سومین سال یارانه از مشتقات نفتی عربستان سعودی به المهرا

سومین سال یارانه از مشتقات نفتی عربستان سعودی به المهرا

این منابع 11 نیروگاه نیروگاهی فرمانداری المهرا را قادر ساخته است تا به طور صحیح و مداوم کار کنند ، و اطمینان حاصل کنند که برق به 82 اجتماع روستایی می رسد و 24 پروژه رانندگی را ارائه می دهد که خدمات اساسی مانند تأمین آب و توزیع تجهیزات ، بیمارستان ها و سلامتی.

والی المهرا ، محمد علی یاسر – که وی کشتی سوخت را به همراه مدیر SDRPY المهرا ، مهندس عبدالله باسولیمان ، مدیر شرکت نفت المهرا دریافت کرد ، محسن علی و دیگران – تأکید کردند که اهمیت این کمک هزینه برای کمک به بیمارستان ها و سایر مراکز خدمات اساسی است. اعلام کرد که SDRPY به زودی پروژه هایی را برای ساخت نیروگاه 40 مگاواتی و بزرگراه از طریق شهر پزشکی و آموزشی پادشاه سلمان به منظور تکمیل پشتیبانی خود از خدمات و توسعه در بخش های انرژی ، آموزش ، بهداشت ، آب ، آب و کشاورزی آغاز می کند. ماهیگیری و حمل و نقل

مطلب مرتبط  استان کوهستان به روزرسانی های اکتشافی را در Gahcho Kué و Kennady North ارائه می دهد

این کمک هزینه تأثیر بسزایی در تثبیت جریانهای الکتریکی و بهبود دسترسی به آب در همه مناطق استان المهرا و همچنین در کاهش بار مالی مسئولان محلی در خرید دیزل داشته است. قطع برق مداوم واقعیت زندگی روزمره مردم استان قبل از اعطای امتیاز بود و کار فقط برای چند ساعت در روز برای بیشتر افراد امکان پذیر بود. برق در المهرا اکنون برای ساکنان فصلی و آوارگان در دسترس است.

مطلب مرتبط  چینگدائو با شرکت های چینی در شرکت در آزمون بزرگ COVID-19 همراه است

“تلاش های SDRPY تجلیات زنده ای از جدیت پادشاهی عربستان سعودی برای کمک به آن است یمن مهندس بصولیمان گفت: “ما در تلاش هستیم تا همه چیزهایی را که شهروندان یمنی در المهرا و همه استان ها به آن احتیاج دارند ، فراهم کنیم.” یمنوی توضیح داد: وی توضیح داد: این یارانه برای تضمین “پایداری خدمات برق ، پایداری جریان های برقی ، بهبود اقتصاد و استاندارد زندگی و افزایش فرصت های شغلی” در نظر گرفته شده است.

مطلب مرتبط  تولیدکنندگان رزین پلی اتیلن ترفتالات (PET) متشکل از تصمیم دادگاه تجارت بین المللی ایالات متحده مبنی بر بازگرداندن مصدومیت به کمیسیون تجارت بین المللی

توزیع یارانه مشتقات نفتی در استان المهرا توسط SDRPY از طریق کمیته پذیرش و تحویل با همکاری شرکت نفت المهرا ، شرکت برق عمومی ، مسئولان دولتی و سازمان های مدنی برگزار می شود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1200599/SDRPY_1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1200600/SDRPY_2.jpg

برنامه توسعه و بازسازی عربستان سعودی برای یمن

پاسخی بگذارید