سوخت های انرژی نتایج Q1-2020 را اعلام می کنند

سوخت های انرژی نتایج Q1-2020 را اعلام می کنند

LAKEWOOD ، شرکت، اول ماه مه 2020 / PRNewswire / – شرکت سوخت های انرژی (NYSE آمریکایی: UUUU؛ TSX: EFR) (“سوخت های انرژی” یا “شرکت”) امروز گزارش نتایج مالی خود را برای سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020. گزارش سه ماهه شرکت در مورد فرم 10-Q به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال شده است (“SEC“) و ممکن است در سیستم جمع آوری و بازیابی اسناد الکترونیکی مشاهده شود” “ادگار“) در www.sec.gov/edgar.shtml ، در مورد سیستم تجزیه و تحلیل اسناد الکترونیکی و بازیابی (“SEDAR“) در www.sedar.com ، و در وب سایت شرکت به آدرس www.energfuels.com. مگر اینکه در غیر این صورت ذکر شده باشد ، تمام مبلغ دلار به دلار آمریکا است.

نکات برجسته:

  • در 31 مارس 2020، شرکت داشت 26.0 میلیون دلار به صورت نقدی و اوراق بهادار قابل فروش به علاوه 22.4 میلیون دلار موجودی کنسانتره ، از جمله 520،000 پوند اورانیوم که در ترازنامه ما ارزش دارد 23.13 دلار در هر پوند و 1675،000 پوند وانادیوم که در ترازنامه ما ارزش دارد 5.37 دلار در هر پوند ، هر دو به صورت کالای فوراً قابل عرضه در بازار. همانطور که از 1 مه سال 2020قیمت نقدی اورانیوم بود 33.75 دلار هر پوند و قیمت اواسط نقطه وانادیوم بود 6.88 دلار در هر پوند ، که ارزش بازار فعلی را در موجودیهای کنسانتره ما تقریباً قرار می دهد 29.1 میلیون دلار.
  • بر 20 فوریه 2020این شرکت با تکمیل تامین مالی خرید و فروش برای درآمد خالص ترازنامه ، ترازنامه خود را تقویت کرد 15.1 میلیون دلار و تقریباً بزرگ شده 4.0 میلیون دلار در شرکت در بازار (“دستگاه خودپرداز“) برنامه در سه ماهه اول سال 2020.
  • تولید اورانیوم در حدود 5،900 پوند از U بود3ای8 برای سه ماهه ، به عنوان شرکت عملیات از چاه های چاه موجود در پروژه نیچولز رانچ را قطع کرد.
  • این شرکت تولید وانادیوم را در پایان سال 2019 به حالت تعلیق درآورد و دارای مقادیر قابل توجهی وانادیوم محلول در سیستم مدیریت بام شرکت برای بازیابی آینده به عنوان شرایط بازار است.
  • هیچ فروش اورانیوم یا وانادیوم در طی این سه ماه به پایان نرسید ، و این شرکت از نظر استراتژیک موجودی اورانیوم خود را برای فروش در آینده در انتظار پیش بینی قیمت های بالاتر اورانیوم ، به طور بالقوه در نتیجه ایجاد ذخیره جدید اورانیوم ایالات متحده (همانطور که در زیر مورد بحث قرار می گیرد) حفظ می کند. دیگر حمایت دولت ایالات متحده یا به دلیل اصول اولیه بهبود یافته در بازار اورانیوم.
  • این شرکت ضرر عملیاتی داشته است 7.8 میلیون دلار در طول Q1-2020.
  • بر 10 فوریه 2020رئیس جمهور بودجه پیشنهادی FY-2021 را اعلام کرد (“بودجه رئیس جمهور“) ، که شامل یک درخواست برای 150 میلیون دلار در سال برای 10 سال آینده برای ایجاد ذخایر اورانیوم ایالات متحده. شرکت این خبر را برای تولید کنندگان اورانیوم مستقر در ایالات متحده مانند سوخت های انرژی بسیار مثبت می داند.
  • بر 23 آوریل 2020، کارگروه سوخت هسته ای ایالات متحده (“NFWG“) راهبرد خود را برای بازیابی رهبری انرژی هسته ای آمریكا” (“گزارشدر این گزارش ، دولت آمریكا متعهد به احیا و تقویت صنعت معدن اورانیوم در ایالات متحده است. این گزارش چندین توصیه سیاست از جمله خرید مستقیم دولت ، حمایت از تلاش وزارت بازرگانی برای تمدید توافق نامه تعلیق روسیه (“RSA“) برای جلوگیری از ریختن اورانیوم روسی در ایالات متحده (و” در نظر گرفتن کاهش بیشتر در واردات روسیه تحت شرایط آینده RSA “) ، به کمیسیون تنظیم مقررات هسته ای ایالات متحده امکان می دهد واردات سوخت هسته ای ساختگی را از این امر منع کند. روسیه؛ و اصلاح ساختار نظارتی و دسترسی به اورانیم
  • بر 13 آوریل 2020، این شرکت ورود خود را به عناصر خاکی کمیاب ایالات متحده اعلام کرد (“REEاین شرکت معتقد است که کاملاً دارای مجوز و ساخت White Mesa Mill (“کارخانه“) که تنها آسیاب اورانیوم است که امروز در ایالات متحده فعالیت دارد ، می تواند نقش مهمی در بازگرداندن زنجیره تأمین REE به آمریکا داشته باشد. بسیاری از سنگ معدنهای REE (و سایر جریانات) حاوی مقادیر قابل بازیابی اورانیوم و توریم هستند و آسیاب نیز دارد. سابقه 40 ساله پردازش مسئولانه سنگ معدن اورانیوم و سایر فلزات.

