آمریکای شمالی است. CPI برای نام تجاری خود ، Versalift ، یک شریک طولانی مدت و تامین کننده Time Manufacturing بوده است.

تجارت ساخت سطل CPI به شرکت فرعی Time ، BrandFX خواهد پیوست. BrandFX در سال 2019 توسط Time Manufacturing خریداری شد و رهبر صنعت آمریکای شمالی در بدنه خدمات ترکیبی پیشرفته ، بدنه های خط ، بالابرها و سایر اجزای فایبرگلاس است.

مطلب مرتبط  شرکت XD Plastics China محدود به توافق نامه قطعی ادغام برای انجام معاملات خصوصی می پردازد

مدیر عامل شرکت تولیدکننده تایم گفت: “از طریق این خرید ، ما همچنان ایمن ترین و مطمئن ترین تجهیزات را با کمترین هزینه واقعی مالکیت ارائه می دهیم. ما مشتاقانه منتظر گسترش ارزش پیشنهادی خود به این بخش بسیار مهم از زنجیره تأمین خود هستیم.” کرت هاول. “BrandFX بهترین بدنه های کامپوزیت را تولید می کند و از طریق این ادغام عمودی ، ما می توانیم تحویل مهمترین مشتریان خود را تضمین کنیم.”

BrandFX در سال 1984 تاسیس شد و به بزرگترین تولید کننده بدنه خدمات ترکیبی پیشرفته ، بدنه های خط ، درج ها ، بالابرها و کاورها تبدیل شد. این شرکت در طراحی و تولید بدنه کامیون کامپوزیت سبک و بادوام است که بالاترین ارزش چرخه عمر موجود در بازار را دارد. BrandFX و شرکت Time Manufacturing / Versalift به دلیل تجهیزات سبک و بادوام خود که منجر به هزینه واقعی مالکیت کمتری می شود ، شناخته می شوند.

مطلب مرتبط  شرکت لیدا منابع 2500 هکتار اضافی را در نزدیکی معدن Quiruvilca ، پرو بدست می آورد

تماس با رسانه: دیوید پست • (254) 399-2139 • [email protected]

شرکت تولیدکننده زمان تولید کننده جهانی کامیون های سطلی ، دستگاه های حفاری حفاری ، دستگاه های کابل کشی ، بدنه های خط ، بدنه سرویس ها ، سطل ها و سایر تجهیزات ویژه برای تولید برق ، انتقال و توزیع ، لوازم الکتریکی ، ارتباطات از راه دور ، بازرسی از پل ، چراغ و نشانه ، درخت است مراقبت و سایر صنایع ناوگان پشتیبانی می شود. این شرکت با همکاری تعاونی ها ، شهرداری ها ، سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ از طریق شبکه جهانی امکانات و توزیع کنندگان خود ، بیش از 1100 همکار در سراسر جهان استخدام می کند.

مطلب مرتبط  IMG با کسب ماشین آلات دقیق لارکین قابلیت ها را گسترش می دهد

شرکت زمان ساز SOURCE

پاسخی بگذارید