سهامداران بیش از حد ادغام SSR Mining و Alacer Gold را تأیید می کنند

سهامداران بیش از حد ادغام SSR Mining و Alacer Gold را تأیید می کنند
  • سهامداران طلای Alacer به نفع مالکیت At-Market با 99.9٪ رای رای “برای” قطعنامه رای دادند
  • سهامداران معدن SSR به نفع مالکیت در بازار با 96.5٪ آرا رای تصویب “برای” قطعنامه رای دادند

VANCOUVER، قبل از میلاد مسیح & دنور ، شرکت، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت استخراج معادن SSR (NASDAQ: SSRM) (TSX: SSRM) (“SSR Mining”) و Alacer Gold Corp. (TSX: ASR) (ASX: AQG) (“Alacer”) خوشحال هستند که رسید را اعلام می کنند مصوبات مورد نیاز سهامداران مورد نیاز برای ادغام قبلاً در بازار برابری براساس برنامه ترتیبات طبق قانون شرکتهای تجاری (یوکان) (“معامله”). در پایان معاملات ، هر یک از سهامداران مشترک صادر شده و برجسته Alacer برای 0.3246 سهم مشترک SSR Mining رد و بدل می شود.

این معامله تقریباً با 99.9 درصد آراء سهامداران Alacer در جلسه ویژه سهامداران که امروز برگزار شد ، تصویب شد که 79.9 درصد سهام واجد شرایط را به خود اختصاص داده است. سهامداران SSR Mining صدور سهام مشترک برای تکمیل معامله را تقریباً با 96.5٪ آراء در جلسه ویژه سهامداران SSR Mining که امروز نیز برگزار شد ، تصویب کردند که 61.8٪ از سهام واجد شرایط را رأی دادند.

انتظار می رود معاملات پس از دریافت مصوبات نظارتی و نهایی دادگاه و سایر شرایط اختتامیه عرفی بسته شود.

جزئیات کامل مربوط به معامله در بخشنامه اطلاعات مربوط به مدیریت مشترک درج شده است 2 ژوئن سال 2020 از SSR Mining و Alacer که برای سهامداران مربوطه ارسال شده است.

درباره SSR Mining

SSR Mining Inc یک تولیدکننده فلزات گرانبها در کانادا است و دارای سه عملیات ، از جمله معدن طلای ماریگولد در است نوادا، ایالات متحده ، عملیات طلای Seabee در ساسکاچوان ، کانادا و عملیات پونا در جوجووی ، آرژانتین. SSR Mining همچنین دارای دو پروژه مرحله امکان سنجی و نمونه کارها از خصوصیات اکتشاف در شمال و آمریکای جنوبی. SSR Mining متعهد است با تأكید بی امان بر تعالی عملیاتی ، تولید ایمن را انجام دهد. SSR Mining همچنین با حفظ قدرت مالی ، بر رشد تولید و ذخایر معدنی از طریق اکتشاف و دستیابی دارایی برای رشد دگرسانیز متمرکز شده است.

درباره Alacer

Alacer یک پیشرو تولیدکننده طلای متوسط ​​و کم هزینه است که تمرکز اصلی آن اهرم سنگ معدن طلای آن Çöpler معدن طلایی و ترازنامه قوی به عنوان مبانی برای ادامه استراتژی رشد چند معدن ارگانیک خود ، به حداکثر رساندن جریان آزاد پول نقد است و بنابراین ایجاد حداکثر ارزش برای سهامداران. معدن طلای Çöpler در شرق – مرکز واقع شده است بوقلمون در استان ارزینان ، تقریباً 1100 کیلومتر (“کیلومتر”) جنوب شرقی از آن فاصله دارد استانبول و 550 کیلومتر از شرق آنکارا ، ترکیه پایتخت.