مارک اس. چالمرزرئیس و مدیرعامل سوختهای انرژی اظهار داشت:

“سوختهای انرژی همچنان رهبر روشنی در فضای اورانیوم ایالات متحده در طول Q1-2020 بودند. ما در ماه فوریه اخبار بسیار خوبی از دولت ایالات متحده دریافت کردیم که پرزیدنت ترامپ بودجه خود را برای سال مالی 2021 منتشر کرد ، که به دنبال آن بودجه کل است. 1.5 میلیارد دلار طی 10 سال آینده برای ایجاد یک ذخیره اورانیوم استراتژیک جدید ایالات متحده. سپس ، در 23 آوریل 2020گزارش مورد انتظار کارگروه سوخت هسته ای منتشر شد که نشان دهنده تعهد جدی دولت ایالات متحده برای بازگرداندن رهبری انرژی هسته ای ایالات متحده و احیای و تقویت صنعت معدن اورانیوم ایالات متحده است. سوختهای انرژی نقش اصلی را در بدست آوردن حمایت دولت آمریكا از معدنچیان اورانیوم آمریكا ، صرف هزینه و وقت بیشتر در این ابتكار نسبت به سایر كارگران معدن اورانیوم آمریكا داشته است. و این بدان معنی است ، از آنجا که ما از سال 2017 بزرگترین تولید کننده اورانیوم ایالات متحده بوده ایم ، دارایی های ما از سال 2006 تاکنون 34٪ از کل اورانیوم ایالات متحده را تولید کرده است و ما دارای امکانات اثبات شده ، منابع مجاز بیشتر و ظرفیت تولید بیشتری نسبت به سایر ایالات متحده هستیم. معدن کار. ما اعتقاد داریم که سوختهای انرژی باید از سایر حمایتهای دولت آمریكا از این صنعت بهره مند شوند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با دولت ایالات متحده هستیم تا اطمینان حاصل شود که ابتکار عمل آنها برای حمایت از تولید داخلی اورانیوم موفقیت آمیز بوده و دلارهای مالیات دهندگان عاقلانه خرج می شوند.

