شانگهای الکتریک راه حل هوشمند انرژی را در روز جهانی تمیز کردن در نمایشگاه بین المللی صنعتی چین ارائه می دهد

در این سال ، نمایشگاه صنعت شانگهای حالت نمایش جدیدی را با “آفلاین به عنوان اصلی و آنلاین به عنوان مکمل” تصویب کرد. این نمایشگاه شامل 9 زمینه مختلف نمایشگاهی شامل ابزار و ماشین آلات و پردازش فلز CNC ، اتوماسیون صنعتی ، صرفه جویی در انرژی و پشتیبانی صنعتی همراه با نسل جدیدی از فناوری اطلاعات و کاربردها بود.

یوانی ، معاون رئیس گروه تولید برق ال شانگهای ، گفت: “ما آینده دیجیتالی و هوشمندانه تری را اتخاذ می کنیم. امروز سومین روز جهانی پاکسازی است و جهان خواستار راه حل های هوشمندانه برای حل مسائل زیست محیطی است. ما افتخار می کنیم راه حل های هوشمند انرژی را برای نشان دادن با سایر راه حل های هوشمند به ارمغان بیاورد زیرا شانگهای الکتریک همیشه از کشف راه حل های هوشمند برای یک دنیای هوشمند در آینده هیجان زده است. ”

راه حل های هوشمند شانگهای الکتریک

  • شهر هوشمند– شانگهای الکتریک زنجیره کامل صنعتی خود و پلت فرم نرم افزاری مربوطه را شامل وسایل نقلیه مجهز به انرژی جدید ، آسانسورهای هوشمند ، دفع زباله ها و سایر راه حل های ارائه دهنده راه برای آینده هوشمند ارائه داده است. این شرکت در نمایشگاه یک ربات شارژ کاملاً اتوماتیک ، برای وسایل نقلیه ای که از انرژی های جدید استفاده می کنند ، به نام C-POD نشان داد. این محصول می تواند از طریق یک ماژول بصری موقعیت درگاه شارژر خودروی الکتریکی را شناسایی کرده و در یک فرآیند کاملاً خودکار سوکت شارژر را به سمت خروجی هدایت کند.
  • انرژی هوشمند – شانگهای الکتریک یک راه حل جامع انرژی ایجاد کرده است که فتوترمال ، فتوولتائیک ، انرژی باد ، ذخیره انرژی ، توربین های هوشمند ، مدیریت انرژی هوشمند و مدیریت کیفیت انرژی را با هم جمع می کند. شانگهای الکتریک با موفقیت با استفاده از سیستم جامع مدیریت کیفیت جامع قدرت و فن آوری پیشرفته جبران انرژی ، پروژه میکرو شبکه هوشمند Sanxing را در دهکده Xin’an توسعه داد که این روستا را به یک جامعه کربن صفر منتقل می کند. واکنشی برای اطمینان از قابلیت اطمینان منبع تغذیه و بهترین عملکرد ممکن از میکرو شبکه.
  • ساخت هوشمند– شانگهای الکتریک با ارائه اکتشافات خود در تحول دیجیتال در نمایشگاه ، از تجربیات گسترده خود در زمینه هوش مصنوعی برای ایجاد راهکارهایی برای کاربردهای صنعتی در انرژی باد ، حفاظت از محیط زیست ، انرژی حرارتی ، آسانسور و سایر صنایع استفاده کرد. . این شرکت به دلیل نوآوری ها و نقش خود در “تحول دیجیتال” در کنفرانس جهانی هوش مصنوعی سال 2020 توجهات را به خود جلب کرد. این شرکت همچنین اولین مدال هوش صنعتی جهان ، “جایزه ژانلو” را دریافت و بستر راه حل دیجیتال SEunicloud را برای کمک به شرکت ها در ساخت سریع و اقتصادی برنامه های کاربردی اینترنت صنعتی نوآورانه و ارتقا improve سطح دیجیتال سازی و هوش تجاری ایجاد کرد. .
  • حمل و نقل هوشمند– Shanghai Electric و Shanghai ShenTong Metro به طور مشترک برنامه های 5G را در کنترل ترانزیت قطار ، نظارت تصویری و عملکرد هوشمند بررسی کرده اند. این شرکت ها همچنین در حین کشف راه حل های جدید برای حمل و نقل ریلی شهری در دوره 5G و ساخت سیستم ترانزیت ، در مورد چگونگی انجام بهینه سازی و توسعه سیستم مسیر مغناطیسی کاشته شده در مسیر و تأیید زنده ماندن در محیط واقعی بحث کردند. راه آهن هوشمند دیجیتال (iDRT) ستون فقرات آینده حمل و نقل مدرن از طریق استفاده از فناوری راه آهن الکترونیکی مجازی.
مطلب مرتبط  ارزش شانگهای الکتریکی TM بیش از 105 میلیارد یوان

www.shanghai-electric.com

ویدیو – https://mma.prnewswire.com/media/1277295/CIIF.mp4

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

منبع شانگهای الکتریک

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع شانگهای الکتریک

پاسخی بگذارید