مطلب مرتبط  SOF-11 Klimt CAI S.à r.l. ، لوکزامبورگ ("پیشنهاد دهنده") ، یک شرکت سرمایه گذاری تحت کنترل Starwood Capital Group ("Starwood Capital") ، بدین وسیله قصد خود را برای ارائه پیشنهاد تصاحب عمومی با اشاره به CA Immobilien Anlagen AG اعلام می کند

مخاطبین SSR Mining

مایکل مک دونالد، مدیر ، روابط سرمایه گذار
SSR Mining Inc.
ونکوور ، پیش از میلاد
پست الکترونیک: [email protected]

مخاطبین Alacer

رودنی P. آنتال، رئیس جمهور ، مدیر عامل و مدیر
ف. ادوارد فرید، معاون ارشد رئیس جمهور ، توسعه تجارت و روابط سرمایه گذار
لیزا ماستاس، مدیر ، روابط سرمایه گذار
شرکت Alacer Gold Corp.
دنور ، شرکت
پست الکترونیک: [email protected]

توجه به اطلاعات و بیانیه های پیشرو:

به استثنای اظهارات واقعیت تاریخی مربوط به Alacer یا SSR Mining ، اظهارات خاص مندرج در این بیانیه مطبوعات شامل اطلاعات آینده نگر ، اطلاعات مالی جهت گیری آینده یا چشم اندازهای مالی (جمعاً “اطلاعات رو به جلو”) به معنای قوانین اوراق بهادار کانادا است. . اطلاعات به جلو ممکن است در این سند و سایر پرونده های عمومی Alacer یا SSR Mining موجود باشد. اطلاعات به جلو مربوط به اظهارات مربوط به چشم انداز Alacer یا SSR Mining ، رویدادهای پیش بینی شده یا نتایج ، اظهارات مربوط به انتظارات مدیریت Alacer و SSR Mining با توجه به معامله و شرکت ترکیبی و در برخی موارد با اصطلاحات نظیر ” ممکن است “،” اراده “،” می تواند “،” باید “،” انتظار “،” برنامه “،” پیش بینی “،” باور “،” قصد “،” تخمین “،” پروژه “،” پیش بینی “،” پتانسیل ” ، “ادامه” یا سایر اصطلاحات مشابه درمورد موضوعاتی که واقعیتهای تاریخی نیستند.

این بیانیه مطبوعاتی همچنین حاوی بیانیه های آینده نگرانه در مورد اتمام پیش بینی معامله و زمان بندی آن است. اظهارات پیش رو در این بیانیه مطبوعاتی مبتنی بر انتظارات و فرضیات کلیدی است که توسط Alacer و SSR Mining ساخته شده است ، از جمله انتظارات و فرضیات مربوط به دریافت ، به موقع ، تأییدهای مورد نیاز باقی مانده در رابطه با معامله. اگرچه Alacer و SSR Mining معتقدند که انتظارات و فرضیاتی که چنین گفته های آینده نگر مبتنی بر آن هستند معقول است ، اما نباید اتکاء بی رویه بر روی بیانیه های آینده دار باشد زیرا Alacer و SSR Mining نمی توانند هیچ تضمینی در مورد اثبات این موضوع داشته باشند. درست. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات و ابهامات گوناگونی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی و تجربه از نظر مادی با نتایج یا انتظارات بیان شده در این بیانیه متفاوت باشد. خطرات و ابهامات کلیدی شامل ، اما محدود به الزامات و اقدامات دولتی و نظارتی مقامات دولتی از جمله تغییر در سیاست دولت ، الزامات مالکیت دولت ، تغییر در قوانین و مقررات زیست محیطی ، مالیاتی و سایر قوانین و مقررات و تفسیر آن نمی باشد. تحولات مربوط به همه گیر COVID-19 ، از جمله طول ، شدت و دامنه همه گیری و اثرات احتمالی در عملیات معدن؛ و سایر عوامل خطر که هر از گاهی در گزارش های Alacer و SSR Mining به مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا ارسال شده اند. خطراتی نیز وجود دارد که ماهیت معامله را شامل می شود ، از جمله عدم دستیابی به هر گونه تصویب قانونی لازم و سایر مصوبات (یا انجام این کار به موقع). جدول زمانی پیش بینی شده برای تکمیل معامله ممکن است به دلایل مختلف تغییر کند ، از جمله عدم توانایی در تضمین لازم مقررات ، بورس کالا یا سایر مصوبات در زمان فرضی ، تحولات مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 یا نیاز به زمان اضافی شرایط را برای تکمیل معامله برآورده سازید. در نتیجه موارد فوق ، خوانندگان نباید به بیانیه های آینده نگر مندرج در این بیانیه مطبوعاتی مربوط به زمان معامله اعتماد کنند.

