سود خالص نسبت به سال گذشته 50.63٪ رشد داشت

سود خالص نسبت به سال گذشته 50.63٪ رشد داشت

پکن، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – روشن است 29 آگوست 2020، Oriental Yuhong Waterproof Technology Co. Ltd. (از این پس به نام “Oriental Yuhong” ، کد سهام: SZ002271) گزارش دو ساله سال 2020 را منتشر کرد. بر اساس این گزارش ، درآمد عملیاتی در نیمه اول سال تقریباً به 1.254 میلیارد دلار، افزایش 11 درصدی نسبت به سال دیگر. سود خالص قابل انتساب به سهامداران شرکت های بورسی پس از کسر سود و زیان غیرتکراری تقریباً برابر بود 148 میلیون دلار، 50.63٪ افزایش نسبت به سال گذشته. در سال 2020 ، درآمد و سود Oriental Yuhong به رشد خود ادامه می دهد.

Yuhong شرقی در حال گسترش و تعمیق حضور خود در بازار است و نسبت بالای بازار را نشان می دهد. طبق این گزارش ، درآمد فروش مواد ضد آب در حدود بود 1.006 میلیارد دلار، افزایش سالانه 6.87٪ ، و درآمد ساخت و ساز ناشی از پروژه های مهندسی ضد آب در حدود بود 199 میلیون دلار، افزایش 35.79٪ نسبت به سال گذشته. جریان های دیگر درآمد به حدود رسید 44 میلیون دلار، با 18.13٪ افزایش نسبت به سال گذشته و درآمد فروش مواد در حدود بود 4،753،200 دلار آمریکا، 27.27٪ افزایش نسبت به سال گذشته.

با بازبینی عملکرد اورهینال یوهونگ در نیمه اول سال ، همه گیر باعث آسیب به عملکرد این شرکت در سه ماهه اول شد ، زیرا درآمد عملیاتی آن را به خانه برد 353 میلیون دلار. با این حال ، این شرکت در سه ماهه دوم با جلب توجه به سیاست ها و تشدید حضور آنها در بازار ، به سرعت بهبود یافت. در نیمه اول سال ، درآمد عملیاتی بود 1.254 میلیارد دلار، و سود خالص به طور قابل توجهی افزایش یافت. علی رغم اوضاع اقتصادی متشنج و پیچیده ، یوهونگ شرقی با افزایش مداوم عملکرد فروش خود همچنان به خوبی عمل می کند. سه دلیل عمده وجود دارد: اول ، این امر توسط ساخت و ساز زیرساخت های ملی و سیاست های بازسازی خانه های قدیمی تحریک می شود و ناشی از تقاضای پایین دستی است. دوم ، به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مصالح ساختمانی ، رقابت و کیفیت محصولات Yuhong شرقی به طور پیوسته بهبود یافته است. سوم ، نسبت غلظت افزایش یافته است ، و مزیت نام تجاری بیشتر گسترش یافته است.

مطلب مرتبط  منابع آنترو نتایج اولیه مناقصه و قیمت پیشنهادی مناقصه را برای یادداشت های 2022 و 2023 خود اعلام کرد

Yuhong شرقی رشد ارزش شرکت را با محصولات و خدمات با کیفیت بالا پیش می برد و به تولید ناب و تولید هوشمند پایبند است. این محک معیار بهره وری بالا ، دقت بالا و پایداری بالا در صنعت است و با محصولات با کیفیت بالا شهرت خوبی برای شرکت ایجاد کرده است. این شرکت در سال 2008 وارد بورس شد و نرخ رشد مرکب آن طی 11 سال به 34 درصد رسید. با تحول در بازار ، به ویژه بلوغ صنعت املاک و مستغلات ، Oriental Yuhong همچنین به طور فعال منابع خود را مستقر می کند و وارد بازار گسترده تری می شود. حوزه های تجاری آن توسعه مشترک چند بخشی از قابلیت خدمات سیستم سیستم مصالح ساختمانی را تشکیل داده است.

محصولات و خدمات آن به بیش از 100 کشور و منطقه مانند این کشور صادر می شود آلمان، برزیل، روسیه، ژاپن و سنگاپور.