“اگر شما برای هر مدت زمانی داستان سوخت های انرژی را دنبال کرده اید ، می دانید که ما کارآفرین نیز هستیم و ما همیشه به دنبال این هستیم که دارایی ها و تخصص های خود را به سمت سایر فرصت های شغلی مرتبط با تجارت اصلی اورانیوم ما از جمله تولید وانادیوم بکار گیریم. ما اخیراً ورود پیشنهادی خود را به بازار عناصر کمیاب خاکی اعلام کردیم و معتقدیم که آسیای سفید Mesa Mill ما ، تنها آسیاب اورانیوم معمولی است که امروزه در ایالات متحده فعالیت می کند ، به طور بالقوه می تواند برای پردازش برخی از سنگ های معدنی مورد استفاده قرار گیرد. طی یک سال گذشته ، تعدادی از شرکت های REE و دولت ایالات متحده با ما در مورد قابلیت های Mill Mesa White مورد استقبال قرار گرفته اند. بسیاری از جریان های معدنی REE حاوی مقادیر قابل بازیابی اورانیوم ، و از نظر سلامتی ، ایمنی هستند. ، و دیدگاه های حفاظت از محیط زیست ، آنها بسیار شبیه جریان های سنگ معدن اورانیوم هستند که آسیاب طی 40 سال گذشته با مسئولیت پذیری از آنها استفاده کرده است. علاوه بر این ، یکی از t وی تنگناهای اصلی در تولید ایالات متحده REE در دسترس بودن یک مرکز پردازش قادر به دستیابی به اورانیوم و توریم است ، زیرا اجازه و ساخت یک تاسیسات جدید می تواند سالها طول بکشد ، قربانی مخالفت اصلی فعال شوند و صدها میلیون دلار هزینه داشته باشد. از آنجا که Mill قبلاً مجوز و ساخته شده است ، بسیاری از این موانع از قبل پاک شده اند. ما معتقدیم آسیاب سفید Mesa ممکن است مکانی ایده آل برای پردازش عناصر نادر زمین باشد و مشغول مشاوران خاصی از جمله ANSTO است تا به ما در ارزیابی فرصت کمک کند. مهمتر از همه ، اگر هر شرکتی دارای سنگ معدن REE یا جریانهای دیگری که مایل به پردازش هستند ، سوخت های انرژی “باز برای تجارت” است.

مطلب مرتبط  سود خالص نسبت به سال گذشته 50.63٪ رشد داشت

“روش اصلی دیگر که سوخت های انرژی از همتایان ما متمایز می شوند ، در قدرت ترازنامه ما هستند. ما Q1-2020 را با بیش از 48.4 میلیون دلار پول نقد ، اوراق بهادار در بازار و موجودی اورانیوم و وانادیوم. لازم به ذکر است که قیمت اورانیوم و وانادیوم هم از پایان سه ماهه به طرز چشمگیری بهبود یافته و در نتیجه ارزش موجودی های ما بیشتر شده است. پیش بینی می کنیم در پایان سال 2020 نزدیک به 700000 پوند اورانیوم موجودی موجودی داشته باشیم که امیدواریم بتوانیم آن را به دولت آمریکا بفروشیم یا در بازارهای دیگر اورانیوم را بهبود ببخشیم ، با قیمت هایی بسیار بالاتر از آنچه امروز شاهد آن هستیم. هیچ معدنچی دیگر اورانیوم ایالات متحده دارای ترازنامه انرژی سوخت یا اهرم افزایش قیمت موجودی های ما نیست. “

خلاصه اطلاعات مالی:
000 دلار ، به جز داده های اشتراک

سه ماه
پایان یافت
31 مارس 2020

سه ماه
پایان یافت
31 مارس 2019

نتایج عملیات:کل درآمد

$

393

$

1670

سود ناخالص (ضرر)

(685)

(422)

درآمد خالص (ضرر) قابل انتساب به شرکت

(5،657)

(12،127)

ضرر اساسی و رقیق هر سهم

(0.05)

