سوخت های انرژی برنامه خودپرداز خود را تجدید می کند

سوخت های انرژی برنامه خودپرداز خود را تجدید می کند

LAKEWOOD ، کولو، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Energy Fuels Inc. (NYSE American: UUUU) (TSX: EFR) (“سوخت های انرژی” یا “شرکت”)، تولید کننده اصلی اورانیوم در ایالات متحده، خوشحال است که اعلام کند امروز شرکت برای تمدید برنامه “در بازار” (“خودپرداز”) یک بیانیه ثبت نام موثر در ایالات متحده در فرم S-3 ثبت کرده است. بر اساس برنامه خودپرداز تمدید شده ، شرکت ممکن است بنا به صلاحدید خود گاه به گاه ، قیمت اضافی را نیز بفروشد 35.0 میلیون دلار آمریکا از سهام مشترک ، با فروش فقط در NYSE آمریکایی با قیمت های رایج بازار در آن زمان ، یا هر بازار تجارت موجود سهام مشترک در ایالات متحده. مکمل دفترچه و دفترچه راهنمای قفسه پایه مربوط به این پیشنهاد در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ثبت شده و در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov در دسترس است. نسخه های اضافی دفترچه راهنما و دفترچه راهنمای قفسه پایه مربوط به این پیشنهاد ، در صورت موجود بودن ، می توانند از Cantor Fitzgerald & Co. ، توجه ، سهام بازارهای سرمایه ، 499 Park Avenue ، نیویورک، نیویورک، 10022 ، ایمیل: [email protected].

درباره سوخت های انرژی: Energy Fuels یک شرکت پیشرو در استخراج اورانیوم مستقر در ایالات متحده است و U را تأمین می کند3ای8 به خدمات عمده هسته ای این شرکت همچنین از برخی از پروژه های خود ، به عنوان شرایط بازار وانادیوم تولید می کند و پیش بینی می کند که تولید تجاری کربنات عنصر خاکی کمیاب (“REE”) را در سال 2021 انجام دهد. دفاتر سازمانی آن در لاکیود ، کلرادو، نزدیک دنور، و تمام دارایی ها و کارمندان آن در است ایالات متحده. انرژی های سوختی سه مرکز اصلی تولید اورانیوم در آمریکا را در اختیار دارد: آسیاب سفید مسا در یوتا، پروژه بازیابی در محل Nichols Ranch (“ISR”) در وایومینگ، و پروژه ISR Alta Mesa در تگزاس. آسیاب سفید Mesa تنها کارخانه معمولی اورانیوم است که امروز در ایالات متحده کار می کند ، دارای ظرفیت مجاز بیش از 8 میلیون پوند U است3ای8 در هر سال ، توانایی تولید وانادیم را در صورت تأیید شرایط بازار دارد و در حال تکمیل آزمایش نهایی برای تولید کربنات REE از سنگ معادن مختلف اورانیوم است. پروژه Nichols Ranch ISR در حالت آماده باش است و دارای ظرفیت مجاز 2 میلیون پوند U است3ای8 در سال. پروژه ISR Alta Mesa نیز در حالت آماده باش است و دارای ظرفیت مجاز 1.5 میلیون پوند U است3ای8 در سال. علاوه بر امکانات تولیدی فوق ، Energy Fuels همچنین دارای یکی از بزرگترین منابع سازنده منابع اورانیوم NI 43-101 در ایالات متحده و چندین پروژه استخراج اورانیوم و اورانیوم / وانادیوم در حالت آماده باش و در مراحل مختلف مجاز و توسعه است. بازار اصلی معاملات سهام مشترک انرژی های سوخت ، NYSE American با نماد معاملاتی “UUUU” است و سهام مشترک شرکت نیز با نماد معاملاتی “EFR” در بورس اوراق بهادار تورنتو ذکر شده است.