اورهینال یوهونگ متعهد شده است که به با ارزش ترین شرکت در صنعت مصالح ساختمانی جهانی تبدیل شود و به حفظ ایمنی ساختمان و اجرای مسئولیت اجتماعی شرکت ادامه خواهد داد. در طول این مجله معروف ، Oriental Yuhong به دیگر شرکای تجاری و شرکت های تابعه و زیرمجموعه آنها پیوست تا به بیش از 20 پروژه مهم اورژانس مانند بیمارستان Huoshenshan و بیمارستان Leishenshan در ووهان، و دیگران در Jingmen ، Xiaogan ، شیان، گویانگ، هاربین، Zhuhai و شنژن. آنها منابع پزشکی مانند ماسک را به شرکای بین المللی برای محافظت از ایمنی پزشکان و بیماران اهدا کردند و این عمل مورد ستایش گسترده جامعه جهانی قرار گرفت.

مطلب مرتبط  طراحی مجدد و نوآوری تحول هوشمند GWM را در اواخر نمایشگاه Auto China 2020 تحریک می کند

در طول دوره گزارش ، اورهنتال یوهونگ با قدرت نام تجاری 939 و ارزش نام تجاری در لیست اطلاعات ارزیابی ارزش برند 2020 چین قرار گرفت. 13.189 میلیارد RMB. ارزش مارک سالانه 40 درصد افزایش یافت و اولین بار در ماه جولای در لیست 500 برتر Fortune China قرار گرفت. در همان زمان ، مارک “Yuhong” برای ثبت نام در سال تأیید شد کانادا. علاوه بر این ، به عنوان “50 دارایی اصلی” سهام A در سال 2020 انتخاب شده و به عنوان “سهام A – 50 برتر در سلامت مالی” ذکر شده است ، و آگاهی از نام تجاری آن روز به روز افزایش می یابد.

در سال های اخیر ، با سرعت بخشیدن به تمرکز صنعت املاک و مستغلات و صنعت ساخت و ساز ، سهم بازار در شرکت های بزرگ متمرکز شده و باعث ایجاد اثرات تجمع در بازار شده است. افزایش سهم بازار شرکت های بزرگ همچنین منجر به افزایش تقاضا برای کیفیت در بازار مصالح ساختمانی شده است. در آینده ، ساخت زیرساخت ها نیز به یک قاعده تبدیل می شود ، و ساخت راهروهای جامع لوله های زیرزمینی و شهرهای اسفنجی ، بهبود راه آهن ، بزرگراه ها و تأسیسات نگهداری آب به طور فزاینده ای رایج می شود. با افزایش تقاضای صنعت ، Yuhong شرقی فرصت بیشتری برای رشد پیدا می کند.

مطلب مرتبط  خواندن امکانات بادی در کانزاس عملیاتی است

از نظر وضعیت مالی ، این شرکت از نظر مالی سالم است. از همان زمان 30 ژوئن 2020، کل دارایی شرکت بود 3.481 میلیارد دلار، افزایش 9 درصدی نسبت به سال گذشته. خالص جریان نقدی حاصل از فعالیتهای عملیاتی ، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، 68 درصد افزایش یافته است.

درباره یوهونگ شرقی

اورینتال یوهونگ در سال 1995 وارد صنعت عایق رطوبتی ساختمان شد. برای بیش از 20 سال ، اورینتال یوهونگ راه حل های سیستم مصالح ساختمانی با کیفیت بالا برای ساخت زیرساخت های اصلی ، ساختمانهای صنعتی و ساختمانهای مدنی و تجاری ارائه داده است. سرمایه گذاری این شرکت شامل ساختن ضد آب ، پوشش های ساختمانی ، پودر ساختمان ، پارچه های غیربافته ، عایق حرارتی و صرفه جویی در انرژی ، ملات های مخصوص و تعمیرات ساختمان و سایر زمینه ها است. Oriental Yuhong بیش از 50 شرکت تابعه از جمله Shanghai Oriental Yuhong ، Hong Kong Oriental Yuhong و Oriental Yuhong North America Co. Ltd. دارد و 28 پایگاه تدارکات تحقیق و توسعه تولید را در چین.

SOURCE پکن شرقی Yuhong شرکت ضد آب فناوری فناوری ، آموزشی ویبولیتین

لینک های مربوطه

www.yuhong.com.cn

پاسخی بگذارید