شانگهای الکتریک در گزارش سالانه خود در سال 2019 از افزایش 26 درصدی درآمد ناخالص خبر داد

شانگهای الکتریک در گزارش سالانه خود در سال 2019 از افزایش 26 درصدی درآمد ناخالص خبر داد

شانگهای ، 25 آوریل 2020 / PRNewswire / – شانگهای برقی (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) ، پامروز تولید کننده و تامین کننده برجسته انرژی و تجهیزات صنعتی جهان اعلام شد نتایج حسابرسی شده آن برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019.

نتایج کلیدی مالی و عملیاتی سال 2019 در مقایسه با سال گذشته

  • درآمد ناخالص با 26 درصد افزایش به 127.79 میلیارد RMB رسید
  • سود قابل انتساب به دارندگان سهام والدین با 24/83 درصد افزایش به 3.72 میلیارد RMB افزایش یافته است
  • سفارشات جدید با 30.6٪ افزایش به 170.79 میلیارد RMB رسید
  • درآمد پایه هر سهم از 25 درصد افزایش یافته است 0.20 RMB و 0.25 RMB
  • تعداد کارمندان در تحقیق و توسعه از 3،082 به 3 هزار و 124 کارمند افزایش یافته است ، در حالی که کل سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه به 4.102 میلیارد RMB رسیده است

سفارشات جدید برای تجهیزات انرژی ، تجهیزات صنعتی و خدمات یکپارچه 33.2٪ ، 7/26٪ و 1/40٪ از کل سفارشات جدید را به خود اختصاص داده است.

بخش تجهیزات انرژی، که در آن فروش با 12.1 درصد افزایش به 45.944 میلیون RMB ، عملکرد پایدار را حفظ می کند ، که شامل نیروگاه های تولید برق ذغال سنگ ، نیروگاه های انتقال و توزیع برق ، نیروگاه های تولید گازسوز ، نیروگاه های هسته ای ، توربین های بادی و اجزای سازنده ، تجهیزات ذخیره انرژی و تجهیزات پیشرفته شیمیایی.

مطلب مرتبط  بایگانی Braskem Form 20-F 2019

درآمد حاصل از بخش تجهیزات صنعتیاز جمله آسانسورها ، موتورهای برقی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست ، با 11.6 درصد افزایش به 46409 میلیون RMB رسیده است.

بخش خدمات یکپارچه، که شامل خدمات مهندسی انرژی ، مهندسی محیط زیست ، مهندسی اتوماسیون و خدمات ، خدمات اینترنتی صنعتی ، خدمات مالی و خدمات بازرگانی بین المللی است ، با افزایش 83.5 درصدی به 44316 میلیون RMB رسیده است.

یک واقعه قابل توجه موفقیت شرکت در زمینه باد ، تحویل بزرگترین توربین بادی جهان به مزرعه بادی ولانچابو در مغولستان داخلی است. موفقیت مهم دیگر ، سفارش 39 مجموعه 4 مگاوات توربین بادی فراساحلی برای پروژه NORINCO بین المللی کرواسی است که نشان دهنده ورود رسمی این شرکت به بازار انرژی بادی اروپا است.

نیروگاه آنهویی پینگشان به عنوان نمونه ای از یک پروژه نیروگاه ذغال سنگ ، در پایان سال 2020 به بهره برداری می رسد و راندمان حرارتی آن با 92/48 درصد رکورد جهانی را می شکند. واحد تولید برق دوگانه 1350 مگاواتی پیشگامانه با کاهش مصرف زغال سنگ برای تولید انرژی به 251 گرم بر کیلووات ساعت به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای جهانی برای آینده پایدار کمک می کند.

مطلب مرتبط  شانگهای الکتریک رشد 26 درصدی درآمدهای ناخالص را برای سال 2019 ثبت کرد

برای حفظ رهبری خود در محصولات انرژی ، شانگهای برقی فعالیت خود را متنوع کرده و در تولید انواع جدیدی از باتری ها سرمایه گذاری کرده است. باتری لیتیم آهن فسفات بطور مستقل توسعه یافته و ساخته شده در این شرکت در فرودگاه بین المللی پکن داکسینگ و در سیستم ذخیره انرژی موبایل در منطقه جدید Xiong’an که شبکه را به هم وصل می کند مورد استفاده قرار می گیرد. اثبات تقاضای زیاد و سفارشات ، نصب این باتری در سیستم تأمین باتری برای اتوبوسهایی است که از انرژی جدید استفاده می کنند.

در سال 2019 ، شانگهای الکتریک یک اینترنت صنعتی راه اندازی کرد که مرزهای ذهن و ماشین ها را تحت فشار قرار می دهد. این شرکت هم اکنون با سیستم عامل “اینترنت صنعتی Seunicloud” ارائه راه حل های جامع برای بهره برداری هوشمند از انرژی باد ، بهره برداری از راه دور از انرژی حرارتی و نگهداری تجهیزات مهندسی از طریق همگرایی یک سیستم صنعتی جهانی با امکان فن آوری پیشرفته رایانه ، تجزیه و تحلیل ، اسکن کم هزینه و سطح جدید اتصال از طریق اینترنت.

شانگهای الکتریک به لطف پیشرفت چشمگیر در پروژه ها در خاورمیانه (پروژه نیروگاه ذغال سنگ و نیروگاه ثار) ، (پروژه نیروگاه خورشیدی متمرکز 700 مگاوات در دبی) ، آسیای جنوبی (پروژه نیروگاه بخار گازی (CCPP)) در خاور میانه (پروژه معدن ذغال سنگ و نیروگاه ثار) در حال گسترش است. بنگلادش) و استرالیا جنوبی. این شرکت همچنین اعلام کرده است که به عنوان یک شریک رسمی پاویون چینی برای نشان دادن جاه طلبی های جهانی خود به Expo 2020 در دبی می پیوندد.

مطلب مرتبط  Crescent Point اعلان مربوط به استاندارد لیست ادامه از NYSE را دریافت می کند

شانگهای الکتریک ارائه ای از نتایج سالانه 2019 خود را آماده کرده است که در وب سایت روابط سرمایه گذار برقی شانگهای موجود است: https://www.shanghai-electric.com/listed_en/upload/res منابع/file/2020/04 /18//86486.pdf

درباره شانگهای برقی

شرکت برق گروه شانگهای محدود (SEHK: 2727 ، SSE: 601727) در درجه اول در زمینه طراحی ، ساخت و فروش تجهیزات برق و تجهیزات صنعتی مشغول فعالیت است. تمرکز می کند بخش تجهیزات انرژی از جمله تولید و فروش تجهیزات تولید برق ذغال سنگ ، تاسیسات تولید برق با گاز بنزین ، تاسیسات انرژی هسته ای ، تاسیسات انرژی بادی ، تاسیسات ذخیره انرژی ، تجهیزات صنعتی از جمله ساخت و فروش آسانسور ، موتور الکتریکی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست و بخش خدمات یکپارچه، از جمله ساخت پیمانکار نیروگاه ها ، پروژه های انتقال انرژی و توزیع انرژی و سایر شرکت ها.

پیوندهای مرتبط
www.shanghai-electric.com

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1159638/LOGO_Logo.jpg

پیوندهای مرتبط

www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

پاسخی بگذارید