سود خالص نسبت به سال گذشته 97/55 درصد افزایش یافته است

سود خالص نسبت به سال گذشته 97/55 درصد افزایش یافته است

چانگشا ، چین، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت علوم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion (Zoomlion) گزارش موقت سال 2020 خود را در 21 آگوست منتشر کرد.

داده های کلیدی:

  • سود عملیاتی مبلغ 28.827 میلیارد CNY (4.178 میلیارد دلار) بود که 29.49٪ نسبت به سال قبل افزایش داشت.
  • سود خالص قابل انتساب به سهامداران شرکت بالغ بر 4.018 میلیارد CNY (582.361 میلیون دلار) بود که نسبت به سال گذشته 55.97 درصد افزایش داشت.

“علیرغم COVID-19 ، صنعت ماشین آلات ساختمانی در چین رشد مداوم به دلیل مقررات اقتصاد کلان چین ، پروژه های جدید زیرساختی و احیای مجدد ساخت هوشمند. ” ما به پیاده سازی یک مدل مدیریت کسب و کار پایان به پایان ، تسریع تحول دیجیتال ، کنترل ریسک تجارت و بهبود کارایی مدیریت ادامه خواهیم داد.

مطلب مرتبط  چشم انداز بازار جهانی بیوراکتور جهانی در حال حرکت (2018 تا 2027)

در طول دوره گزارش ، حجم فروش محصولات اصلی در مقایسه با سال قبل به میزان قابل توجهی افزایش یافت و حاشیه سود ناخالص بیشتر بود.

جرثقیل های سیار: فروش با رشد مداوم همچنان بر بازار داخلی تسلط دارد. در همان زمان ، درآمد حاصل از جرثقیل های خزنده دو برابر شد.

– ماشین های بتنی: افزایش چشمگیری در فروش داشته اند. پمپ های کامیون بوم بلند و پمپ های شهری همچنان در جایگاه اول سهم بازار تسلط دارند ، در حالی که سهم بازار کامیون های مخلوط کن به سه رتبه اول می رود.

– جرثقیل های تاجی: Zoomlion از نظر میزان فروش همچنان برجسته ترین تولید کننده جرثقیل های برج است و به بالاترین رکورد رسیده است. معرفی جدیدترین تاورکرین های هوشمند سری W سهم بازار Zoomlion را بیشتر کرده است.

مطلب مرتبط  Maxeon Solar Technologies نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 را در 19 نوامبر 2020 منتشر می کند

– تجهیزات زمینی: فروش به دلیل نوآوری در محصول ، مدل فروش ، چیدمان فروشگاه و شبکه خدمات از سال به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. سیستم عامل های کار هوایی شاهد افزایش 100 درصدی فروش بوده و یکی از بزرگترین سهام بازار را در اختیار دارند.

نسبت هزینه نسبت به سال گذشته بیش از 3.7 درصد کاهش یافت با تشکر از کنترل دقیق هزینه و هزینه ، که به افزایش حاشیه سود خالص شرکت کمک کرد.

نسبت هزینه توزیع به عنوان یک نتیجه از معرفی مدل مدیریت جدید “پایان به پایان” که توسط دیجیتالی سازی پشتیبانی می شود ، به طور قابل توجهی کاهش یافت.

هزینه های مالی با استفاده کارآمد از وجوه و کاهش بدهی به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

مطلب مرتبط  Gold Fields Limited - نتایج برای شش ماه منتهی به 30 ژوئن 2020

در نتیجه بودجه پروژه های جدید زیرساختی و شهرنشینی در چین انتظار می رود صنعت ماشین آلات ساختمانی نرخ رشد بالایی را حفظ کند. Zoomlion به طور مداوم رقابت در بازار را بهبود می بخشد ، به طور کامل برای خواسته های بازار جهانی آماده می شود ، و توسعه بلند مدت با کیفیت بالا را پشتیبانی می کند.

درباره Zoomlion

شرکت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion ، آموزشی ویبولیتین (Zoomlion) (SZSE: 000157) ، که در سال 1992 تاسیس شد ، یک شرکت تولید کننده تجهیزات فنی پیشرفته ، ارائه ماشین آلات ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی است. این شرکت هم اکنون نزدیک به 600 محصول پیشرفته را از طریق 55 خط تولید در ده دسته اصلی به فروش می رساند.


لینک های مربوطه

www.zoomlion.com

SOURCE Zoomlion

پاسخی بگذارید