سنت جیمز گلد اعلان خصوصی را اعلام کرد

سنت جیمز گلد اعلان خصوصی را اعلام کرد

ونکوور ، قبل از میلاد، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – St. James Gold Corp. (TSXV: Lord) (“شرکت”) خوشحال است که اعلام می کند یک مکان خصوصی بدون واسطه تا 2،000،000 واحد (“واحدها”) را با قیمت 0.12 دلار برای هر واحد درآمد ناخالص تا 240،000 دلار (“پیشنهاد”).

هر واحد متشکل از یک سهم مشترک و یک حکم خرید سهام عادی (“ضمانت نامه”) خواهد بود که هر ضمانت نامه به دارنده حق خرید یک سهم مشترک اضافی را در 0.12 دلار به ازای هر سهم برای مدت یک (1) سال از تاریخ انتشار.

کلیه اوراق بهادار منتشره در رابطه با پیشنهاد منوط به یک دوره قانونی قانونی چهار ماهه خواهند بود. این شرکت ممکن است حق یابنده را به صورت نقدی پرداخت کند و یا ضمانت خرید سهام را مطابق با قوانین بورس سرمایه گذاری TSX پرداخت کند.

مطلب مرتبط  ثبت نام برای SKF Capital Markets Day 2020 اکنون باز است

این شرکت در حال بررسی تعدادی از دارایی های معدنی بالقوه در آمریکای شمالی. درآمد حاصل از این پیشنهاد برای انجام مراقبت های لازم از خریدهای بالقوه استفاده می شود.

تکمیل جایگاه خصوصی منوط به تأیید صرافی مشارکت TSX است.

درباره St. James Gold Corp.

جیمز طلای طلایی یک شرکت اکتشاف مواد معدنی است که متمرکز بر خرید ، اکتشاف و توسعه پروژه های فلزات گرانبها در آمریکای شمالی است. این شرکت به طور فعال در جستجوی پروژه های ارزشمند و با کیفیت بالا است. شرکت مستقر در ونکوور است ، بریتیش کلمبیا، و در نماد “Lord” در TSX Venture ذکر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت St James Gold Corp. و پروژه های آن لطفا به سایت www.StJamesGold.com مراجعه کنید

بیانیه های آینده نگر

مطلب مرتبط  Nanoemulsion یک تقاضای شیب دار در داخل پوست را تجربه می کند

اطلاعات مندرج در این خبرنامه حاوی گزاره هایی آینده نگر است که براساس مفروضات تاریخ انتشار این خبر است. این اظهارات برآورد ، باورها ، اهداف و انتظارات فعلی مدیریت را منعکس می کند. آنها تضمین کننده عملکرد آینده نیستند. شرکت هشدار می دهد که همه اظهارات آینده نگر ذاتاً نامطمئن هستند و عملکرد واقعی ممکن است تحت تأثیر تعدادی از عوامل مهم قرار گیرد ، که بسیاری از آنها به ویژه از کنترل شرکت خارج نیستند ، این واقعیت که شرکت در حال بررسی احتمالی دارایی های معدنی است ، اطمینان حاصل شود که یک خرید مناسب پیدا خواهد شد. حتی اگر شرکت در انجام کار موفق باشد ، ممکن است برای انجام اهداف اکتشاف و توسعه در ملک ، به بودجه اضافی نیاز داشته باشد. اخذ مجوزهای لازم برای انجام فعالیت های خود و نیاز به رعایت مقررات زیست محیطی و دولتی از جمله این عوامل دیگر است. بر این اساس ، وقایع ، شرایط و نتایج واقعی و آینده ممکن است با برآورد ، اعتقادات ، اهداف و انتظارات بیان شده یا ضمنی در اطلاعات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. به استثنای آنچه در قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم است ، شرکت هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا تجدیدنظر در اطلاعات آینده نگرانه به عهده ندارد.

مطلب مرتبط  خدمات BJ ، LLC و شرکت های وابسته شروع می کنند داوطلبانه فصل 11 روند

هیچ یک از مبادلات سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که در سیاست های مبادلات سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت های موجود در این زمینه را به عنوان گزینه مناسب یا دقیق می پذیرد.

SOURCE St. James Gold Corp.

لینک های مربوطه

http://www.StJamesGold.com

پاسخی بگذارید