شانگهای الکتریک در حالی که توانمندسازی جوشکارهای محلی است ، دیگ جوشکاری پروژه نیروگاه Thar Coal Block-1 2x660MW است.

به عنوان بخشی از آموزش مداوم ، یک مسابقه لحیم کاری با تعداد کل 8 جوشکار چینی و پاکستانی در محل انجام شد و سه جایگاه برتر توسط یک جوشکار چینی و دو جوشکار پاکستانی به دست آمد.

کیان شیائولی ، مدیر روابط عمومی پروژه ، گفت: “ما خوشحالیم که می بینیم جوشکاران ما در مسابقه کارهای سخت لحیم کاری را انجام می دهند ، و ما این را بخشی از آموزش مداوم ما برای کارگران برای ارائه نتایج با کیفیت می دانیم.”

شرکت کنندگان موظف بودند چندین ماموریت را طی 40 دقیقه انجام دهند ، از جمله کارهایی مانند سوئیچینگ دستگاه های جوشکاری ، رفع اشکال در جوشکاری ، اتصال صفحه و جوشکاری عمودی صفحه. شرکت کنندگان با 12 جنبه کلیدی مانند تشکیل جوش ، ارتفاع باقیمانده جوش ، اختلاف عرض ، تغییر شکل زاویه ای و تشکیل ریشه مورد ارزیابی قرار گرفتند ، که مطابق با مقررات بین المللی جوشکاری است.

مطلب مرتبط  سهام شرکت Leviathan Gold Ltd. به سهامداران Fosterville South تأیید شده توسط سهامداران

با شروع فرآیند لحیم کاری سطح حرارت دیگ بخار ، این پروژه وارد مرحله نصب تجهیزات شده است.

این مسابقه در حالی برگزار می شود که شانگهای الکتریک حضور خود را بیشتر تقویت می کند پاکستان. این شرکت به عنوان محیط صنعتی در ساخت پروژه از پس چالش ها برآمده است پاکستان کمتر توسعه یافته است و تجهیزات و مصالح ساختمانی در میان همه گیر Covid-19 کمبود دارند.

برای اطمینان از روند صاف ساخت و ساز ، شرکت به طور فعال پرسنل و تجهیزات را هماهنگ کرد و تیمی از متخصصان نصب را به محل رساند. این تیم شرایط ساخت را به دقت بررسی كردند ، نصب سطح گرمایش را برنامه ریزی كردند و اطمینان حاصل كردند كه جوشكاران صلاحیت انجام چنین كارهایی را دارند. پس از ارزیابی کامل ، شانگهای الکتریک با موفقیت کار لحیم کاری دیگ بخار واحد 1 را با 29 محل اتصال جوش داده شده پروژه انجام داد که برای استفاده واجد شرایط است.

مطلب مرتبط  انجمن گچ به عنوان مرکز اطلاعات فنی محصولات پانل گچ ، 90 سال را جشن می گیرد

درباره شانگهای الکتریک

Shanghai Electric Group Company Limited (SEHK: 02727، SSE: 601727) اصولاً در زمینه طراحی ، ساخت و فروش تجهیزات قدرت و تجهیزات صنعتی فعالیت می کند. این برنامه بر روی تجارت تجهیزات انرژی از جمله تولید و فروش تجهیزات تولید برق با زغال سنگ ، تجهیزات تولید برق با گاز ، تجهیزات هسته ای ، تجهیزات بادی ، تجهیزات ذخیره انرژی ، تجهیزات شیمیایی پیشرفته ، شبکه برق و منبع تغذیه هوشمند صنعتی تمرکز دارد. راه حل های سیستم ، تجارت تجهیزات صنعتی شامل تولید و فروش آسانسور ، موتورهای الکتریکی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات ساخت هوشمند ، قطعات اساسی صنعتی ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست ، تجهیزات صنعتی سازی ساخت و ساز و خدمات یکپارچه خدمات از جمله انرژی ، حفاظت از محیط زیست و مهندسی اتوماسیون و خدمات ، خدمات اینترنت صنعتی ، خدمات مالی ، خدمات تجارت بین الملل ، خدمات املاک پیشرفته و غیره

مطلب مرتبط  GA-ASI تیم SkyGuardian استرالیا را اعلام می کند

مربوط ارتباط دادن
www.shanghai-electric.com

منبع شانگهای الکتریک

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

پاسخی بگذارید