“سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای تسریع در همگرایی با کشورهای اتحادیه اروپا -15 از اولویت های اساسی در منطقه CESEE است”

“سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای تسریع در همگرایی با کشورهای اتحادیه اروپا -15 از اولویت های اساسی در منطقه CESEE است”

WARSAW، لهستان ، 18 اکتبر 2020 / PRNewswire / – سرمایه گذاری در زیرساخت ها یک اولویت اساسی در کشورهای اروپای شمالی ، شرقی و مرکزی (CESEE) است ، به طوری که آنها می توانند همگرایی استاندارد زندگی خود را با سطح پیشرفته ترین کشورهای اروپایی ، اتحادیه اروپا -15 ، تسریع کنند. گزارش صندوق بین المللی پول را در تاریخ 28 سپتامبر سال 2020 منتشر کرد. صندوق بین المللی پول صندوق سرمایه گذاری ابتکار عمل را به رسمیت می شناسد سه دریا (3SIIF) به عنوان ابتکاری با هدف “تأمین نیازهای زیرساختی در منطقه CESEE”.

این گزارش تخمین می زند که بستن شکاف زیرساخت ها تا 50٪ تا سال 2030 نیاز به سرمایه گذاری سالانه بین 3 تا 8٪ تولید ناخالص داخلی دارد. یک گام مهم در امکان پذیر ساختن این چالش بلند پروازانه جذب سرمایه گذاران خصوصی است.

مطلب مرتبط  صنعت هیبرید دیزل جنت در سراسر جهان تا سال 2026

برای جذب سرمایه گذاران ، بانک توسعه دولتی لهستان ، بانک Gospodarstwa Krajowego (BGK) ، ایجاد صندوق سرمایه گذاری ابتکار سه دریا (3SIIF) در این گزارش ، صندوق بین المللی پول از پایین سه دریا به عنوان “یکی از ابتکارات بسیاری که هدف آنها رفع نیازهای زیرساختی در منطقه CESEE است”.

او پایین سه دریا بعد اقتصادی ابتکار عمل است سه دریا. این صندوق بزرگترین موسسه مالی در اروپای مرکزی و شرقی است. ما یک هدف مشخص برای صندوق تعیین کرده ایم: حمایت مالی از سرمایه گذاری در زیرساخت های منطقه. این حمایت به ویژه در این مواقع که اقتصادها با اثرات همه گیر COVID-19 کنار می آیند بسیار مهم است. بانک توسعه لهستانی BGK مروج و بنیانگذار صندوق است. ما صندوق را به همراه متحدان خود از بانک توسعه رومانی EximBank ایجاد کردیم“می گوید Beata Daszyńska-Muzyczka ، رئیس هیئت نظارت بر 3SII و رئیس BGK.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor دستگاهی را برای جلوگیری از مهر و موم از قایق ها و اسکله ها ارائه می دهد (FRO-781)

هدف اصلی از پایین سه دریا سرمایه گذاری در زمینه حمل و نقل ، انرژی و زیرساخت های دیجیتال در محور شمالی – جنوبی در کشورهای منطقه است سه دریا، برای جبران اختلافات منطقه ای در توسعه اتحادیه اروپا. صندوق یک ابتکار تجاری مبتنی بر بازار است که سرمایه گذاری های متنوعی را با بازدهی جذاب فراهم می کند.

تیم صندوق بین المللی پول همچنین گفت که ، اگر به درستی انجام شود ، سرمایه گذاری های زیرساختی می تواند سود زیادی برای منطقه بپردازد. سرمایه گذاری های عمومی بیشتر و بهتر می تواند به ترمیم خساراتی که همه گیر به اقتصاد وارد کرده ، پتانسیل رشد و تسریع همگرایی درآمد با کشورهای اتحادیه اروپا -15 کمک کند.

مطلب مرتبط  گزارش بازار جهانی قطارهای خودمختار (2020 تا 2030)

“منافع حتی می تواند در این اوضاع کندی اقتصادی حتی بیشتر باشد. ما تخمین می زنیم که به ازای هر درصد تولید ناخالص داخلی در زیرساخت ها ، نتیجه می تواند افزایش بین 0.5 تا 0.75٪ در کوتاه مدت و بین 2 تا 2.5 درصد در بلند مدت “، این گزارش را نشان می دهد.

گزارش کامل صندوق بین المللی پول را در اینجا ببینید: سرمایه گذاری عاقلانه-عمومی

از وب سایت 3SIIF اینجا دیدن کنید: https://3siif.eu/

تماس با دفتر مطبوعاتی BGK:
بانک Gospodarstwa Krajowego
آنا Czyż ، تلفن. +48609220208 ، [email protected]

SOURCE بانک Gospodarstwa Krajowego (BGK)

SOURCE بانک Gospodarstwa Krajowego (BGK)

پاسخی بگذارید