سود سه ماهه 0.20 دلار هر سهم اوتیس را اعلام می کند

سود سه ماهه 0.20 دلار هر سهم اوتیس را اعلام می کند

فارمینگتون ، اتصال، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – امروز هیئت مدیره Otis Worldwide Corporation (NYSE: OTIS) موثق اعلام شد 5 اکتبر 2020، سود سه ماهه 0.20 دلار به ازای هر سهم از سهام عادی اوتیس. سود سهام در تاریخ 10 دسامبر سال 2020 به سهامداران با سابقه پایان کار در 20 نوامبر 2020 پرداخت خواهد شد.

درباره اوتیس
اوتیس پیشروترین شرکت تولید ، نصب و خدمات آسانسور و پله برقی در جهان است. ما روزانه 2 میلیارد نفر را جابجا می کنیم و بیش از 2 میلیون واحد مشتری را در سراسر جهان نگهداری می کنیم که بزرگترین سبد نگهداری صنعت است. دفتر مرکزی آن در کنتیکت است ، ایالات متحده آمریکا، Otis دارای 69000 نفر نیرو است ، از جمله 40،000 متخصص زمینه ، همه متعهد به پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان و مسافران ما در بیش از 200 کشور و سرتاسر جهان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.otis.com مراجعه کرده و ما را دنبال کنید LinkedIn، اینستاگرام، فیس بوک و توییتر OtisElevatorCo.

مطلب مرتبط  Sunoco LP توزیع سه ماهه را حفظ می کند

بیانیه احتیاط
این نسخه شامل گزاره های مربوط به سود پیش بینی شده ، جریان وجوه نقد و سود سهام است که “بیانیه های آینده نگر” را تحت قوانین اوراق بهادار تشکیل می دهد. تمام گزاره های آینده نگر خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی را در بر می گیرد که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان شده یا ضمنی است تفاوت اساسی داشته باشد. سود سهام گذشته هیچ تضمینی در مورد سود سهام آینده ندارد. پرداخت و میزان سود سهام آتی به دلیل تعدادی از خطرات و عدم اطمینان می تواند از مبالغ گذشته به طور قابل توجهی متفاوت باشد. خطرات و عدم اطمینان عبارتند از: (1) تأثیر شرایط اقتصادی در صنایع و بازارهایی که اوتیس و مشاغل آن در ایالات متحده و در سطح جهانی فعالیت می کنند و هرگونه تغییر در آنها ، از جمله شرایط بازار مالی ، نوسانات قیمت کالاها ، نرخ بهره و ارز خارجی نرخ ارز ، سطح تقاضای نهایی بازار در ساخت و ساز ، تأثیر شرایط آب و هوایی ، مسائل بهداشتی همه گیر (از جمله COVID-19 و اثرات آن ، از جمله چیزهای دیگر ، در عرضه جهانی ، تقاضا و اختلالات توزیع با ادامه شیوع و منجر به مدت زمان طولانی تری از مسافرت ، تجارت و / یا سایر محدودیت ها و محدودیت های مشابه) و وضعیت مالی مشتریان و تأمین کنندگان اوتیس ؛ (2) مزایای مورد انتظار جدایی اوتیس از شرکت United Technologies. (3) خطرات مرتبط با بدهی ناشی از معاملات مالی انجام شده در رابطه با جدایی. (4) این خطر که هزینه های عدم همکاری ، هزینه های معاملات تجدید ساختار و سایر هزینه های انجام شده در رابطه با جدایی از تخمین های اوتیس فراتر رود. (5) تأثیر تفکیک بر مشاغل اوتیس و منابع ، سیستم ها ، رویه ها و کنترل های اوتیس ، انحراف توجه مدیریت و تأثیر بر روابط با مشتریان ، تأمین کنندگان ، کارمندان و سایر طرف های تجاری. (6) چالش های توسعه و تولید محصولات و خدمات جدید ؛ و (7) تأثیر تغییرات در قوانین و مقررات و شرایط سیاسی در کشورهایی که در آنها فعالیت می کنیم و سایر عوامل خارج از کنترل ما. لیست عوامل فوق جامع و لزوماً به ترتیب اهمیت ندارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شناسایی عواملی که ممکن است باعث شود نتایج واقعی متفاوت از موارد ذکر شده در بیانیه های آینده نگر باشد ، به بیانیه های ثبت نام Otis در فرم 10 و فرم S-3 و گزارشات Otis در فرم های 10-K ، 10-Q و 8-K هر از گاهی در SEC ثبت و یا در اختیار آن قرار می گیرد. هر بیانیه آینده نگر فقط از تاریخ ساخت آن صحبت می کند و اوتیس هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا بازنگری چنین بیانیه ای ندارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، مگر در مواردی که قانون لازم الاجرا دارد.

مطلب مرتبط  مجمع عمومی صنایع غذایی Siniora توزیع سود سهام به سهامداران خود را تصویب کرد و به مبلغ 4.5 میلیون JD (6.35 میلیون دلار) که 18٪ سرمایه پرداخت شده شرکت را به خود اختصاص داده است. 10٪ سود سهام نقدی 2.5 میلیون JD (3.53 میلیون دلار) و 8٪ به عنوان دو میلیون سهام جایزه

SOURCE Otis Worldwide Corporation

لینک های مربوطه

http://www.otis.com

پاسخی بگذارید