شانگهای الکتریک در نمایشگاه بین المللی صنعتی چین در روز جهانی پاکسازی آمریکای لاتین راه حل های هوشمندانه انرژی را ارائه می دهد – espa Englishol English English English Deutsch Brazil – Português

در این سال ، نمایشگاه صنعتی شانگهای حالت نمایش جدیدی را متشکل از “حالت آفلاین به عنوان حالت اصلی و آنلاین به عنوان حالت مکمل” در پیش گرفت. این نمایشگاه ها شامل 9 منطقه مختلف نمایشگاهی از جمله ماشین آلات CNC و پردازش فلزات ، اتوماسیون صنعتی ، صرفه جویی در انرژی و پشتیبانی صنعتی ، همراه با نسل جدیدی از فناوری و برنامه های رایانه ای بود.

همانطور که یووانی ، معاون رئیس گروه تولید برق ال شانگهای اظهار نظر کرد ، “ما با آینده ای دقیق تر و دیجیتالی تر روبرو هستیم. امروز سومین روز جهانی تمیز کردن است و جهان به دنبال راه حل های هوشمند برای حل مشکلات زیست محیطی است. راه حل های انرژی هوشمند همراه با سایر راه حل های هوشمند را به نمایش بگذارید ، زیرا شانگهای الکتریک همیشه مشتاق کشف راه حل های کارآمد برای دنیای هوشمند آینده بوده است. ”

مطلب مرتبط  CIIE ثبت نام غرفه داران را برای سال 2021 آغاز می کند

راه حل های هوشمند از Shanghai Electric

  • شهر هوشمند: شانگهای الکتریک زنجیره کامل صنعتی خود و بستر نرم افزاری متناظر خود ، از جمله شارژ مجدد برق وسیله نقلیه جدید ، آسانسورهای هوشمند ، دفع زباله و راه حل های دیگر را که راه را برای آینده هوشمند هموار می کند ، به نمایش گذاشت. این شرکت یک ربات شارژ کاملاً اتوماتیک برای وسایل نقلیه جدید انرژی با رمز C-POD در نمایشگاه به نمایش گذاشت. این محصول می تواند موقعیت درگاه شارژ را در وسایل نقلیه الکتریکی از طریق یک ماژول بصری شناسایی کرده و اسلحه شارژ را به داخل درگاه شارژ هدایت کند ، و تمام مراحل را بدون پرسنل انجام دهد.
  • انرژی هوشمند: شانگهای الکتریک یک راه حل جامع انرژی ایجاد کرده است که ترکیبی از انرژی گرمایی ، فتوولتائیک و انرژی باد ، ذخیره انرژی ، توربین های هوشمند ، مدیریت انرژی هوشمند و مدیریت کیفیت انرژی است. علاوه بر این ، این شرکت پروژه ریز شبکه هوشمند Sanxing را در شهر شیان با موفقیت توسعه داده است. این با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت جامع قدرت به طور مستقل و فناوری پیشرفته برای جبران توان راکتیو ، به منظور ایجاد اطمینان از قابلیت اطمینان ، شهر را به جامعه ای با کربن صفر تبدیل می کند. تأمین انرژی و عملکرد بهتر میکرو شبکه.
  • ساخت هوشمند: شانگهای الکتریک در طول نمایشگاه تحقیقات خود را در مورد تحول دیجیتال ارائه داد و از تجربیات گسترده خود در زمینه هوش مصنوعی برای توسعه راه حل های کاربردی صنعتی در انرژی باد ، حفاظت از محیط زیست ، انرژی حرارتی ، آسانسور و سایر بخش ها استفاده کرده است. این شرکت به دلیل نوآوری ها و نقش خود در “تحول دیجیتال” در کنفرانس جهانی هوش مصنوعی 2020 توجهات را جلب کرد. بعلاوه ، این شرکت موفق به کسب اولین مدال هوش صنعتی جهان: “جایزه ژان لو” ، و پلت فرم راه حل های دیجیتال SEunicloud را برای کمک به شرکت ها در دستیابی سریع و مقرون به صرفه از برنامه های کاربردی اینترنت صنعتی نوآورانه و بهبود سطح دیجیتال سازی و هوش تجاری ایجاد کرد.
  • حمل و نقل هوشمند: شانگهای الکتریک و شانگهای ShenTong مترو به طور مشترک در مورد کاربرد 5G در کنترل ترافیک ریلی ، نظارت تصویری و عملکرد هوشمند بحث کرده اند. این شرکت ها همچنین در حین کشف راه حل های جدید برای حمل و نقل ریلی شهری در عصر 5G ، و چگونگی ساخت سیستم حمل و نقل ریلی دیجیتال هوشمند (iDRT) با استفاده از فناوری راه آهن الکترونیکی مجازی ، پایه اصلی حمل و نقل مدرن در آینده است.
مطلب مرتبط  Absen برنده جایزه Red Dot 2020 برای سری جدید LED برای اجاره صحنه شد

www.shanghai-electric.com

ویدیو – https://mma.prnewswire.com/media/1277295/CIIF.mp4

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

منبع شانگهای الکتریک

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع شانگهای الکتریک

پاسخی بگذارید