(0.13)
000 دلار

در تاریخ 31 مارس ،
سال 2020

در تاریخ 31 دسامبر ،
2019

وضعیت مالی:سرمایه در گردش

$

35،009

$

20،534

اموال، ماشین آلات و تجهیزات

25،395

26203

خواص معدنی

83،539

83،539

کل دارایی

184،928

175،720

کل بدهی های بلند مدت

21،561

22،475

چشم انداز

بررسی اجمالی

نمای کلی عملیات و فروش

در پاسخ به درخواست بودجه رئیس جمهور FY-2021 رئیس جمهور و / یا اجرای توصیه های سیاست مندرج در گزارش کارگروه هسته ای ایالات متحده (“NFWG”) ، این شرکت فعالیت هایی را برای افزایش تولید اورانیوم در همه یا برخی از تجهیزات تولیدی خود ارزیابی می کند. از جمله موجود در مزرعه White Mesa Mill ، تسهیلات اخیر Nichols Ranch ISR و Alta Mesa ISR Facility ، La Sal Complex و Canyon Mine که هم اکنون در حالت آماده باش قرار دارند ، زیرا شرایط بازار ممکن است ضمانت کند. شركت ممكن است قبل از تأييد اعتبارات كنگره يا تعريف كليه جزئيات اجرا ، اين فعاليتها را آغاز كند ، زيرا شرايط بازار ممكن است تضمين كند كه هيچ تضميني براي تخصيص اعتبارات مورد نياز در آينده وجود نخواهد داشت يا اينكه جزئيات اجرا رضايت بخش است ، و نتیجه این روند مشخص نیست. از طرف دیگر ، شرکت ممکن است از شروع چنین فعالیتهایی تا زمانی که شفاف سازی بیشتر در مورد اجرای بودجه رئیس جمهور منتشر شود و یا تخصیص های مربوط به کنگره به دست آمده یا شرایط بازار در غیر این صورت ضمانت می کند ، موکول کند. در حال حاضر هیچ تصمیمی در مورد اقدامات ویژه پروژه که باید در پاسخ به بودجه رئیس جمهور گرفته شود ، اتخاذ نشده است.

با توجه به هرگونه اقدام ممکن است شرکت در پاسخ به بودجه رئیس جمهور ، این شرکت در نظر دارد مقدار محدودی از اورانیوم را از پروژه Nichols Ranch خود در سال 2020 استخراج و یا بازیابی کند ، علاوه بر این در مرحله آماده باش قرار گرفت. در طی سال 2020 ، این شرکت انتظار دارد اورانیوم موجود در Mill White Mesa Mill را از موجودی اورانیوم درون مدار استخراج شده از فعالیت اخیر Van Pond Return و از مواد خوراک جایگزین بازیابی کند. کمپین وانادیوم Pond Return که در سال 2019 انجام شد ، در اوایل سال 2020 به پایان رسید.

با توجه به هرگونه اقدام ممکن است شرکت در پاسخ به بودجه رئیس جمهور و یا بهبود شرایط بازار ، پیش بینی می شود که هر دو ISR و بازیابی اورانیوم معمولی در نتیجه کاهش یافته و در نتیجه شرایط فعلی بازار اورانیوم در سطح کاهش می یابد.

این شرکت همچنین در جستجوی منابع جدید درآمد از جمله منابع جدید مواد جایگزین خوراک و فرصت های جدید پردازش هزینه در کارخانه مزرعه سفید Mesa است که می تواند تحت شرایط موجود بازار (یعنی بدون اتکا به قیمت های فروش اورانیوم فعلی) پردازش شود و ارزیابی می کند. فرصت هایی برای بازیابی بالقوه REE ها در Mill Mesa Mill. این شرکت همچنین پشتیبانی خود را از فعالیت های دولت ایالات متحده برای حمایت از صنعت معدن اورانیوم ایالات متحده ادامه خواهد داد و فرصت های اضافی کسب و تمیز ممکن است که بوجود آمده باشد را ارزیابی کند.

بررسی اجمالی فعالیتهای استخراج و بازیابی

در طی سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020، این شرکت تقریباً 5،900 پوند از U را بازیافت کرد3ای8، همه اینها برای حساب شرکت بود. در سال منتهی به 31 دسامبر سال 2020 ، این شرکت انتظار دارد مقدار کمی از اورانیوم را در هدایت قبلی خود که از 125000 تا 175،000 پوند از U منتشر شده بود ، بازیابی کند.3ای8. این شرکت همچنین حدود 67،000 پوند پنتوکسید وانادیوم با خلوص بالا (“V.) کشف کرد2ای5“یا” پوسته سیاه “) در طی سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020 از کمپین واندادیوم Pond Return که در طول سه ماهه به حالت تعلیق درآمد

این شرکت از نظر استراتژیک تصمیم به عدم تعهدات فروش اورانیوم برای سال 2020 کرده است. بنابراین ، با توجه به هرگونه اقدام ممکن است شرکت در پاسخ به بودجه رئیس جمهور و شرایط عمومی بازار ، تمام تولیدات اورانیوم 2020 را به موجودی های موجود اضافه کند. همه V2ای5 انتظار می رود اگر قیمت ها به میزان قابل توجهی از سطح فعلی افزایش پیدا کنند ، اما در صورت موجودی در موجودی ، تولید در بازار نقطه به فروش می رسد.

