ساسول از عملیات سودمند گیاهان پنجم و ششم پروژه دریاچه چارلز شیمیایی خبر داد

ساسول از عملیات سودمند گیاهان پنجم و ششم پروژه دریاچه چارلز شیمیایی خبر داد

شش واحد در حال حاضر بصورت آنلاین بیش از 86٪ از کل تولید LCCP را تشکیل می دهند

هوستون، 24 ژوئن 2020 / PRNewswire / – ساسول امروز اعلام کرد که واحد الکل گوربت در پروژه شیمیایی دریاچه چارلز (LCCP) در 19 ژوئن سال 2020 عملیات مفیدی را انجام داد. این نتیجه سه روز پس از دستیابی به عملیات مفید است. در واحد الکل زیگلر ، ظرفیت آنلاین واحدهای شیمیایی ویژه LCCP را به 100 درصد و ظرفیت کل اسم های آنلاین LCCP را به 86 درصد می رسانند.

عملیات مفید این امکانات LCCP ، هفت واحد Sasol از megaproject Costa del Sol را پیش می برد. خلیج فارس او گفت که ایالات متحده ، به محض تکمیل ، ” Fleetwood Groblerرئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ساسول. “ظرفیت اضافی موقعیت رهبری ساسول را در بازارهای تخصصی الکل و آلومینا تقویت می کند ، که برای استراتژی رشد شیمیایی شرکت مهم است.”

“سرمایه گذاری ما در دریاچه چارلز ، از جمله ظرفیت اضافی اتوکسیلاسیون که از ژانویه سال 2020 شروع به کار کرد ، همراه با بهره برداری از واحد جدید اتوکسیلاسیون ما در نانجینگ، چین در سال 2019 ، این پایگاه دارایی موجود ما را تقویت می کند ، “گفت: معاون رئیس جمهور اجرایی ساسول: تجارت مواد شیمیایی ، برد گریفیت.

“با این حضور گسترده جهانی ، ما همچنان تجارت خود را با megatrends قدرتمند جهانی تراز می کنیم تا فرصتهای رشد با ارزش را که می توانیم با استفاده از مواد شیمیایی منحصر به فرد خود از آنها پشتیبانی کنیم ، ترسیم کنیم. این megatrends استراتژی ما را برای ارائه راه حل های یک طبقه متوسط ​​رو به رشد و شهرسازی متمرکز شده است. سلامتی ، بهداشت و پایداری. از طریق نوآوری مشارکتی با مشتریان ، ما متعهد به توسعه راه حلهای پایدار هستیم که بخشی از اقتصاد دایره ای در حال توسعه است. “

مطلب مرتبط  هیئت مدیره RS Technologies Inc. دونالد جی لوری را به عنوان رئیس جدید منصوب می کند

Ziegler و Guerbet Alkolols با داشتن بیشترین سبد الکلی و سورفاکتانت در جهان ، موقعیت ساسول را گسترش می دهند. Sasol یک رهبر شناخته شده در مواد شیمیایی در بازارهای مراقبت های ضروری مانند لباس های شسته شده ، مراقبت از منزل ، مراقبت شخصی و بهداشت است.

شرکت ساسول همچنین در ارائه محصولات شیمیایی تخصصی و مبتنی بر عملکرد و راه حل های متناسب با آن در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی از جمله مواد شیمیایی زراعی ، ساینده ، فلزکاری و روانکاری ، روغن و گاز ، خودرو و رنگ و روکش به خوبی موقعیت دارد.

واحد LCCP زیگلر افزونه ای از گیاه موجود در زیگلر در دریاچه چارلز است و بزرگترین نوع در جهان است که ظرفیت پلاک اسم آن 173،000 تن در سال (173 کیلو در ساعت) الکل و 32000 تن (32 کیلوگرم در ساعت) است. ) آلومینا این علاوه بر این ، اقتصاد مقیاس قابل توجهی ساسول را تقویت می کند و به تجربه عمیق فنی و عملیاتی شرکت می پردازد.