مطلب مرتبط  Summit Midstream Partners ، LP نتایج اولیه پیشنهاد مناقصه نقدی را برای مجموعه های A ترجیحی خود اعلام می کند

این اطلاعات و بیانیه های آینده نگر مبتنی بر تعدادی از عوامل و مفروضات مادی است ، از جمله ، اما به هیچ وجه محدود به مواردی که در پرونده های Alacer’s یا SSR Mining Mining فاش نشده اند ، محدود شده اند و شامل ماهیت سوداگرانه ذاتی نتایج اکتشاف می شوند. توانایی اکتشاف. ارتباط با ذینفعان محلی؛ حفظ روابط جامعه و دولت؛ وضعیت مذاکرات سرمایه گذاری مشترک؛ شرایط آب و هوایی در عملیات Alacer یا SSR Mining؛ قیمت کالاها؛ تعیین نهایی و تحقق ذخایر معدنی. وجود یا تحقق منابع معدنی؛ رویکرد توسعه در دسترس بودن و دریافت مجوزها ، عناوین ، مجوزها و مجوزهای لازم؛ سرمایه در گردش کافی برای توسعه و بهره برداری از معادن و اجرای برنامه های توسعه. دسترسی به خدمات و منابع کافی؛ نرخ ارز ارزی نرخ بهره؛ دسترسی به بازارهای سرمایه و هزینه های مربوط به بودجه؛ در دسترس بودن نیروی کار واجد شرایط؛ توانایی مذاکره ، نهایی و اجرای قراردادهای مربوطه. عدم مخالفت اجتماعی با معادن یا امکانات؛ عدم وجود چالش های حقوقی در مورد املاک Alacer یا SSR Mining؛ زمان و میزان تولید آینده؛ توانایی تحقق اهداف تولید ، هزینه و هزینه های سرمایه؛ زمان و توانایی تولید مطالعات و تجزیه و تحلیل. هزینه های سرمایه و عملیاتی؛ شرایط اقتصادی؛ در دسترس بودن بودجه کافی؛ توانایی نهایی استخراج ، فرآوری و فروش محصولات معدنی با شرایط اقتصادی مطلوب. و هر زمان دیگری ، اکتشافی ، توسعه ، عملیاتی ، مالی ، بودجه ، اقتصادی ، حقوقی ، اجتماعی ، ژئوپلیتیکی ، نظارتی و سیاسی که ممکن است بر رویدادها یا شرایط آینده تأثیر بگذارد. در حالی که ما بر اساس اطلاعاتی که در حال حاضر در دسترس ماست ، این فاکتورها و فرضیات را منطقی می دانیم ، اما ممکن است آنها نادرست باشند.

مطلب مرتبط  تریلیوم طلا خرید نیومن تاد را می بندد

شما نباید به اطلاعات و اظهارات آینده نگر اعتماد کنید. اطلاعات و بیانیه های به جلو فقط بر اساس انتظارات فعلی و پیش بینی های ما در مورد رویدادهای آینده پیش بینی می شوند. نتایج واقعی ممکن است به دلایل مختلفی از جمله ، اما محدود به آنها ، خطرات و عدم قطعیت های فاش شده در پرونده های Alacer در وب سایت خود به آدرس www.alacergold.com ، SEDAR در www.sedar.com و در موارد مختلف ، از این اطلاعات آینده نگر متفاوت نباشد. ASX در www.asx.com.au و پرونده SSR Mining در وب سایت خود در www.ssrmining.com ، SEDAR در www.sedar.com و EDGAR در www.sec.gov و سایر رویدادها یا شرایط پیش بینی نشده. غیر از آنچه طبق قانون مقرر شده است ، Alacer و SSR Mining قصد ندارند و هیچ گونه مسئولیتی را برای به روزرسانی اطلاعات آینده نگر به منظور منعکس کردن ، از جمله چیزهای دیگر ، اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده ندارند.

SOURCE SSR Mining Inc

لینک های مربوطه

http://www.ssrmining.com/

پاسخی بگذارید