فعالیتهای ISR

در طی سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020، ما تقریباً 5 هزار و 900 پوند از U استخراج و بازیابی کردیم3ای8 از پروژه نیچولز رانچ ، که در طول سه ماهه در حالت آماده به کار قرار گرفت.

از تاریخ 31 مارس 2020 ، حوضه های نیکولز رانچ دارای نه خانه سرخار بود که اورانیوم استخراج کرده بودند ، که اکنون تخلیه شده اند. با توجه به هرگونه اقدامی ممکن است شرکت در پاسخ به بودجه رئیس جمهور انجام دهد ، تا زمانی که شاهد بهبود شرایط بازار اورانیوم باشیم یا قراردادهای فروش مناسبی حاصل شود ، شرکت انتظار دارد توسعه پروژه های خانه های اصلی را در پروژه نیچول رانچ خود به تعویق بیندازد. این شرکت در حال حاضر دارای 34 میدان چاه کاملاً مجاز و توسعه نیافته در نیچولز رانچ از جمله چهار میدان چاه اضافی در چاههای نیکولز رانچ ، 22 حلقه چاه در چاه های مجاور جین داگ و هشت چاه چاه در پروژه هنک است که به طور کامل مجاز به ساخت است. تأسیسات ماهواره ای به کارخانه رانچ نیکولز.

مطلب مرتبط  انتظار می رود افزایش ترجیح پلاستیک های با کارایی بالا برای جایگزینی فلزات معمولی و لاستیک برای رشد بازار

با توجه به هرگونه اقدام ممکن است شرکت در پاسخ به بودجه رئیس جمهور ، این شرکت انتظار دارد که پروژه Alta Mesa را در حالت آماده باش قرار بگیرد تا زمانی که با توجه به بهبود شرایط بازار اورانیوم مشاهده شود یا قراردادهای فروش مناسب حاصل شود.

فعالیتهای متعارف

فعالیتهای استخراج و بازیابی مرسوم

در طی سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020، این شرکت تقریباً 67،000 پوند با خلوص بالا V تولید کرده است2ای5 از برنامه بازگشت Mill Pond Return و هیچ اورانیوم نیست. در طول سال 2020 ، این شرکت انتظار دارد حدود 120،000 تا 170،000 پوند U را بازیابی کند3ای8 در Mill Mesa Mill از موجودی های اورانیوم درون مدار استخراج شده از فعالیت اخیر Van Pond Returns و از مواد خوراک جایگزین. علاوه بر این ، حدود 1.5-3 میلیون پوند از V قابل بازیافت قابل انحلال وجود دارد2ای5 موجودی موجود در سیستم مدیریت بافندگی در انتظار بهبود آینده است زیرا شرایط بازار ممکن است ضمانت کند.

Mill Mesa Mill بطور تاریخی بر اساس مبارزات انتخاباتی عمل کرده است که به موجب آن می توان اورانیوم و / یا وانادیوم را به عنوان خوراک آسیاب ، نیازهای نقدی ، شرایط قرارداد و یا شرایط بازار برنامه ریزی کرد. این شرکت در حال حاضر انتظار دارد که تولید اورانیوم برنامه ریزی شده از مواد خوراک جایگزین و دریافت مواد تحمل اورانیوم از فعالیت های پاکسازی معادن ، آسیاب را در تمام یا اکثر سال های 2020 عملیاتی کند. این شرکت همچنین به طور جدی فرصت هایی را برای پردازش جدید و اضافی جایگزین منابع مواد و سنگ معدن جدید و اضافی کم درجه از اشخاص ثالث در ارتباط با نیازهای مختلف تمیز کردن اورانیوم. نتایج موفقیت آمیز از این فعالیت ها به Mill اجازه می دهد تا فعالیت های فعلی را تا سال 2020 و بعد از آن گسترش دهد. علاوه بر این ، اگر پیشرفت در شرایط بازار اورانیوم مشاهده شود ، یا معادن معمولی در پاسخ به بودجه رئیس جمهور و / یا توصیه های NFWG مورد استفاده قرار گیرند ، انتظار می رود که این شرکت بتواند آسیاب را در مدت زمان قابل توجهی طولانی تر نگه دارد. زمان.

