سرمایه گذاری جدید مشترک وارد صنعت تولید الیاف پالپ قالب می شود

سرمایه گذاری جدید مشترک وارد صنعت تولید الیاف پالپ قالب می شود

لس آنجلس، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – گروه پالپ Acorn موافقت خود را برای خرید یک دولت جدید از ماشین آلات تولید الیاف ساخته شده از هنر از Pulp Molded and Technologies Fiber Mould.

Acorn Pulp Group یک سرمایه گذاری مشترک بین Acorn West Paper Co. Co.هفتم شرکت بسته بندی نسل واقع در ساحل غربی و سایر سرمایه گذاران استراتژیک. خرید دستگاه SPM گواهی بر هدف و رسالت نهایی گروه Acorn Pulp است. محصولات و خدمات با کیفیت برتر را با قیمت های رقابتی به مشتریان خود ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  Borr Drilling Limited نتایج اولیه را برای سه ماهه دوم سال 2020 اعلام کرد

Acorn West Paper Products یک تامین کننده عمده بسته بندی در این زمینه است کالیفرنیا و شراب آمریکای شمالی به فروش می رساند و چندین اختراع ثبت اختراع در فضای خمیر قالب ریخته شده دارد. Acorn همچنان به نوآوری خود در جنبش بسته بندی پایدار و “سبز” ادامه می دهد و ضمن تمرکز بر بخش های شراب ، غذا ، مواد غذایی ، گیاهان دارویی ، پزشکی و فناوری.

مطلب مرتبط  آرامکو خدمات Google Cloud را در عربستان سعودی معرفی می کند

دیوید ویسبرگ ، مدیر عامل Acorn گفت: “ما واقعاً از این فرصت هیجان زده می شویم تا روابط موجود خود را با مشتریان و فروشندگان منطقه تقویت کنیم.”

گروه Acorn Pulp در نظر دارد کارخانه و تجهیزات جدیدی را در آن پیدا کند بزرگ ساکرامنتو/نپا منطقه یا نوادا شمالی. این ماشین آلات پیشرفته ترین قطعه تجهیزات در منطقه خواهد بود. شروع تخمین زده شده در اواخر سه ماهه دوم سال 2021 خواهد بود.

مطلب مرتبط  تیمکن سهم سه ماهه 28 سنت در هر سهم را اعلام کرد

“گروه پالپ Acorn یک کارفرمای انتخاب خواهد بود که فرصتی را برای مشاغل تولیدی با کیفیت بالا و تمام وقت با آموزش و مهارت ایجاد می کند. ما می دانیم که تجهیزات به تنهایی ما را موفق نمی کنند ؛ این کارمندان سخت کوش خواهند بود که ثابت کنند. کلید اصلی ما برای اعدام است. “

تماس با رسانه:
دیوید ویسبرگ
[email protected]
بلوار المپیک 3686 شرقی
لس آنجلس ، کالیفرنیا 90023
800-LA-ACORN

منبع بلوط بلوط بلوط

پاسخی بگذارید