سیستم های قدرت یکپارچه پرونده های نقض حق ثبت اختراع و دادخواست های سرقت تجاری مخفی علیه Meraki Integrated و علیه بنیانگذاران آن Wei Dong و Lin Sheng به دلیل نقض قرارداد و تقلب

سیستم های قدرت یکپارچه پرونده های نقض حق ثبت اختراع و دادخواست های سرقت تجاری مخفی علیه Meraki Integrated و علیه بنیانگذاران آن Wei Dong و Lin Sheng به دلیل نقض قرارداد و تقلب

کیرکلند ، واشنگتن، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Monolithic Power Systems، Inc. (MPS) (Nasdaq: MPWR) ، یک شرکت پیشرو در راه حل های آنالوگ با عملکرد بالا ، امروز اعلام کرد که در دادگاه های منطقه ای ایالات متحده برای منطقه غربی تگزاس و منطقه شمالی کالیفرنیا علیه مدار مجتمع Meraki (شنژن) Technology، Ltd. (Meraki) ؛ مشتری Meraki ، شرکت Promate Electronic ، با مسئولیت محدود. و بنیانگذاران Meraki ، وی دونگ و لین شنگ. در این دادخواست ها ادعای نقض قرارداد ، کلاهبرداری ، سرقت اسرار تجاری و محصولات یکسو کننده همزمان Meraki ، از جمله MK1808 ، MK91808 ، MK1718 ، MK91718 ، MK1708 ، MK1807 ، MK91807 ، MK1715 ، MK1716 ، MK17350 ، MK17360 ، MK91735 ، MK93836 ، MK17360 ، MK91735 ، MK93736 ، MK1705A ، MK1706 ، MK1709 و MK1719 از محصولات انحصاری MPS رد می شوند و حداقل پنج مورد از حق ثبت اختراع MPS چینی و شماره های ثبت اختراعات ایالات متحده را 8،067،973 ، 8،400،790 و 10،432،104 را نقض کرده اند. در این پرونده های قضایی همچنین ادعا می شود که Meraki مشتریان خود را وادار به ارائه فروش و واردات محصولات متخلف Meraki به ایالات متحده کرده است.

مطلب مرتبط  موسسه حقوقی پومرانتز از تشکیل یک اقدام طبقاتی علیه شرکت FirstEnergy و برخی از افسران خبر داد

MPS ادعا می کند که وی دونگ، با نام مستعار وین و وسلی ، و لین شنگ، با نام مستعار ایلین ، بلافاصله قبل از نقل مکان به مهندسین سابق MPS در ایالات متحده بودند چین با اسرار تجاری MPS به سرقت رفته MPS همچنین ادعا می کند که دونگ و شنگ برای پنهان کردن فعالیت های غیرقانونی خود ، از هویت مادران خود به جای شخصیت شخصی خود برای ترکیب Meraki و داشتن عناوین استفاده کردند.

مطلب مرتبط  دریچه های Flomatic جیم توچی را به عنوان مدیر جدید فروش ملی منصوب می کند

در این شکایات ، MPS به دنبال جبران خسارات نامشخص و احکام قضایی به دستور دادگاه در مورد تخلف در آینده و رفتارهای غیرقانونی این شرکت ها ، دونگ و شنگ ، و همچنین بازگشت مالکیت معنوی به MPS از جمله درخواست های ثبت اختراع است که به طور نامناسب به Meraki اختصاص داده شده است. MPS قصد دارد با قاطعیت از مالکیت معنوی خود محافظت و اعمال کند.

درباره سیستم های قدرت یکپارچه ، شرکت

Monolithic Power Systems، Inc (MPS) راه حل های کوچک ، بسیار کارآمد و با کاربرد آسان برای سیستم هایی که در برنامه های صنعتی ، زیرساخت های مخابراتی ، رایانش ابری ، خودرو و برنامه های مصرف کننده یافت می شوند ، فراهم می کند. مأموریت MPS کاهش مصرف کل انرژی در سیستم های مشتریان خود با راهکارهای سبز ، کاربردی و فشرده است. این شرکت توسط مایکل هسینگ در سال 1997 و در واقع است ایالات متحده. با MPS می توان از طریق وب سایت آن به آدرس www.monolithicpower.com یا دفاتر پشتیبانی آن در سراسر جهان تماس گرفت.

مطلب مرتبط  AutoStore از Ocado به دلیل نقض حق اختراع ثبت شده در فناوری اصلی Ocado Smart شکایت کرد

سیستم های قدرت یکپارچه ، MPS و نشان MPS علائم تجاری ثبت شده از Monolithic Power Systems، Inc. در ایالات متحده و دارای مارک تجاری در کشورهای خاص دیگری است.

SOURCE سیستمهای قدرت یکپارچه ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.monolithicpower.com

پاسخی بگذارید