فعالیت های مجاز آماده سازی ، مجاز و ارزیابی

طی سه ماهه منتهی به 31 مارس 2020 ، فعالیت های آماده به کار و انطباق با محیط زیست در پروژه کانیون اتفاق افتاد. با توجه به هرگونه اقدام ممکن است شرکت در پاسخ به بودجه رئیس جمهور ، توصیه های NFWG و شرایط عمومی بازار ، طی سال 2020 ، این شرکت قصد دارد در پروژه کانیون خود فعالیت های مهندسی ، آزمایش متالورژی ، تهیه و مدیریت ساخت را ادامه دهد.

این شرکت به طور انتخابی در سایر پروژه های مهم اورانیوم معمولی خود ، مانند پروژه روکا هوندا ، یک پروژه معمولی بزرگ و با درجه بالا ، به طور انتخابی پیش می رود. نیومکزیکو. این شرکت همچنین مجوزهای لازم را در پروژه های متعارف شرکت از جمله پروژه کوه گوسفند و پروژه Daneros حفظ خواهد کرد. علاوه بر این ، این شرکت به ارزیابی دارایی Bullfrog در پروژه هنری Mountains خود ادامه خواهد داد. هزینه های برخی از این پروژه ها مطابق با پیش بینی های مربوط به بازپرداخت قیمت مطابق با پیش بینی های شرکت تنظیم شده است. همه این پروژه ها به عنوان ضمانت شرایط بازار به عنوان دارایی مهم خط لوله برای قابلیت های تولید متعارف در آینده این شرکت خدمت می کنند.

حراجی

در طی سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020، این شرکت فروش اورانیوم نداشته است. این شرکت در حال حاضر هیچ قرارداد فروش اورانیوم ندارد و به همین دلیل از افزایش قیمت اورانیوم در آینده کاملاً بی نظیر است.

در طی سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020، این شرکت هیچ وانادیومی فروخت. این شرکت انتظار دارد که محصول نهایی وانادیوم را در صورت توجیه در صنعت متالورژی و سایر بازارهایی که خواهان یک محصول با خلوص بالاتر هستند ، از جمله هوافضا ، شیمیایی و بالقوه صنایع باتری وانادیوم بفروشد. این شرکت قصد دارد به منظور به حداكثر رساندن درآمد و سود ، به گروه متنوعی از مشتری بفروشد. وانادیوم تولید شده در کمپین اخیر Pond Return یک محصول وانادیوم با خلوص بالا از 99.6٪ -99.7٪ V بود2ای5. این شرکت معتقد است ممکن است فرصتی برای فروش مقادیر مشخصی از این ماده با خلوص بالا با حق بیمه به قیمتهای اعلام شده وجود داشته باشد. این شرکت همچنین ممکن است بسته به قیمت لکه وانادیوم و شرایط عمومی بازار ، محصول وانادیوم را در موجودی برای فروش در آینده حفظ کند.

این شرکت علاوه بر ارزیابی پتانسیل بازیابی REE در آسیاب ، همچنان به دنبال منابع جدید درآمد ، از جمله مواد اضافی خوراک جایگزین و سایر منابع خوراک آسیاب سفید Mesa Mill است.

تلاش مستمر برای به حداقل رساندن هزینه ها

این شرکت همچنان به دنبال راه هایی برای به حداقل رساندن هزینه های حفظ خواص مهم خود در وضعیت آمادگی برای پیشرفت های احتمالی در شرایط بازار است ، و ارزیابی می کند که آیا اقدامات اضافی برای کاهش هزینه ممکن است در نتیجه در نتیجه کاهش اخیر اخیر ضروری باشد. شرایط عمومی بازار