مطلب مرتبط  Decarbonization Plus Acquisition Corporation پیشنهادات اولیه را به اتمام می رساند

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر:

این نسخه خبری شامل برخی “اطلاعات به جلو نگاه” و “بیانیه های نگاه به جلو” در داخل است معنی قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ، که ممکن است شامل اظهاراتی در مورد: شرکت پیشرو در تولید اورانیوم در ایالات متحده است. هر گونه انتظار از اینکه شرکت قادر به تولید کربنات REE از سنگ معادن اورانیوم باشد یا اینکه شرکت تولید تجاری کربنات REE را در سال 2021 یا به طور کلی آغاز کند. هر انتظاری که شرکت خواهد داشت با موفقیت از دستگاه خودپرداز استفاده کنید. و هرگونه اظهارات دیگر در مورد انتظارات ، اعتقادات ، اهداف یا چشم اندازهای سوخت های آینده ؛ اطلاعات آینده نگرانه را به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار تشکیل می دهند (در مجموع ، “اظهارات آینده نگر”). تمام گفته های این خبرنامه که گزاره های واقعیت تاریخی نیستند (از جمله جمله های حاوی کلمات “انتظار می رود” ، “انتظار نمی رود” ، “برنامه ریزی می کند” ، “پیش بینی می کند” ، “پیش بینی نمی کند” ، “معتقد است” “قصد دارد ، “” برآوردها “،” پروژه ها “،” پتانسیل “،” برنامه ریزی شده “،” پیش بینی “،” بودجه “و عبارات مشابه) باید اظهارات آینده نگرانه در نظر گرفته شوند. همه این اظهارات آینده نگر در معرض عوامل خطر مهم و عدم قطعیت هستند ، بسیاری از آنها فراتر از توانایی انرژی های سوخت برای کنترل یا پیش بینی است. تعدادی از فاکتورهای مهم می توانند باعث شوند نتایج واقعی یا رویدادها تفاوت معناداری با موارد ذکر شده یا ضمنی چنین اظهارنظرهای آینده نگر داشته باشند ، از جمله فاکتورهای بدون محدودیت مربوط به: شرکت پیشرو در تولید اورانیوم در ایالات متحده است. هرگونه انتظار اینکه شرکت قادر به تولید کربنات REE از سنگ معدنهای اورانیوم باشد یا اینکه شرکت تولید تجاری کربنات REE را در سال 2021 یا به طور کلی آغاز کند. هر انتظاری که شرکت داشته باشد با موفقیت از دستگاه خودپرداز استفاده کنید. و سایر عوامل خطر که در آخرین گزارش سالانه Energy Fuels در مورد فرم 10-K و گزارش های مالی سه ماهه شرح داده شده است. انرژی سوخت هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی اطلاعات در این ارتباطات متعهد نیست ، مگر اینکه در قانون دیگری اعمال شده باشد. اطلاعات تکمیلی برای شناسایی خطرات و عدم اطمینان در پرونده های سوخت انرژی با کمیسیون های مختلف اوراق بهادار موجود است که به صورت آنلاین در www.sec.gov و www.sedar.com در دسترس است. بیانیه های آینده نگر با هدف ارائه اطلاعات در مورد انتظارات فعلی ، اعتقادات و برنامه های مدیریت انرژی سوخت های مربوط به آینده ارائه شده است. خوانندگان هشدار می دهند که چنین عباراتی ممکن است برای اهداف دیگر مناسب نباشد. همچنین از خوانندگان هشدار داده می شود كه به این اظهارنظرهای آینده نگر كه فقط از تاریخ این تاریخ صحبت می كنند ، اعتماد بیش از حد نداشته باشند.

مطلب مرتبط  خورشیدی کانادایی برای ساخت یکی از بزرگترین پروژه های پشت بام خورشیدی C&I در مالزی

SOURCE Energy Fuels Inc.

لینک های مربوطه

http://www.energyfuels.com

پاسخی بگذارید