شانگهای الکتریک گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکت در مورد دستاوردهای 2019 را اعلام کرد

شانگهای الکتریک گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکت در مورد دستاوردهای 2019 را اعلام کرد

شانگهای (شانگهای) ، 2 مه 2020 / PRNewswire / – شانگهای الکتریک (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) ، پیشرو و تولید کننده برجسته بین المللی تجهیزات تولید انرژی و صنعتی و همچنین ارائه دهنده راه حلهای یکپارچه در بخش انرژی ، گزارشی از مسئولیت اجتماعی شرکت منتشر کرد برای سال 2019 ، منعکس کننده اصول ، اهداف و دستاوردهای اصلی شرکت در این راستا طی یک سال گذشته. راهبردهای شانگهای الکتریکی در این راستا نه تنها برای به حداقل رساندن تأثیرات منفی احتمالی بر روی محصولات و فعالیت های آنها ، بلکه برای تحقق هدف اصلی آنها – “گسترش قابلیت های صنعت جهانی و معرفی فناوری های هوشمند در زندگی روزمره” تدوین شده است.

رئیس جمهور گفت: “برای شرکت ما ، سال گذشته با پیشرفت های چشمگیر فناوری در بسیاری از مناطق از جمله توربین های گازی ، پمپ های اصلی نیروگاه های هسته ای ، تجهیزات بسیار کارآمد برای تولید انرژی سازگار با محیط زیست بر اساس ذغال سنگ ، مزارع بادی فراساحلی ، پرینترهای سه بعدی و باتریهای روان مشخص شد.” و مدیر عامل شرکت Shanghai Electric Electric ، ژنگ جیانهاوا – کارمندان ما نیروی محرک اصلی بوده اند که بدون آن چنین پیشرفتی امکان پذیر نبوده است ، و برای آن را بسیار حیاتی به تقویت روابط با کارکنان در تمام نقاط جهان از طریق اصلاحات موثر مکانیزم برای شرکت در سود و مدیریت chelovekoorientirovannogo “است.

نوآوری در تقسیم سود
به منظور جذب و نگهداری از متخصصان با استعداد ، در ماه مه سال 2019 ، شانگهای الکتریک برنامه گزینه ای را معرفی کرد که با محدودیت های خاصی به کارمندان با سهام کلاس A پاداش می دهد. چنین ابتکاری اجازه می دهد تا رشد اقتصادی شرکت را تحریک کنیم ، که هم از کارفرمایان و هم برای کارمندان سود می برد. در طول سال برنامه ، 2،194 کارمند شرکت Shanghai Electric در مجموع 134 میلیون سهم محدود به عنوان مشوق دریافت کردند.

مطلب مرتبط  شریک Dynegy و Comp-U-Dopt برای دسترسی تکنولوژی به دانشجویان شیکاگو

انتقال به فناوری دیجیتال
در تلاش برای گسترش مرزهای تخیل انسان و توانایی تجهیزات مدرن ، شانگهای الکتریک اکوسیستم اینترنت صنعتی صنعتی سکوی Seunicloud خود را معرفی کرد. این ابتکار گامی مهم در روند کار بود. تحول دیجیتال شرکتها خطوط رشد اقتصادی Shanghai Electric ، از جمله باتری و بخشهای تولید هوشمند نیز تقریباً 30٪ از طریق ادغام و مالکیت موفق ، سرمایه گذاری مشترک ، سرمایه گذاری و افزایش سرمایه گذاری تحقیق و توسعه رشد کرده اند.

تجربه عملی در زمینه بهداشت و ایمنی محیط زیست
این شرکت با تلاش خود برای اطمینان از ایمنی پرسنل خود ، سیستم مدیریت ایمنی را که براساس استانداردهای بین المللی پیشرو در پزشکی حرفه ای و حمایت از کار ساخته شده است ، معرفی کرده است. در پایان سال 2019 ، هشتاد درصد از شرکت های وابسته به شانگهای الکتریک گواهینامه سیستم UTB (OHSAS18001) را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

این شرکت به منظور نظارت بر رعایت استانداردهای زیست محیطی و بهداشتی در بازارهای مختلف منطقه ای جهان ، کمیته های خاصی در زمینه بهداشت و ایمنی محیط زیست ایجاد کرده است. فعالیت این کمیته ها به شرکت اجازه می دهد تا به سرعت در برابر خطرات مختلف پاسخ دهد – به عنوان مثال ، شیوع کروناویروس (روشهای عملی برای اطمینان از بهداشت محیط و ایمنی در محل ساخت نیروگاه خورشیدی ترکیبی با استفاده از فناوری CSP 700 mW + 250 mW در دبی). یک رویکرد مشابه در حال حاضر اثربخشی خود را ثابت کرده است: در طول یک سال گذشته ، هیچ کشته و زخمی جدی در سایت های ساخت و ساز شرکت ثبت نشده است.