درباره سوخت های انرژی: سوخت های انرژی یک شرکت پیشرو معدن اورانیوم مستقر در ایالات متحده است و U را تأمین می کند3ای8 به عمده تجهیزات هسته ای این شرکت همچنین شرط ضعف شرایط بازار را از برخی از پروژه های خود تولید می کند. دفاتر شرکت های آن در هستند لاکودود ، کلرادو نزدیک دنور، و تمام دارایی ها و کارمندان آن در ایالات متحده. سوخت های انرژی سه مرکز تولید اورانیوم اصلی آمریکا را در اختیار دارد: آسیاب سفید مزا یوتاپروژه نیکولز رانک بازیابی درجا (“ISR”) در وایومینگ، و پروژه ISR Alta Mesa در تگزاس. آسیای سفید Mesa Mill تنها آسیاب اورانیوم معمولی است که امروز در ایالات متحده فعالیت می کند ، دارای ظرفیت مجاز بالغ بر 8 میلیون پوند U است3ای8 در هر سال و در صورت ضمانت شرایط بازار توانایی تولید وانادیوم را دارد. پروژه ISR Nichols Ranch ISR در حال بهره برداری است و دارای مجوز ظرفیت 2 میلیون پوند U است3ای8 در سال. پروژه Alta Mesa ISR در حال حاضر آماده به کار است. علاوه بر امکانات تولید فوق ، سوخت های انرژی همچنین دارای یکی از بزرگترین پرتفوی منابع اورانیوم سازگار NI 43-101 در ایالات متحده و چندین پروژه استخراج اورانیوم و اورانیوم / وانادیوم در حالت آماده به کار و در مراحل مختلف اجازه و توسعه می باشد. بازار اصلی تجارت سهام مشترک سوخت های انرژی ، NYSE آمریکایی تحت نماد معاملاتی “UUUU” است و سهام مشترک این شرکت نیز در بورس تورنتو تحت عنوان نماد معاملاتی “EFR” ذکر شده است. وب سایت سوخت های انرژی است.

