شانگهای الکتریک رشد 26 درصدی درآمدهای ناخالص را برای سال 2019 ثبت کرد

شانگهای الکتریک رشد 26 درصدی درآمدهای ناخالص را برای سال 2019 ثبت کرد

شانگهای ، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – شانگهای برقی (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) پیشروترین تولید کننده و تأمین کننده تجهیزات صنعتی و تجهیزات تولید برق ، نتایج حسابرسی شده خود را برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 اعلام کرد.

شاخص های کلیدی مالی و عملیاتی سال 2019 در مقایسه با سال گذشته

  • درآمد ناخالص با 26٪ افزایش به 127.79 میلیارد RMB رسید
  • سود توزیع شده برای سهامداران شرکت مادر با 24.83 درصد افزایش به 3.72 میلیارد RMB رسید
  • حجم سفارشات جدید با 30.6٪ افزایش به 170.79 میلیارد RMB رسید
  • درآمد پایه هر سهم از 25 درصد افزایش یافته است 0.20 RMB بر 0.25 RMB
  • تعداد کارمندان در تحقیق و توسعه از 3،083 به 3 هزار و 124 کارمند افزایش یافته است ، در حالی که کل سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه به 4.102 میلیارد RMB رسیده است

سفارشات جدید برای تجهیزات انرژی 33.2٪ ، تجهیزات صنعتی 26.7٪ و خدمات یکپارچه 40.1٪ است.

بخش تجاری تجهیزات انرژیکه با 12.1 درصد افزایش به 45.944 میلیون RMB رسیده است ، عملکرد پایدار را در همه زمان ها حفظ می کند. اینها به ویژه نیروگاههای با ذغال سنگ ذغال سنگ ، نیروگاه های انتقال و توزیع نیرو ، ژنراتورهای تولید بنزین ، نیروگاه های هسته ای ، توربین های بادی و اجزای آن ، تأسیسات ذخیره انرژی و نیروگاههای پیشرفته شیمیایی است.

مطلب مرتبط  Contura نتایج سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام کرد

درآمد در تجارت بخش تجهیزات صنعتی از جمله آسانسورها ، موتورهای برقی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی و تجهیزات حفاظت از محیط زیست در مقایسه با سال گذشته 11.6 درصد افزایش یافته و به 46409 میلیون RMB رسیده است.

بخش تجاری از خدمات یکپارچه، که شامل خدمات انرژی فنی ، خدمات فنی محیط زیست ، فن آوری و خدمات اتوماسیون ، خدمات اینترنتی صنعتی ، خدمات مالی و تجارت بین المللی است ، با 83.5 درصد افزایش به 44316 میلیون RMB رسید.

یکی از موفقیتهای مهم تجاری این شرکت ، بخش تجهیزات مزرعه بادی است که بزرگترین سفارش توربین بادی دریایی در جهان را برای یک مزرعه بادی داخلی مغولستان در ولانچابا ثبت کرده است. موفقیت قابل توجه دیگر ، قرارداد 39 مجموعه توربین بادی و برج با خروجی 4 مگاوات در زمین در پروژه نروژین بین المللی کرواسی است ، که همچنین نشان دهنده ورود رسمی این شرکت به بازار انرژی بادی اروپا است.

به عنوان بخشی از پروژه های بخش تجاری نیروگاه های ذغال سنگ ذغال سنگ ، نیروگاه آنهویی پینگشان در پایان سال 2020 با رکورد حرارتی رکورد جهانی 48.92 درصد به بهره برداری می رسد. نیروگاه دوقلو فوق بحرانی با قدرت 1.350 مگاوات ، با کاهش مصرف زغال سنگ برای تولید انرژی به 251 گرم بر کیلووات ساعت ، به کنترل انتشار گازهای گلخانه ای جهانی برای آینده پایدار کمک می کند.

مطلب مرتبط  Newater Technology، Inc. سال مالی نتایج حسابرسی شده سال 2019 را اعلام کرد

به منظور حفظ جایگاه پیشرو در زمینه محصولات مرتبط با انرژی ، شانگهای برقی تصمیم گرفته است تا انواع مختلفی از باتری ها را متنوع و سرمایه گذاری کند. باتری لیتیوم-آهن-فسفات بطور مستقل توسعه یافته و ساخته شده این شرکت در فرودگاه بین المللی Daxing در پکن مورد استفاده قرار می گیرد و سیستم ذخیره انرژی موبایل به نوبه خود در خدمت منطقه جدید Xiong’an است زیرا سیستم شبکه باتری و اتوبوس را به انرژی جدید متصل می کند ، اثبات می کند. در مورد تقاضای زیاد محصولات این شرکت.

در سال 2019 ، شانگهای برقی اینترنت را برای فشار به مرزهای ذهن و ماشین راه اندازی کرد. با تشکر از “پلت فرم اینترنت صنعتی SEunicloud“این شرکت در حال حاضر یک راه حل یک مرحله ای را برای بهره برداری از مزرعه بادی هوشمند ، بهره برداری از نیروگاه از راه دور حرارتی و تعمیر و نگهداری ابزار دستگاه با آمیختن یک سیستم صنعتی جهانی با قابلیت محاسبات پیشرفته ، تجزیه و تحلیل ، سنجش کم هزینه و سطوح جدید اتصال به اینترنت فراهم می کند.

Shanghai Electric با حضور در پروژه های بزرگ موفق در خاورمیانه (پروژه نیروگاه خورشیدی متمرکز 700 مگاوات در دبی) ، آسیای جنوبی (نیروگاه سیکل ترکیبی (CCPP) در بنگلادش) حضور بین المللی خود را در حال گسترش می دهد. یا استرالیا جنوبی این شرکت همچنین اعلام کرد که به عنوان شریک رسمی غرفه چینی در نمایشگاه اکسپو 2020 در دبی شرکت خواهد کرد و جاه طلبی های جهانی خود را تأیید می کند.

مطلب مرتبط  GA-ASI تیم SkyGuardian استرالیا را اعلام می کند

Shanghai Electric گزارشی از نتایج مالی خود را برای سال 2019 آماده کرده است ، که در وب سایت شانگهای الکتریک در بخش روابط سرمایه گذار موجود است: https://www.shanghai-electric.com/listed_en/upload/res منابع/file/2020/04 /18//86486.pdf

درباره شانگهای برقی

شرکت برق گروه شانگهای محدود (SEHK: 2727 ، SSE: 601727) مشغول طراحی ، ساخت و توزیع تجهیزات انرژی و صنعتی است. روی آن تمرکز دارد تجهیزات انرژی ، از جمله فروش نیروگاه های زغال سنگ ، نیروگاه های تولید بنزین ، نیروگاه های هسته ای ، نیروگاه های بادی ، کارخانه های ذخیره انرژی ، نیروگاه های صنعتی از جمله ساخت و فروش آسانسور ، موتور الکتریکی متوسط ​​و بزرگ ، نیروگاه های تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی ، حفاظت از محیط زیست و خدمات یکپارچه از جمله انعقاد قرارداد برای ساخت نیروگاهها ، پروژه های انتقال انرژی و توزیع انرژی و همچنین سایر شرکتها.

پیوندهای مرتبط
www.shanghai-electric.com

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1159638/LOGO_Logo.jpg

پیوندهای مرتبط

www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

پاسخی بگذارید