واحد زیگلر الکل و تولید آلومینای جهانی ساسول را تکمیل می کند و ظرفیت موجود زیگلر را در دریاچه چارلز و برونسبوتل آلمان افزایش می دهد. این واحد از لحاظ فنی پیچیده ترین واحدها در LCCP است و مبتنی بر فناوری اختصاصی ساسول است. با بهره گیری از آخرین فن آوری و سالها تجربه با این فرآیند بی نظیر ، واحد زیگلر با تلاش و کیفیت بالای تیم های پروژه و عملیاتی ما ، در جهت یابی بازار به آرامی شروع به کار کرد.

مطلب مرتبط  SOL: Sasol - اتمام موفقیت آمیز واگذاری سود 50٪ سهام Sasol در Gemini HDPE LLC

ظرفیت آلومینای اضافی واحد زیگلر به Sasol این امکان را می دهد تا تقاضای رو به رشد بازار برای خلوص بالا ، محصولات آلومینای سفارشی مورد استفاده در انواع کاربردهای بازار مانند کاتالیزور ، ، سرامیک و ساینده را تأمین کند. این توسعه از آرزوهای رشد مشتریان که نیاز به محصولات آلومینای منحصر به فرد مبتنی بر آلک اکسید ساسول دارند ، پشتیبانی می کند.

واحد جدید Guerbet Sasol در ساحل خلیج فارس ایالات متحده دومین سایت تولید الکل Guerbet شرکت است. دیگری نیز در برونسبوتل است. واحد در دریاچه چارلز بزرگترین کارخانه الکل گوربت در جهان است و ظرفیت بشقاب 30 هزار تن در سال (30 کیلو گرم در ساعت) دارد.

واحد Guerbet یک مقیاس دو برابر از فناوری اختصاصی Sasol است که در Brunsbuettel مورد استفاده قرار می گیرد. تیم های پروژه و عملیات در دریاچه چارلز و برونسبوتل بسیار خوب کار کردند تا واحد Guerbet را با سهولت به جریان بیاندازند. موقعیت مراکز تولید مشروبات الکلی گوسالت Sasol در اروپا و آمریکای شمالی بی نظیر است و دسترسی گسترده تری به زنجیره تأمین جهانی کارآمدتر و پایدارتر در اختیار مشتریان ما قرار می دهد.

مطلب مرتبط  برق برای فناوری مدرن در یک محیط پویا

آخرین واحد باقی مانده برای اتصال به LCCP ، کارخانه پلی اتیلن کم چگالی (LDPE) خواهد بود. طبق برنامه های فوق ، این فعالیت های مفید در اواخر سپتامبر سال 2020 انجام می شود. در پایان ماه مه 2020 ، مخارج سرمایه LCCP 12.8 میلیارد دلار راهنمایی قبلی را گزارش می کرد.

تا به امروز ، LCCP بیش از 800 شغل تولیدی تمام وقت و با کیفیت ایجاد کرده است که در طی ساخت و ساز تا 6،500 نفر در محل ، با نزدیک به 4 میلیارد دلار هزینه ساخت برای شرکت های لوئیزیانا و نزدیک به 200 میلیون نفر دلار آمریکا در مالیات های ایالتی و محلی پرداخت می شود.

درباره Sasol:

Sasol یک شرکت یکپارچه شیمیایی و انرژی جهانی است. از طریق افراد با استعداد ، ما با خیال راحت و پایدار ارزش برتر را برای مشتریان ، سهامداران و سایر ذینفعان خود ایجاد می کنیم. ما فن آوری های پیشرفته را در امکانات عملیاتی جهانی ادغام می کنیم تا مواد شیمیایی و مواد شیمیایی تخصصی ، سوخت های گازی و مایع و برق کم کربن را تولید و روانه بازار کنیم.

صادر شده توسط:

در آفریقای جنوبی:

الکس اندرسون، مدیر ارشد: ارتباطات خارجی گروه
تلفن مستقیم: +27 (0) 10-344-6509؛ موبایل: +27 (0) 71-600-9605؛
[email protected]

در آمریکا.:

کیم کوزیمانو، امور مربوط به امور شرکتهای آمریکای شمالی
تلفن مستقیم: +1 (225) 776-0758
[email protected]

SOURCE Sasol Limited

پاسخی بگذارید