“سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای همگرایی CESEE با EU15 ضروری است”

“سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای همگرایی CESEE با EU15 ضروری است”

BGK ، با گزارش صندوق بین المللی پول موافقت می کند: “سرمایه گذاری در زیرساخت ها یک اولویت اساسی برای کشورهای اروپای مرکزی ، شرقی و جنوب شرقی برای تسریع در همگرایی با EU15 است”

WARSAW، لهستان ، 18 اکتبر 2020 / PRNewswire / – سرمایه گذاری در زیرساخت ها اولویت اصلی اروپای مرکزی ، شرقی و جنوب شرقی (CESEE) برای تسریع در همگرایی استاندارد زندگی آنها با پیشرفته ترین کشورهای اروپایی است (کشورهای EU15) ، گزارش صندوق بین المللی پول در 28 سپتامبر سال 2020 منتشر شده است. صندوق بین المللی پول صندوق سرمایه گذاری ابتکار عمل را برجسته می کند سه دریا (3SIIF ، به اختصار به انگلیسی) به عنوان ابتکاری “هدف آن رسیدگی به نیازهای زیرساختی در منطقه CESEE” است.

این گزارش تخمین می زند که برای رسیدن به هدف 2030 یعنی کاهش 50 درصدی شکاف زیرساختی ، سرمایه گذاری سالانه 3 تا 8 درصدی تولید ناخالص داخلی مورد نیاز است. جذب سرمایه گذاران خصوصی باید گامی مهم در جهت رفع این چالش بلند پروازانه باشد.

مطلب مرتبط  صنعت الیاف جهانی کربن

برای جذب سرمایه گذاران ، بانک توسعه دولت لهستان ، بانک Gospodarstwa Krajowego (BGK) ، ابتکار ایجاد صندوق سرمایه گذاری ابتکار سه دریا (3SIIF) در این گزارش ، صندوق بین المللی پول از پایین سه دریا به عنوان یکی از “ابتکارات متعددی که با هدف رفع نیازهای زیرساختی در منطقه CESEE انجام می شود”.

«او پایین سه دریا بعد اقتصادی ابتکار عمل است سه دریا. صندوق بزرگترین پروژه مالی در اروپای مرکزی و شرقی است. ما یک هدف مشخص برای صندوق تعیین کرده ایم: حمایت مالی از سرمایه گذاری های زیربنایی در منطقه. این حمایت به ویژه امروزه که اقتصادها با تأثیرات همه گیر COVID دست و پنجه نرم می کنند ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مروج و م founderسس صندوق ، بانک توسعه لهستان BGK است. ما صندوق را به همراه شرکای خود از بانک توسعه رومانی EximBank ایجاد کردیم‘، می گوید Beata Daszyńska-Muzyczka ، رئیس BGK و هیئت نظارت 3SIIF.

مطلب مرتبط  172 میلیون دلار صنعت تجهیزات برای جوشکاری اصطکاکی در سراسر جهان تا سال 2027

هدف اصلی از پایین سه دریا سرمایه گذاری در زیرساخت های دیجیتال ، انرژی و حمل و نقل در محور شمال به جنوب کشور های است سه دریا و اختلافات توسعه منطقه ای در اتحادیه اروپا را جبران کند. صندوق یک ابتکار تجاری و بازار محور است که سرمایه گذاری متنوع و بازدهی جذاب را ارائه می دهد.

تیم صندوق بین المللی پول همچنین می گوید ، اگر درست انجام شود ، سرمایه گذاری در زیرساخت ها می تواند سود زیادی را در منطقه پرداخت کند. سرمایه گذاری عمومی بیشتر و م moreثرتر می تواند به ترمیم خسارت اقتصادی ناشی از همه گیری ، افزایش تولید بالقوه و تسریع همگرایی درآمد با کشورهای EU15 کمک کند.

مطلب مرتبط  اندازه بازار گاز ویژه تا سال 2027 14.2 میلیارد دلار ارزش دارد

“در این زمان از کاهش اقتصادی ، سود شما حتی بیشتر خواهد بود. ما محاسبه می کنیم که برای هر صدک تولید ناخالص داخلی به زیرساخت ها ، تولید می تواند در کوتاه مدت بین 0.5 تا 0.75 درصد و در بلند مدت بین 2 تا 2.5 درصد افزایش یابد. “

گزارش کامل صندوق بین المللی پول را می توانید در اینجا مشاهده کنید: -عقول-سرمایه گذاری عمومی

می توانید از وب سایت 3SIIF اینجا دیدن کنید: https://3siif.eu/

تماس با دفتر مطبوعاتی BGK:
بانک Gospodarstwa Krajowego
آنا Czyż؛ تلفن: +48609220208؛ پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE بانک Gospodarstwa Krajowego (BGK)

پاسخی بگذارید