مطلب مرتبط  کارمندان SoCalGas منجر به دریافت صدها کیت بهداشتی برای کسانی که از خانه های خانوادگی LA بی خانمان در حال انتقال از بی خانمان هستند

جامعه ای منسجم و قوی
شانگهای الکتریک با ایجاد “خانه های کارمند” ویژه در هفت پروژه بین المللی در خارج از چین ، فضای مشترکی را برای ارتباط ، ارتباطات ، اوقات فراغت و تبادل تجربیات فرهنگی در اختیار کارکنان خود قرار داد. چنین جوامع چند منظوره و بین المللی به شرکت اجازه می دهد تا روابط خود را با ساکنان محلی گسترش و تعمیق دهد.

محیط زیست و حفاظت از محیط زیست
سیستم SEC-LOVE در سطح شرکتی شرکت Shanghai Electric را قادر می سازد که رعایت اصول سازگار با محیط زیست را در تمام بخش های خود نظارت کند. تا به امروز ، 80٪ شرکت های وابسته به شانگهای الکتریک گواهینامه های انطباق با ISO14001 را از سیستم های مدیریت محیط زیست (EMS) دریافت کرده اند. پروژه های تولید انرژی از طریق زباله سوزاندن در Nantong (استان جیانگ سو) ، یک مزرعه بادی در دونگای (استان جیانگ سو) و یک مزرعه خورشیدی در Huabei (استان آنهویی) به وضوح اعتماد به نفس شرکت را نسبت به چشم اندازهای گسترده و پتانسیل انرژی سبز نشان می دهد.

مسئولیت اجتماعی
در نوامبر 2019 ، شانگهای الکتریک مطالب آموزشی را به صورت رایگان به مدرسه ابتدایی Managile زوبیدیا در استان واسیت عراق اهدا کرد. این ابتکار واقعه مهم دیگری در روند شکل گیری تصویر شرکت به عنوان یک شرکت کننده فعال در حوزه اجتماعی ، تلاش برای توسعه و رونق جوامع محلی بود. از اواخر سال 2019 ، بیش از 4200 کارمند محلی در ایالت های خارج از کشور شانگهای الکتریک مشغول به کار بودند.

مطلب مرتبط  مشاوران انرژی متمركز یك كمك كمك می كنند و برنامه خیرخواهانه را تقویت می كنند

پس از اولین شیوع بیماری کورور ویروس پنومونی در ژانویه سال جاری ، این شرکت ماسک صورت را به Fuji Electric Japan ارائه داد. TEC واسیتسایا در عراق، پروژه ذغال سنگ بلوک یکپارچه Thar Block-1 و غیره

درباره شانگهای برقی
شرکت برق گروه شانگهای محدود (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) انرژی الکتریکی و تجهیزات صنعتی را طراحی ، تولید و روانه بازار می کند. این شرکت در بخش تجهیزات برق بنزین ، ذغال سنگ ، هسته ای ، نیروگاه های بادی و ذخیره سازی انرژی ، تجهیزات شیمیایی با کلاس بالا و همچنین راه حل هایی برای شبکه های برق و سیستم های هوشمند منبع تغذیه برای تاسیسات صنعتی تخصص دارد.

فعالیت دیگر این شرکت تولید و بازاریابی تجهیزات صنعتی از جمله بالابر ، موتور الکتریکی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی ، حفاظت از محیط زیست و غیره است. این شرکت در بخش خدمات یکپارچه ، ارائه خدمات مهندسی انرژی ، طراحی محصولات حفاظت از محیط زیست ، اتوماسیون فرایندهای صنعتی و همچنین خدمات مالی ، تجارت خارجی و خدمات اینترنتی صنعتی مشارکت فعال دارد.

پیوندهای مرتبط:
www.shanghai-electric.com

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1159638/LOGO_Logo.jpg

پیوندهای مرتبط

www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

پاسخی بگذارید