سهام شرکت Leviathan Gold Ltd. به سهامداران Fosterville South تأیید شده توسط سهامداران

سهام شرکت Leviathan Gold Ltd. به سهامداران Fosterville South تأیید شده توسط سهامداران
  • سهامداران با اکثریت قریب به اتفاق طرح تنظیمات مربوط به Spinout از Avoca و Timor Properties را تأیید می کنند
  • تاریخ لازم برای تنظیم ، منوط به تصویب نهایی دادگاه ، 23 نوامبر 2020
  • پیشنهاد این است که به ازای هر سهم مشترک Fosterville South Exploration ، سهامداران در تمام حوزه های قضایی سهمی مشترک از Leviathan Gold Corp.
  • سایر موارد در مجمع سالانه و عمومی شرکت تصویب شد

ونکوور ، قبل از میلاد، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Fosterville South Exploration Ltd. (“FSX” یا “شرکت“) (TSXV: FSX) (OTC: FSXLF) (آلمان: 4TU) اعلام می کند که کلیه مواردی که در مجمع عمومی و سالانه سهامداران شرکت رأی داده می شود (“ملاقات“) برگزار شد 13 نوامبر، 20101 مصوب شد ، از جمله ، قطعنامه ویژه مربوط به یک ترتیب (“چیدمان“) طبق این شركت املاك Avoca و Timor خود را به Leviathan Gold Ltd. ارسال خواهد كرد (“لویاتان“).

منوط به گرفتن تأیید نهایی دیوان (“تصویب دادگاه نهایی“) به دنبال جلسه و مشروط به تشریفات TSX Venture Exchange (“TSXV“) ، این شرکت انتظار دارد که تاریخ موثر تنظیم در تاریخ رخ دهد 23 نوامبر 2020. پس از تاریخ تأیید نهایی توسط شرکت ، شرکت پس از تأیید TSXV ، با صدور بیانیه مطبوعاتی به سهامداران از تاریخ لازم الاجرا توصیه می کند.

در تاریخ اجرای توافق ، هر سهم مشترک موجود شرکت با (i) یک سهم مشترک جدید شرکت و (ii) یک سهم مشترک Leviathan مبادله می شود.

سرمایه گذارانی که در حال حاضر سهام مشترک Fosterville South ندارند اما مایل به دریافت سهام مشترک Leviathan Gold تحت معامله spinout هستند ، باید سهام Fosterville South را از طریق TSXV خریداری کنند قبل از بسته شدن معاملات در TSXV در 20 نوامبر 2020 بر اساس یک تاریخ موثر از 23 نوامبر 2020 برای چرخش

مطلب مرتبط  Seraphim ماژول نیمه سلولی 166 میلی متر را راه اندازی می کند

سهام مشترک Leviathan که طبق این توافق نامه صادر شده مشمول محدودیت های زیر در فروش مجدد خواهد بود: 25٪ برای چهار ماه محدود می شود ، 25٪ اضافی برای هشت ماه محدود می شود ، 25٪ اضافی برای دوازده ماه محدود می شود ، و 25٪ نهایی برای شانزده ماه محدود خواهد شد.

لویاتان درخواست کرده است سهام مشترک خود را در TSXV (برنامه لیست“) و نماد سهام” LVX “را با TSXV رزرو کرده است. لیست سهام عادی Leviathan منوط به تأیید TSXV است. علاوه بر تأیید لیست سهام عادی Leviathan در TSXV ، معاملات زیر باید به دنبال تاریخ اجرایی ترتیب کار انجام شود:

  • تکمیل بودجه توسط Leviathan Gold Finance Ltd. (“فینکو“) حداقل به مقدار حداقل 5،000،000،000 دلار (“تأمین مالی“)
  • تکمیل ادغام فینکو و لویاتان پس از اتمام بودجه (“ادغام“)
  • اتمام خرید توسط یک شرکت تابعه استرالیایی از Leviathan از Avoca و Timor مجوزهای اکتشاف واقع در ایالت ویکتوریا از Currawong Resources Pty Ltd. ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت (“خرید“)

این شركت سهامداران و بازار را از نظر تأمین مالی ، تجمیع و خرید به شرط شرایط به روز می كند.

ادغام ، خرید و لیست سهام عادی Leviathan در TSXV منوط به تأیید TSXV است.