مطلب مرتبط  گزارش های تلفیق شده آب نتایج Q1 2020

یادداشتهای احتیاطی: این نسخه خبری حاوی برخی از “اطلاعات در حال جستجو به جلو” و “بیانیه های جستجو به جلو” به معنای کاربردی است ایالات متحده و قانون اوراق بهادار کانادا ، که ممکن است اظهارات مربوط به: شامل پیش بینی تولید و فروش باشد ، محدود نمی شود. هزینه های تولید؛ مقیاس پذیری ، و توانایی و آمادگی شرکت برای شروع دوباره یا گسترش هر یک از پروژه های موجود خود برای پاسخ به هرگونه پیشرفت در شرایط بازار اورانیوم یا در پاسخ به بودجه رئیس جمهور. انتظارات در مورد فرصت های وانادیوم ، برنامه شرکت برای بازیابی وانادیوم از راه حل های برکه ، باقی مانده وانادیوم حل شده در راه حل های تأسیسات بام ، فرصت های تولید آینده یا توانایی شرکت برای فروش هر یک از محصولات وانادیوم خود با حق بیمه به قیمت های دیگر یا در غیر این صورت. توانایی شرکت برای تأمین منابع جدید مواد خوراکی متناوب یا سایر فرصت های پردازش در آسیاب مزا سفید. جدول زمانی انتظار برای مجوز و توسعه پروژه ها؛ انتظارات شرکت در مورد اصول بلند مدت در بازار و پیش بینی قیمت ها. انتظار می رود جایگاه خود را به عنوان یک شرکت پیشرو اورانیوم در کشور تبدیل یا حفظ کند ایالات متحده؛ هر گونه انتظار در مورد نحوه اجرای بودجه رئیس جمهور و زمان اجرای آن؛ هر گونه توقفی با توجه به زمان بندی تولید ، هر انتظاری که این شرکت بتواند موجودی های اورانیوم و وانادیوم خود را با قیمت بالقوه بالاتری در آینده بفروشد. هر گونه انتظار که کنگره اعتبارات درخواستی را به دست آورد ؛ هر گونه انتظار از توانایی شرکت برای اجرای هرگونه اقدامات اضافی برای کاهش هزینه ها. هر گونه انتظار که شرکت ممکن است فرصتی برای پردازش سنگ معدن های اورانیوم برای بازیابی REE ها داشته باشد ، به هر وجه یا از نظر تجاری. و هرگونه توقعی مبنی بر اینكه این شرکت قادر به بازیابی مجدد مواد معدنی و یا اورانیم از سنگ معدن بر اساس مبنای تجاری باشد. عموماً با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “انتظار” ، “انتظار نمی رود” ، “انتظار می رود” ، “به احتمال زیاد” ، “بودجه” ، برنامه ریزی شده است. ، “” برآورد “،” پیش بینی “،” قصد “،” پیش بینی “،” پیش بینی نمی کند “، یا” معتقد است “یا تغییرات کلمات و اصطلاحات ، یا بیانگر این است که برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است ، ” “می تواند” ، “” ، “ممکن است” یا “گرفته شود” ، “رخ می دهد” ، “” حاصل می شود “یا” پتانسیل داشتن را دارد “. همه اظهارات ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، در اینجا گفته های آینده نگر در نظر گرفته می شوند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر مادی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا دلالت شده توسط بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه پیش بینی شده در این بیانیه های آینده پیش بینی شده است متفاوت می سازد شامل خطرات مرتبط با: تولید و پیش بینی فروش است. هزینه های تولید؛ مقیاس پذیری ، و توانایی و آمادگی شرکت برای شروع دوباره یا گسترش هر یک از پروژه های موجود خود برای پاسخ به هرگونه پیشرفت در شرایط بازار اورانیوم یا در پاسخ به بودجه رئیس جمهور. انتظارات در مورد فرصت های وانادیوم ، برنامه شرکت برای بازیابی وانادیوم از راه حل های برکه ، باقی مانده وانادیوم حل شده در راه حل های تأسیسات بام ، فرصت های تولید آینده یا توانایی شرکت برای فروش هر یک از محصولات وانادیوم خود با حق بیمه به قیمت های دیگر یا در غیر این صورت. توانایی شرکت برای تأمین منابع جدید مواد خوراکی متناوب یا سایر فرصت های پردازش در آسیاب مزا سفید. جدول زمانی انتظار برای مجوز و توسعه پروژه ها؛ انتظارات شرکت در مورد اصول بلند مدت در بازار و پیش بینی قیمت ها. انتظار می رود جایگاه خود را به عنوان یک شرکت پیشرو اورانیوم در کشور تبدیل یا حفظ کند ایالات متحده؛ هر گونه انتظار در مورد نحوه اجرای بودجه رئیس جمهور و زمان اجرای آن؛ هر گونه توقفی با توجه به زمان بندی تولید ، هر انتظاری که این شرکت بتواند موجودی های اورانیوم و وانادیوم خود را با قیمت بالقوه بالاتری در آینده بفروشد. هر گونه انتظار که کنگره اعتبارات درخواستی را به دست آورد ؛ هر گونه انتظار از توانایی شرکت برای اجرای هرگونه اقدامات اضافی برای کاهش هزینه ها. هر گونه انتظار که شرکت ممکن است فرصتی برای پردازش سنگ معدن های اورانیوم برای بازیابی REE ها داشته باشد ، به هر وجه یا از نظر تجاری. هرگونه توقعی مبنی بر اینكه این شرکت قادر به بازیابی مجدد مواد معدنی و یا اورانیم از سنگ معدن بر مبنای تجاری باشد؛ و سایر عوامل شرح داده شده در زیر عنوان “عوامل خطر” در جدیدترین گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K که برای بررسی در EDGAR در www.sec.gov/edgar.shtml ، در SEDAR در www.sedar موجود است. .com و در وب سایت شرکت به آدرس www.energyfuels.com. اظهارات پیشگویی موجود در اینجا از تاریخ انتشار این خبر ساخته شده است و شرکت غیر از آنچه طبق قانون مقرر شده است ، از هرگونه تعهد برای به روزرسانی هرگونه اظهار نظر در آینده ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، نتایج ، رویدادهای آینده صرف نظر می کند. شرایط ، یا اگر ارزیابی ها یا نظرات مدیریت باید تغییر کند ، یا در غیر این صورت. هیچ تضمینی وجود ندارد که اظهارات آینده نگر دقیق باشند ، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از لحاظ معنوی با آنچه پیش بینی می شود در چنین بیانیه ها متفاوت باشند. بر این اساس ، به خواننده هشدار داده می شود كه به اظهارات آینده نگر اتكا كند. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی اطلاعات در این ارتباطات ، جز در مواردی که طبق قانون غیرقانونی است.

همچنین لازم به ذکر است که فعالیتهای پیشنهادی بودجه ریزی شده رئیس جمهور منوط به تخصیص توسط کنگره است ایالات متحده، و نمی توان اطمینان از نتیجه این بودجه یا توصیه های NFWG به دست آورد. بنابراین ، نتیجه این روند نامشخص است.

SOURCE سوخت های انرژی شرکت

لینک های مربوطه

http://www.energfuels.com

پاسخی بگذارید