مدیر اجرایی Fosterville South ، برایان Slusarchuk، اظهار داشت ، “ما از سهامداران Fosterville South برای حمایت گسترده از این معامله تشکر می کنیم. چرخش دارایی های Avoca و Timor به Leviathan Gold نمونه ای از Fosterville South است که مزایای ما را به عنوان اولین حرکت دهنده در ویکتوریا مستقیماً به سهامداران ما. لویاتان طلا با داشتن سابقه اثبات شده در زمینه ایجاد ثروت و تخصص فنی عالی ، تیم چشمگیری از متخصصان معدن دارد. ما منتظر حمایت از طلای لویاتان هستیم زیرا آنها در زمین اجرا می شوند و ارزش سهامداران را باز می کنند. ”

مطلب مرتبط  Turquoise Hill ادغام سهم 10: 1 را به پایان رساند

مدیر اجرایی Leviathan Gold ، لوک نورمن، اظهار داشت ، “آووکا و تیمور پروژه های برجسته ای با سابقه تولید طلای با عیار بالا ، اهداف حفاری بسیار جذاب و فقدان اکتشافات مدرن هستند. تیم فنی ما از آغاز اکتشاف هیجان زده است و ما این کار را با حمایت قدرتمند انجام خواهیم داد. خزانه داری و پشتیبانی قوی از سرمایه گذاران نهادی. “

درباره Fosterville South Exploration Ltd.

Fosterville South دارای دو پروژه بزرگ ، 100٪ متعلق به درجه بالای طلای اپیزونال به نام Lauriston و Golden Mountain Projects ، گروه بزرگی از برنامه های اجاره به نام پروژه Providence و گروه بزرگی از برنامه های اجرایی اخیراً تلفیقی به نام پروژه کمربند Walhalla است ، همه در حالت ویکتوریا ، استرالیا. زمین Fosterville South بسته بندی شده ، برای یک دوره چند ساله مونتاژ ، به ویژه شامل یک ملک 600 کیلومتر مربع بلافاصله در جنوب و در همان چارچوب زمین شناسی است که میزبان Kirkland Lake Gold’s فاسترویل اجاره علاوه بر این ، Fosterville South دارای پروژه های متمرکز بر طلا به نام پروژه های Moormbool ، Timor و Avoca است که در ایالت ویکتوریا ، استرالیا.

شش خواص فوسترویل جنوبی (لوریستون ، مشیت، گلدن کوه ، تیمور ، آووکا و کمربند والالها) علی رغم محدود بودن کاوش و حفاری مدرن ، تولید طلای تاریخی از منابع سخت سنگ داشته اند.

Fosterville South تقریباً CAD دارد 29 میلیون دلار به طور نقدی ، مشغول حفاری در پروژه Golden Mountain است که نتایج تا به امروز بسیار عالی بوده است ، در حال آماده سازی برای تمرین در Lauriston است و دارای 12 مجوز حفاری است که شامل 5 پروژه مختلف است.

مطلب مرتبط  Ascend افزایش قیمت مواد میانی را اعلام کرد

از طرف شرکت ،

برایان Slusarchuk، مدیر ارشد اجرایی و مدیر

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند. هیچ مقام نظارتی اوراق بهادار محتوای این بیانیه مطبوعاتی را تأیید یا تأیید نکرده است.

بیانیه های آینده نگر

اطلاعات مندرج در این خبرنامه شامل گزاره های آینده نگر است که براساس مفروضات تاریخ انتشار این خبر است ، از جمله در رابطه با دریافت تأیید نهایی ، پایان کار تأمین مالی ، تجمیع و خرید و دریافت تأیید TSXV برای برنامه لیست. این اظهارات برآورد ، باورها ، اهداف و انتظارات فعلی مدیریت را منعکس می کند. آنها تضمین کننده عملکرد آینده نیستند. FSX هشدار می دهد که همه گزاره های آینده نگر ذاتاً نامطمئن هستند و عملکرد واقعی ممکن است تحت تأثیر بسیاری از عوامل مادی قرار گیرد ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل آنها هستند. از جمله این عوامل ، از جمله موارد دیگر ، می توان به موارد زیر اشاره کرد: خطرات و عدم اطمینان مربوط به لیست خودرو جدید در TSXV. بر این اساس ، وقایع ، شرایط و نتایج واقعی و آینده ممکن است با تخمین ها ، اعتقادات ، اهداف و انتظارات بیان شده یا ضمنی در اطلاعات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. FSX متعهد نیست که به طور علنی اطلاعات آینده نگر را به روز کند یا تجدید نظر کند.

SOURCE Fosterville South Exploration Ltd.

پاسخی بگذارید